Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava yağışlı mı orada da?
    Abi yağış yok ama soğuk. Eve sığındım. Kaşıntım, markete gidince geçti. Elcik koruma almadan bu havalarda uzun yola çıkılmaz. Gp kompozitten parayı basıp, alacağım galiba o elcik korumaları. Pahalı ama rüzgar vurdukça parmaklar his kaybediyor. Eldiven içliği bile fayda etmiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Bende bugün az araziye gidip CRF'yi deneyeyim dedim.Soğuktan küçük oğlanı göremiyorum.
    Kural [ Z ] ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Yarın hava biraz kırılıp, sonra 1hafta yağmur yağacak. Belki yarın birşeylere kalkışırım ama bugün evden motorla gidesim yok.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Arada güneşin kendini göstermesine aldanmayın, bu taraf ciddi soğuk bilginize arkadaşlar 👍

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Yarın tam motor havası, bekârlara gezmelik

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın tam motor havası, bekârlara gezmelik
    Yarın gündemimde var ama hafta içi rahat bir yaşam sürmek istiyorsam, keyfim için para ve zevkim bozmamam gerekiyor. Kabus gibi

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Yarın rüzgar 15-18km/sa aralığında kalırsa Çatalca ardından Hezarfen yaparım.

Rüzgar yüksek olursa beni Yeşilköy Çirozda güneşlenirken sahlep içmekten başka bir şey paklamaz...

Motosikleti
    MT-07
    Abi yarın 5knot=5deniz mili seviyesinde rüzgar. Her şekil Çatalca’ya gidersin. Lakin o yolda da çok tır, kamyon vs var. Ben girmiyorum pek. Birde köydeki köpekler sıkıntı oluyor. Birgün danamandıra üstünden Silivri’ye gideyim dedim. Danamandıra girişten geri çevirdi köpekler. Bir baktınız saray’dayım. Aşağı yukarı aynı zımbırtıya gelince, uçmakdere’de dolanmak daha zevkli geliyor. Lakin benim motor zevksiz virajlarda. Para sahibi olup mt-09 almak gerek.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Köpeklerden bende çekiniyorum. Ama artık beni tanıyorlarmı nedir pek ilişmiyorlar.

20 yıldır gidiyorum o taraflara.

Yanımdada genelde bir küçük poşet dost maması olur.

Şu normal fiyatı 5 lira olup, indirim günleri 1,5 liraya düşenden

Bu akşam Terzinin köpeği bana havladı durdu. Hemen yanımdaki dost mamasını açtım. Kısa sürede dost olduk gibi
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Walla kendimde köpek besliyorum ama o kangallara dost maması falan işlemez. Kolumu kapsa gene dost olmaz. Köy yollarından tırsarım ben. Ondan naked sürüyorum. Ss bile sürerim bu belle. Amaç köpek beni yakalayamasın

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    RoofRoof o arayıp da bulamadığın adam nereye saklanmış?
    Angrypower ve RoofRoof bunu beğendiler.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın rüzgar 15-18km/sa aralığında kalırsa Çatalca ardından Hezarfen yaparım.

Rüzgar yüksek olursa beni Yeşilköy Çirozda güneşlenirken sahlep içmekten başka bir şey paklamaz...
    Rüzgar 10km nin altında olacak gibi, sıcaklıkta fena sayılmaz hayırlı sürüşler👍

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:47 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla kendimde köpek besliyorum ama o kangallara dost maması falan işlemez. Kolumu kapsa gene dost olmaz. Köy yollarından tırsarım ben. Ondan naked sürüyorum. Ss bile sürerim bu belle. Amaç köpek beni yakalayamasın
    Uçmakdere Fatihi ,Sen bırak köpeği falan, uçmakderede kurtlar yiyecek seni kurtlar.☺

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüzgar 10km nin altında olacak gibi, sıcaklıkta fena sayılmaz hayırlı sürüşler��

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:47 ----------

Uçmakdere Fatihi ,Sen bırak köpeği falan, uçmakderede kurtlar yiyecek seni kurtlar.☺
    Dur yahu gözümü yeni açtım. Gazlamayın beni. Desemde gazlanmadım değil ama o kadar yol gidesim yok bugün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

Şile’ye mi gitsem acaba? Çok kararsız kaldım.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Sabahtan beri hava ufak ufak ısınıyor ama, sıcacık yorganın altından hiç çıkasım yok.

Motosikleti
    MT-07
    Sabahtan beri hava ufak ufak ısınıyor ama, sıcacık yorganın altından hiç çıkasım yok.
    Abi bende öyle yorgan altından, telefondan yazıyorum. Aslında köprüyü geçip, Şile sahilde çay falan içilebilir ama viraj manyağı olup çıktım ben.

Not: hayatımda hiç şile’ye gitmedim

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara'da güneş görünse de tüysem evden diye bakıyorum siz güneşli havayı değerlendirmiyorsunuz. Zaten haftanın en az 5 günü başkasına yaşıyoruz. Durmayın yaşayın hayatı

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Şile 5-6 °C aralığında. Rüzgarıda hesaba katarsak hiç çekilmez. Çatalca keza çokta farklı değil.

Saat 13:00 teki hava durumuna göre Piyer Loti veya Yeşilköy sahilde sahlep olabilir gibi...

Tabi viraj yok

Motosikleti
    MT-07
    Şile 5-6 °C aralığında. Rüzgarıda hesaba katarsak hiç çekilmez. Çatalca keza çokta farklı değil.

Saat 13:00 teki hava durumuna göre Piyer Loti veya Yeşilköy sahilde sahlep olabilir gibi...

Tabi viraj yok
    Abi güneş depresyona iyi geliyormuş. Şile’de de viraj yok ama orayada gitmiş olayım diye gidesim var. Aslında Çatalca merkeze gelmeden, Ortaköy ayrımından Silivri yapılabilir ama Silivri’de tat vermiyor. Şile’de de ne yapılır bilmiyorum. Sıkıntıdan motoru parçalara ayırıp, odama getirip tekrardan toplayasım var. Bari benimle otursun gariban die

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Hava çok soğuk yahu...

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Şile Ağva arasındaki virajlar hiç yoktan iyidir. Siz bi Ağva yapın.

Ben de fena gazlandım, Uçmakdere'ye hiç gitmedim ama ilk fırsatta gidecek gibiyim artık.

Eşim telefondan çekim yapmış. Onu koyayım şuraya. Burası Şile Kumbaba.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)