Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ses yok, bari ven biraz gürültü yapayım.

Hava güneşli, rüzgar pek az, yağmur yok, sıcaklık 12°c civarı.

Tam motosiklet havası.

Benim program, Habibler Babama kabristan ziyareti. Ardından Çatalca ve Hezarfen Havalimanı.
    Cuma gecesi yardır yardır gazladım, Cumartesi’de gündüz gazladım. Depo bitti be ayın 15’ine daha var

Haftaya hava sıcaklığı düşüyor. Sonra gene yükselecek. Cemre’ler düştükten sonra ki fuar zamanına denk geliyor. Zincir ile dişlimi değiştirip, çok daha güzel gazlarım die bekliyorum. Birde Çin’den bir kargo bekliyorum. Padock standına kaldırmak için aparat. Sonra zincir ve yağ olayı eziyet olmaktan çıkacak ve Uçmakdere gibi güzergahlarda daha da aksiyonlara nail olacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma gecesi yardır yardır gazladım, Cumartesi’de gündüz gazladım. Depo bitti be ayın 15’ine daha var

Haftaya hava sıcaklığı düşüyor. Sonra gene yükselecek. Cemre’ler düştükten sonra ki fuar zamanına denk geliyor. Zincir ile dişlimi değiştirip, çok daha güzel gazlarım die bekliyorum. Birde Çin’den bir kargo bekliyorum. Padock standına kaldırmak için aparat. Sonra zincir ve yağ olayı eziyet olmaktan çıkacak ve Uçmakdere gibi güzergahlarda daha da aksiyonlara nail olacağım.
    çinden gelen pakete dikkat et eldivensiz ve maskesiz açma
    Angrypower bunu beğendi.

Naber Uçmakdere ekibi, uzun zamandır sesiniz çıkmıyor.
    Birkaç kelam da ben edeyim:
    Bu haftasonu evde tekim, eşim ve çocuklar yok. Hava da biraz ısındı ve bugün güneşli. Motorla gezmek için tüm şartlar mevcut hatta süper amaaa benim motorum yok. Henüz alamadım. Çok üzgünüm, evde boş boş oturup internete giriyorum.
    MOTORSUZLUK ZOR.

Motosikleti
    MT-07
    Ooo seninkide birşey mi? Motor aşağıda yatıyor, 1haftadır yataktayım ve halen kullanma gibi bir niyetim yok. Haftaya fuara gidip bir motosiklet pantolonu alayım diyorum, büyük ihtimalle perşembe iş çıkışı metrobüsle falan giderim diyorum. Motora 1-2 ekleme yapmam lazım. Maddi durum bu sene biraz sallantıda die bu yaz süper güzel geçecek olmasına rağmen pek süremeyeceğim herhalde

Şansım bir şekilde döndüğüne inandığım an bir Türkiye turu atar gelirim herhalde. Onun dışında pek sağa sola gidemem. Crypton s falan lazım bana sürekli gezmek için. Çok yakıyor bu alet, üstüne zincir dişli ve bakım masrafı çabası

Motosikleti
    MT-07
    Var mıdır pazar günü bir yerlere gazlayacak? Hava güneşli gözüküyor şimdilik. Darlanmalarım geliyor. Yarın motorun zincirin temizleyip / yağlayıp / gereceğim. Kaç haftadır yatıyor derya’m... aküsü de şarj etsin die çıkaracağım aleti.

Motosikleti
    MT-07
    Bugün tekrardan motorla dışarılarda süzüldüm. Sabah Silivri liman başkanlığından “Amatör Denizcilik Belege”si için yapılan sınava girdim. Şimdi ise ufaktan geri dönerim die düşünüyorum. Güzel havayı değerlendirmek lazım!..

Motosikleti
    GV650
    İskele alabanda yelkenler fora,
    Hayırlı olsun rastgele

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Cumartesi oksijen ve D vitamini takviyesi için Çatalce-Hezarfen yaptıktan sonra, bugün günlerden TYT.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün araba ile Kızılcahamam tarafına giderken motosiklet gruplarını gördüm. İçim gitti baka kaldım öyle uzaktan :(

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    bu hafta sonu uçmak dereye giderim artık demiştim. şimdi de gidemiyorum. şu sıralar hiç evden çıkasım yok.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Tahminen yarın Mürefte'deyim. Bir Uçmakdere fotosu gelebilir.

