Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Slmlar şu forumda okuyup gaza geldim yigenimle 125 lik motorlarla istanbul dan igneada yapip ordanda ucmakdereye gidelim dedik kamp yapmaya akşam saatleriydi 9 gibi ucmakderedeki kamp yerindeki atilla denilen lavuk fırsatcı ibne kisi bası 100 tl kamp yeri parasi istedi ulan igneadada cabulcu mehmette 15 tlye kamp yapiyoduk zorumuza gitti ucmakderedeki kamp yapanlara sorduk sizden kac para istediler girisde 25 tl diyolar bizi ise 100 lanet olsun sizlere neyse moroli bozmadik gece aksam oldu 10 hirs yaptik vermezdim o parayi tam gidiyoduk kamp alanindan yanimiza gelen bi kac abimiz şarkköyde motor festivalinin oldugunu soledi 35 km yol basdik gittik burdan o kisilere tskler ederiz sahilde bedava kamp alani ve etkinligi denk gelmisdik bida ucmakdereye gideni s....ler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Bugün Şarköy'de festivalmi varmış?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slmlar şu forumda okuyup gaza geldim yigenimle 125 lik motorlarla istanbul dan igneada yapip ordanda ucmakdereye gidelim dedik kamp yapmaya akşam saatleriydi 9 gibi ucmakderedeki kamp yerindeki atilla denilen lavuk fırsatcı ibne kisi bası 100 tl kamp yeri parasi istedi ulan igneadada cabulcu mehmette 15 tlye kamp yapiyoduk zorumuza gitti ucmakderedeki kamp yapanlara sorduk sizden kac para istediler girisde 25 tl diyolar bizi ise 100 lanet olsun sizlere neyse moroli bozmadik gece aksam oldu 10 hirs yaptik vermezdim o parayi tam gidiyoduk kamp alanindan yanimiza gelen bi kac abimiz şarkköyde motor festivalinin oldugunu soledi 35 km yol basdik gittik burdan o kisilere tskler ederiz sahilde bedava kamp alani ve etkinligi denk gelmisdik bida ucmakdereye gideni s....ler
    İyi yapmışınız orada kalmamakla

Motosikleti
    MT-07
    Yok abi festival 1-2 hafta önceydi. Bugün edremitteki festivalin son günüydü.
    ufoz bunu beğendi.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok abi festival 1-2 hafta önceydi. Bugün edremitteki festivalin son günüydü.
    Çocukluğumda çok gittim Edremitteki festivale.

Zeytinli köyünün festivalleri müthiş olurdu. Cambazlar, meddahlar hey gidi...

Bu yıl 1 Eylülde Zeytinli köyünde rock konseri var. Bakmışın ben ordayım

Bu arada madem Tekirdağ tarafına gidemedik. Bir Şile yapayım dedim. Dura dura geze geze tın tın gidiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Bu arada 19 Temmuzda Soma Motosiklet Kulübün şenliği var.
    Kırkağaç çamlığında çadır kurmalı

Gitsem mi ne

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çocukluğumda çok gittim Edremitteki festivale.

Zeytinli köyünün festivalleri müthiş olurdu. Cambazlar, meddahlar hey gidi...

Bu yıl 1 Eylülde Zeytinli köyünde rock konseri var. Bakmışın ben ordayım

Bu arada madem Tekirdağ tarafına gidemedik. Bir Şile yapayım dedim. Dura dura geze geze tın tın gidiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Bu arada 19 Temmuzda Soma Motosiklet Kulübün şenliği var.
    Kırkağaç çamlığında çadır kurmalı

Gitsem mi ne
    Git tabi abi. Ben dün şileye gittim bu saatlerde. Bugün Silivri sahilindeyim. Dün şilede çok rüzgar yedim halen başım ağrıyor walla.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    15 temmuz pazartesiye denk geliyor arkadaşlar, bilginize. Cuma çıkışlı bir seyahat plânlamak istiyenler için fırsat.

