Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
40. sayfa BirinciBirinci ... 30383940414250 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun sakin kullan diycemde sakin kullanıcağınıda sanmıyorum
    Angrypower bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela vermesin hayırlı olsun sakin kullan diycemde sakin kullanıcağınıda sanmıyorum
    Rodajdan sonra Allah ne verdiyse tapa gaz

Şaka bir yana makinada gergin..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    hayırlı olsun yiğido kazasız belasız inşallah, sakın Akrapoviç egzozdan başkasına bakma boşa vakit kaybı olur. Onu da susturucusuz kullanma 😀

Motosikleti
    MT-07
    Yok yahu ne egzozu. Para kalmadı. Peşinden de koşamaz egzozun Gerçi gazı bırakınca çıkan patlama sesini duymaktan da haz almıyor değilim...

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yahu ne egzozu. Para kalmadı. Peşinden de koşamaz egzozun Gerçi gazı bırakınca çıkan patlama sesini duymaktan da haz almıyor değilim...
    motoru ilk aldığım da egzoz alıcam dedim hala alıcam. Bence fotoğraf çektirmeye bak bari o fırsatı kaçırma Hepi topu 2 3 tane fotom var motorla

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Digital dùnyada yaşıyoruz. Biraz özenle benim gusto 50 100cicili bicili resmi var. Sade vida bile sıksam, yeni halinin resmini çekiyorum. MYuki Gusto Cubagani Urbancini diye kendi albumu bile var.
    Bugün aynanın dibine kamerayı vidalamak için parça yaptım. Gece gece 30 saat kayıt yaptım.
    Angrypower ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru ilk aldığım da egzoz alıcam dedim hala alıcam. Bence fotoğraf çektirmeye bak bari o fırsatı kaçırma Hepi topu 2 3 tane fotom var motorla
    Benim gizli youtube kanalım var. Kendime anı olsun die koyuyorum internete. Lakin hep benim actioncam'den çıkıyor die görüntü, dışarıdan nasıl duruyor bilmiyorum?
    chaqalqarlos bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Benim gizli youtube kanalım var. Kendime anı olsun die koyuyorum internete. Lakin hep benim actioncam'den çıkıyor die görüntü, dışarıdan nasıl duruyor bilmiyorum?
    Resim at yav bak peşinen herkesin adına Maşallah derim ben :D Nazar değmez :D

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    kanal adı yazsan da olur

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanal adı yazsan da olur
    Angrypower

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Angrypower
    Abone Olundu.
    Angrypower bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Hayırlı uğurlu olsun, sonunda istediğine kavuştun

Keyifle kullan, aman diyeyim kendine hakim ol. Farketmişsindir, R25/MT25 gibi değil. Gazı daha açarken "-Gideyim mi abi, bak uzuyorum şimdi" diyor. Aman diyeyim, fren konusuna, lastiklere dikkat

Kullanıcı yorumlarını da bekliyoruz, bakalım önceki 250cc çift silindirin üzerine bu nasıl geliyor

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Keyifle kullan, aman diyeyim kendine hakim ol. Farketmişsindir, R25/MT25 gibi değil. Gazı daha açarken "-Gideyim mi abi, bak uzuyorum şimdi" diyor. Aman diyeyim, fren konusuna, lastiklere dikkat

Kullanıcı yorumlarını da bekliyoruz, bakalım önceki 250cc çift silindirin üzerine bu nasıl geliyor
    Bende MT 25 sonrası MT 07 yaptım. MT 25'de ara görüp girmeye yeltendiğim de motorun oraya kadar gitmesini bekliyordum MT 07'de ise sanki bilgisayar oyunu gibi gözünü bir yere kestiriyorsun gaza basıyorsun hemen oradasın. Bence en büyük fark olarak onu görecektir

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    oo hayırlı olsun abi.Kısmet olmadı buluşamadık şilede ağvada ama gelicem bayramdan sonra

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Tekirdağ sahilde 2 sinde saat 14:00 Solo Türk gösterisi var.Müsait olan olursa ben gitmeyi planlıyorum.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster

280km oldu, akşama 325km falan olacak. Lastikleri hoşuma gitti. Virajda tutunuyor. Gazı açtığımda kaçacağım dediğimde kaçıyor. Mt-25’te sürekli vites kollayıp gaz açmak zorundaydım. Bunda çok rahatım. Sollama yapmak basitleştirilmiş için daha defansif ve rahat sürüyorum. Fren konusu çok daha iyileşti. Durmak istediğimde duruyor ki lastik, balata, disk biraz daha alınınca daha iyi duracaktır kanımca. Amortisörleri Galata köprüsünden geçince arkası ayrı, önü ayrı yere gitmiyor. 120’de titremiyor aynalar test ettim Selesi taş gibi ama o kadar da olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo hayırlı olsun abi.Kısmet olmadı buluşamadık şilede ağvada ama gelicem bayramdan sonra
    Elbet buluşuruz. Olmadı beni Şile-Ağva’da yakalarsan tanımasında şahsen motor gözüne takılır.

CBF plakalı Yamaha’ya sahibim
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

hayırlı olsun

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı '-' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    Teşekkürler.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekirdağ sahilde 2 sinde saat 14:00 Solo Türk gösterisi var.Müsait olan olursa ben gitmeyi planlıyorum.
    Bu iyiymiş 👍

Motosikleti
    MT-07
    Bugün Zincirlikuyu'dan Aytar Caddesi'ne dönerken bir sevimli taksi sıkıştırdı. 3-5sn 1.viteste gazı açıp kaçtım kendisinden. 70km/sa'yı gördü motorumda rodaj'da

REKLAM ALANI
40. sayfa BirinciBirinci ... 30383940414250 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)