Motosikleti
    MT-07
    Ne yalan söyleyeyim. Bende yarın Uçmakdere'ye yapıştırayım diyeceğim ama dönüşte yemek yiyecek yer bulmak sıkıntı. Ha birde Tekirdağ'ın tam girişinde polis kontrol noktası var. Egzoz'dan gelip ceza yazarlar die yeltenmiyorum ama anlamadığım nokta anırta anırta giden diğer motorlar nasıl ceza yemiyor baya baya aklım almıyor...

Susturucu üstüne susturucu takılı zaten ama gene de ben after market'im die göz kırpıyor egzozum

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ne yalan söyleyeyim. Bende yarın Uçmakdere'ye yapıştırayım diyeceğim ama dönüşte yemek yiyecek yer bulmak sıkıntı. Ha birde Tekirdağ'ın tam girişinde polis kontrol noktası var. Egzoz'dan gelip ceza yazarlar die yeltenmiyorum ama anlamadığım nokta anırta anırta giden diğer motorlar nasıl ceza yemiyor baya baya aklım almıyor...

Susturucu üstüne susturucu takılı zaten ama gene de ben after market'im die göz kırpıyor egzozum
    Polis çevirmesine denk gelirsen ve egzozu problem etmeye başlarlarsa Maho'nun Bilo'ya sürekli dediği gibi "yaptım ama sor bir niye yaptım" diyebilirsin. İşe yararsa ben de başka örnekler için kullanabilirim.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polis çevirmesine denk gelirsen ve egzozu problem etmeye başlarlarsa Maho'nun Bilo'ya sürekli dediği gibi "yaptım ama sor bir niye yaptım" diyebilirsin. İşe yararsa ben de başka örnekler için kullanabilirim.

https://i.hizliresim.com/4fbScG.jpg
    Yok abi biliyorsun ki bir gizli silahım var. Ona sarılacağım direk ve damardan ilerlemeye çalışacağım

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Kenardan kenardan bende gidebildiğim yere kadar giderim herhalde.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Uçmakdereye gidiş için Tekirdağa girmeyin. Girişi geçin 6-7 km sonra Altınova-Kumbağ girişinden girin.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Surinam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uçmakdereye gidiş için Tekirdağa girmeyin. Girişi geçin 6-7 km sonra Altınova-Kumbağ girişinden girin.
    Zaten merkeze girmiyoruz ama Tekirdağ Vilayet sınırı başlangıcında, ohal ilan edilip, kaldırıldığından beridir hep bir polis tarama noktası mevcut. Bu yüzden nereye gitmek istersem isteyeyim o polis kontrol noktasından geçmek zorundayım. O riskide göze alamıyorum tabiki

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Zaten merkeze girmiyoruz ama Tekirdağ Vilayet sınırı başlangıcında, ohal ilan edilip, kaldırıldığından beridir hep bir polis tarama noktası mevcut. Bu yüzden nereye gitmek istersem isteyeyim o polis kontrol noktasından geçmek zorundayım. O riskide göze alamıyorum tabiki
    virüsten dolayı fazla incelemezler ben dün çevirmeye girdim haliç köprüsünde ehliyet ruhsat bile istemedi uzaktan tc ni söyle dedi motordan da inme dedi
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Motosikleti
    MT-07
    O tc’de bir vukuat bulsa idi bak o zaman nasıl ellemeye başlıyordu

Ekipman falan full olunca ve motoru sahiplenerek durduğundan dolayı uzaktan tc’ni sormakla geçiştirmiş.

Motosikleti
    GV650
    Gelecek güzel günlerde daha sağlıklı ve uzun soluklu sürüşler için sizi dikkat etmeye davet ediyorum arkadaşlar.

Belki bir gün tanışma fırsatımız olursa eksiksiz bir şekilde katılım için ..evinizde.. kalın ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)