Motosikleti
    MT-07
    15 temmuz benim iddiaya girdiğim diyetin bitiş günü. 1ay içinde 5kg verme gibi bir olaya giriştim. 100gram fazla çıkarsam tüm iddiayı kaybederim. 89’dan 84’e inmeye çalışıyorum

Motosikleti
    GV650
    Bende 94 ten 84 e insem iyi olacakta bu şartlar altında zor

Motosikleti
    MT-07
    Gece yatarken açlıktan midenin burulduğunu hissediyorsan, kilo veriyorsundur. Ne

Motosikleti
    GV650
    #SilivriMotoFest Garanta BBVA Ana Sponsorluğunda 4 - 7 Temmuz tarihlerinde düzenleyeceğimiz 3. Festival Programıdır
    4 Temmuz
    Firma Standları Kurulumu
    Konaklama çadırları kurulumu
    Akşam çadır başı mangal ve kulüp evimiz noktasında tanışma ve sohbetler
    Çeşitli firmalaramızdan ilk gün ve tüm festival boyunca özel ikramlar
    5 Temmuz Cuma
    Saat 13.00 -18.00 arası dj performanslar ödüllü çeşitli yarışmalar
    18.00 - 19.00 arası açılış
    19.00 - 21.00 Kasamam Gurubu Konseri
    21.00 - 22.00 sunum ve plaket töreni
    22.00 - 24.00 Yırtık Uçurtma Konseri
    24.00 Kapanış
    6 Temmuz Cumartesi 11.00 - 13.00 On Road Tur ( Silivri köyleri gezisi )
    13.00-15.00 arası full ödüllü yarışmalar aktiviteler dj performans
    15.00 - 16.00 ANIT HEYKEL AÇILIŞI
    16.00 Birkan Polat Stund Show 17.00 - 19.00 yarışma dj performans
    19.00 - 21.00 İbrahim Orçin konseri
    21.00 - 22.00 konuşmacılar , plaket töreni
    22.00 - 24.00 Bulutsuzluk Özlemi Konseri 24.00 kapanış
    7 Temmuz pazar 13.00- 18.00 arası yarışmalar dj performanslar
    18.00 Firma standları toplanımı ve festival kapanışı

Festivalimize giriş çekiliş bileti 10 tl
    Çekilişimizde Hero Motordan 1 ad. Polo 50 cc Motosiklet -kasklar top case - montlar ve daha bir çok süpriz kıymetli hediyeler verilecektir
    Festivalimizde kurulacak firma standları ziyaretçileri arasında kayıt yaparak her firma ayrı ayrı çekiliş yaparak çeşitli özel hediyeler verecektir
    Festivalimizde yiyecek içecek standları olacağı gibi çeşitli yiyecek içecek firmalarındanda ikramlar yapılacaktır

Çadır alanlarımızda gölgelendirme yapılacak motosikletlerinizi çadırlarınızın yanına park edebileceksiniz veya dilerseniz motoparka bırakabileceksiniz

Günü birlik motosiklet gurupları veya bireyseller için ayrı motopark alanı oluşturulacaktır görevlilerimiz bu alanda olacaktır

Motosikletlerini satmak isteyenler için ayrıca özel 2. El motosiklet pazarı alanımız olacaktır

Seyyar ve sabit wc ler festivalimizde mevcut olacaktır

Festivalimiz yarışmaları arasında en başta yoğurdu ile ünlü Silivri'mizin geleneksel yoğurt içinde altın bulmalı tepsiden eller bağlı yoğurt yeme yarışması
    Olmazsa olmazımız halat çekme
    Su içinde yarışmalar ve daha niceleri yer alacaktır

Festival
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    #SilivriMotoFest Garanta BBVA Ana Sponsorluğunda 4 - 7 Temmuz tarihlerinde düzenleyeceğimiz 3. Festival Programıdır
    4 Temmuz
    Firma Standları Kurulumu
    Konaklama çadırları kurulumu
    Akşam çadır başı mangal ve kulüp evimiz noktasında tanışma ve sohbetler
    Çeşitli firmalaramızdan ilk gün ve tüm festival boyunca özel ikramlar
    5 Temmuz Cuma
    Saat 13.00 -18.00 arası dj performanslar ödüllü çeşitli yarışmalar
    18.00 - 19.00 arası açılış
    19.00 - 21.00 Kasamam Gurubu Konseri
    21.00 - 22.00 sunum ve plaket töreni
    22.00 - 24.00 Yırtık Uçurtma Konseri
    24.00 Kapanış
    6 Temmuz Cumartesi 11.00 - 13.00 On Road Tur ( Silivri köyleri gezisi )
    13.00-15.00 arası full ödüllü yarışmalar aktiviteler dj performans
    15.00 - 16.00 ANIT HEYKEL AÇILIŞI
    16.00 Birkan Polat Stund Show 17.00 - 19.00 yarışma dj performans
    19.00 - 21.00 İbrahim Orçin konseri
    21.00 - 22.00 konuşmacılar , plaket töreni
    22.00 - 24.00 Bulutsuzluk Özlemi Konseri 24.00 kapanış
    7 Temmuz pazar 13.00- 18.00 arası yarışmalar dj performanslar
    18.00 Firma standları toplanımı ve festival kapanışı

