Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
47. sayfa BirinciBirinci ... 374546474849 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Bilin bakalım ben nereye gittim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bursa mı ? Çanakkale mi ?
    Yok yok uçmakdere

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Varna sahili..

Dönerken kebapçe yemeden gelme..

Motosikleti
    MT-07
    Uçmakderede muhteşem bir köfte buldum. Ona gömüp geldim.

Bir tane dızloda uçmakdereye gelmiş. “Burada benzinlik var mı?” diyor. Dağın başında nereye benzinlik yapacaklarsa artık...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

Bir tane dızloda uçmakdereye gelmiş. “Burada benzinlik var mı?” diyor. Dağın başında nereye benzinlik yapacaklarsa artık...
    Köfte yediğin yerin devamında 19 km ileride Lukoil var. Ya da dağ yollarından geri dönecek.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yarın yani cumartesi şile teke de antreman yapicam bitane fz6s2fazer ve benim r25 ile takilicaz isteyen katilabilir ekipman ve motosikletin durumu ve en önemlisi lastiklerin radyal tipte ve iyi olması şartı ile

Motosikleti
    GV650

Nasıl uçmakdere seni özlemişmi ?. Yoğunluk var mı? Suriyeliler orayı keşfetmişmi ?

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    TMP kortejine katıldım.
    1-2 salak apaçi dışında gerzek olmaması sevindiriciydi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......

Ha bir gunde başka yere git yahu..bikmadin mi?

Motosikleti
    GV650
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 14:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:16 ----------

[/COLOR]Dikkat bu bir yer bildirimidir,; gelibolu - lapseki feribotunda

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha bir gunde başka yere git yahu..bikmadin mi?
    Bugünde iğneada’da idim. Seni mi kıracağım? Motorum 10100km falan oldu. Bundan sonra gideceği ilk yer Yamaha yetkili servisi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl uçmakdere seni özlemişmi ?. Yoğunluk var mı? Suriyeliler orayı keşfetmişmi ?
    Özlememiş lakin Suriye’lilerde daha keşfetmemiş. Bizim apaçiler şimdilik kendi kendilerini darlıyorlar zaten

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Ben Kadırga Spor Kulübü'nün Aşure Kazanı Kaynıyor etkinliğine gider

Motosikleti
    MT-07
    Koşuyolu Suzuki-Vespa etkinliğinden sonra, birşeyler atıştırıp, nargile içmeye Silivri’ye bastırdım. Üşüyünce emniyet şeridine çekeyim de yemeği giyeyim derim. Bir patlama sesi geldikten sonra çektim kenara usulca. Ön lastiği kontrol ettim birşey yok. Üstümü giydim arkaya eğildim baktım ki benim lastik havası firar ediyor.

Emniyet şeridinde oturmuş vaziyette çekici bekliyorum. Kasko ile hadımköy’den Seyrantepe buz motor arasına gideceğim çekiciyi temin ettim. Bakalım ne lastik takacağız motora. Sanki pilot road4’ler bana göz kırpıyor. Kim bilir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Bilemedimki pilot power 3’mü taksam yoksa road 4 mü taksam? Belki tamir olur hiç takmam lakin hayat bu belli olmaz ��

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Koşuyolu Suzuki-Vespa etkinliğinden sonra, birşeyler atıştırıp, nargile içmeye Silivri’ye bastırdım. Üşüyünce emniyet şeridine çekeyim de yemeği giyeyim derim. Bir patlama sesi geldikten sonra çektim kenara usulca. Ön lastiği kontrol ettim birşey yok. Üstümü giydim arkaya eğildim baktım ki benim lastik havası firar ediyor.

Emniyet şeridinde oturmuş vaziyette çekici bekliyorum. Kasko ile hadımköy’den Seyrantepe buz motor arasına gideceğim çekiciyi temin ettim. Bakalım ne lastik takacağız motora. Sanki pilot road4’ler bana göz kırpıyor. Kim bilir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Bilemedimki pilot power 3’mü taksam yoksa road 4 mü taksam? Belki tamir olur hiç takmam lakin hayat bu belli olmaz ��
    Her işte bir hayır vardır kardeşim,sen sıkma canını

Motosikleti
    MT-07
    Pilot road4 sahibi oldum. Rodajdaki sıfır road4 eski lastiklerimden daha güzel tutuyor. Ktm rc8 arkama takıldı. Felç ettim çocuğu. Sıkıştırınca darladım. Vicdan azabı çektim ama haketti biraz

Motosikleti
    GV650
    Pilot road4 sahibi oldum. Rodajdaki sıfır road4 eski lastiklerimden daha güzel tutuyor. Ktm rc8 arkama takıldı. Felç ettim çocuğu. Sıkıştırınca darladım. Vicdan azabı çektim ama haketti biraz
    Hayırlı olsun bende pilot road4 kullanıyorum ama dişleri ve kendisi diri gözüksede , tarih olarak eski ve küçük kılcal çatlakları var.

Yakin zamanda bende arka lastiği değiştiricem . Fakat kararsizim bridgestone batlax mı , metzeller mi yoksa yine pilot road 4 mü alsam karar veremedim.

Senin lastik ebadı kaçtı ve ne kadara aldın?

Motosikleti
    MT-07
    Ben mecbur çekici ile buz motora gittim seyrantepe eski sanayi sitesine. 120/70R17 180/55R17 benim orjinal ebatlar. Lakin paran var ise düşünmeden Pilot Road 5 al derim. Hem daha iyi hem de daha uzun ömürlü. Gittiğim yer michelin bayisi olduğu için başka marka satmıyorlar. Pilot power'larda internetten iyi not almıyorlar. Pilot Road4'ler hem uzun ömürlü hem de daha performanslı iken gidip pilot power'lara para veresim gelmedi.

Motosikleti
    GV650
    Anladım sagolasin benimde ebatlar aynı bakalım pilot road 5 almaya gücümüz yetecekmi . Biraz araştırayım fiyatları bi göreyim , olmadı çıkma bitane bulucaz artık

Motosikleti
    MT-07
    Çıkma olayına girme bence. Benim eski motordaki road4'lerde mantar yama tarlası vardı

Motosikleti
    GV650
    Hey millet ne var ne yok nasılsınız ?

REKLAM ALANI
47. sayfa BirinciBirinci ... 374546474849 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)