Festivalimize giriş çekiliş bileti 10 tl
    Çekilişimizde Hero Motordan 1 ad. Polo 50 cc Motosiklet -kasklar top case - montlar ve daha bir çok süpriz kıymetli hediyeler verilecektir
    Festivalimizde kurulacak firma standları ziyaretçileri arasında kayıt yaparak her firma ayrı ayrı çekiliş yaparak çeşitli özel hediyeler verecektir
    Festivalimizde yiyecek içecek standları olacağı gibi çeşitli yiyecek içecek firmalarındanda ikramlar yapılacaktır

Çadır alanlarımızda gölgelendirme yapılacak motosikletlerinizi çadırlarınızın yanına park edebileceksiniz veya dilerseniz motoparka bırakabileceksiniz

Günü birlik motosiklet gurupları veya bireyseller için ayrı motopark alanı oluşturulacaktır görevlilerimiz bu alanda olacaktır

Motosikletlerini satmak isteyenler için ayrıca özel 2. El motosiklet pazarı alanımız olacaktır

Seyyar ve sabit wc ler festivalimizde mevcut olacaktır

Festivalimiz yarışmaları arasında en başta yoğurdu ile ünlü Silivri'mizin geleneksel yoğurt içinde altın bulmalı tepsiden eller bağlı yoğurt yeme yarışması
    Olmazsa olmazımız halat çekme
    Su içinde yarışmalar ve daha niceleri yer alacaktır

Festival
    Ben neredeyse hergün silivri'deyim ve hiç gv650 görmedim. Aga sen motoru nereye saklıyorsun?

Daha demin döndüm Neva'da demleniyordum...

Motosikleti
    GV650
    Ben neredeyse hergün silivri'deyim ve hiç gv650 görmedim. Aga sen motoru nereye saklıyorsun?

Daha demin döndüm Neva'da demleniyordum...
    Sen hayalet sürücüyü duymadın galiba

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen hayalet sürücüyü duymadın galiba
    Walla bizim chooper'cılarda sürekli orada. Bir tane kawasaki var intruder. Ben çıkarken o da cafe'ye gidiyordu. Hatta dangozun teki vuruyordu elemana. Lakin dediğim gibi hiç denk gelmiyoruz ki sizin kulübün kokoreççisi de az ileride

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Az önce Bandırmadan döndüm

Silivri motofeste gitsem mi

Motosikleti
    GV650
    Walla bizim chooper'cılarda sürekli orada. Bir tane kawasaki var intruder. Ben çıkarken o da cafe'ye gidiyordu. Hatta dangozun teki vuruyordu elemana. Lakin dediğim gibi hiç denk gelmiyoruz ki sizin kulübün kokoreççisi de az ileride
    yav oldumu şimdi adama dangoz dedin ama asıl bombayı sen patlattın , "bir tane kawasaki var intruder" kawasaki , suzukiden model çalmış Başka yerde söyleme duymasınlar. Kawasaki vn 900 dur o uzun boylu uzun saçlı bir arkadaş olma ihtimali yüksek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Müsaitsen programı bir gözden geçir , bulutsuzluk özleminin sahne alacağı gün final gibi birşey , diğer günler daha sönük geçebilir. Bu arada Türkiye de bir ilk gerçekleşecek . İlk motosiklet anıtı açılışı yapılacak.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Haklısın walla. Benim chopper ilgimde bu kadar. Aynen o eleman. Birde intruder'in de suzuki olduğunu biliyorum. Açıkçası kawasaki mi suzuki mi diyecektim, kafa gidince çarpıttık herşeyi.

Benim anlamadığım 250metre mesafede nasıl hiç denk gelmemiş olmamız. Lakin ben Silivri Motosiklet Kulübüne alışamadım gitti. Belkide bende hiçbir gruba aidiyat yok ondandır. Fakat şöyle bir denk geldik 1-2 kez. GS'cileri bıktırdı 2sn geçmeden. Yavuz abi'nin yanına gelmiştim nc750x'i var kırmızı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Perşembe'den Pazar'a kadar sürecek abi. Hatta Nihat Abi'leri falanda kandır. Accık iş dışında nefes alsın.

Motosikleti
    GV650
    Bende silivri motosiklet kulübünün üyesi değilim zaten ama selam kelam var. Bir çoğunu tanırım iyi insanlardır. Gs cillere bende pek ısınamadım

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Bir Uçmakdere olmasada,

Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Tekrardan soluğu Silivri’de aldım bu saatte. Benzin zammı öncesi Silivri’den benzinimi de aldım mis gibi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Bu saatte mi

REKLAM ALANI
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)