Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
31. sayfa BirinciBirinci ... 21293031323341 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu dün yaptık ama sarkoye kadar sadece
    hayrabola gittim cunku motoru bakıma soktum. bakımdan sonra iyi kırbacladım , 60 km h gecmıyordum bunalmıstım ıyıce

https://i.hizliresim.com/5abA3L.jpg
    Motor düzeldi mi şimdi? 60 ile gitmek ciddi sıkıntı yaratabilir zaman zaman...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:10 ----------

Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23 nisan kutlu olsun
    Kutlu oldu Uçmakdere'de gözleme yedim sonunda. Yollar çok kötü olmuş. GS'ci abiler zaten gelmiyor. Tek avantajı o. Saçma sapan arabacılar öğrenmiş yolu, önüne gelen şerit ortalayıp hızlı gitmeye çalışıyor? Sonuç olarak ilk virajda altlarına yapıyorlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Evet. Ya sabit 60 yapmıyordum, en yüksek hızım 60 di. Şimdi gayet iyi. Uçmakdere yaptım yine gezi konusu açmayı düşünüyorum

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Siz hala uçmakdere de takılıp kalmışsınız yol açık yola çık, inşallah bir sıkıntı olmaz ise Perşembe akşam İstanbul Sinop, cuma Sinop turu ve Karabük yenice de kamp, cumartesi yeniceden sahil üzerinden Kefken şile İstanbul, şehir den kendinizi atın dışarı biraz.

Motosikleti
    MT-07
    Evet. Ya sabit 60 yapmıyordum, en yüksek hızım 60 di. Şimdi gayet iyi. Uçmakdere yaptım yine gezi konusu açmayı düşünüyorum
    Uçmakdere'yi arabacılar basmış. Bugün oradaydık

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz hala uçmakdere de takılıp kalmışsınız yol açık yola çık, inşallah bir sıkıntı olmaz ise Perşembe akşam İstanbul Sinop, cuma Sinop turu ve Karabük yenice de kamp, cumartesi yeniceden sahil üzerinden Kefken şile İstanbul, şehir den kendinizi atın dışarı biraz.
    Uçmakdere şehir dışı sayılmıyor mu İstanbul için?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uçmakdere'yi arabacılar basmış. Bugün oradaydık

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Uçmakdere şehir dışı sayılmıyor mu İstanbul için?
    Ayağımı kaldırıp yere bastığım zaman uçmakdere kaldırınca istanbul o derece yakın, artık uçmakdere çok klaşe oldu. Gel seni sahil yolunda bol aksiyonlu yollara süreyim mt25 in hakkını ver.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Motor düzeldi mi şimdi? 60 ile gitmek ciddi sıkıntı yaratabilir zaman zaman...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:10 ----------

Kutlu oldu Uçmakdere'de gözleme yedim sonunda. Yollar çok kötü olmuş. GS'ci abiler zaten gelmiyor. Tek avantajı o. Saçma sapan arabacılar öğrenmiş yolu, önüne gelen şerit ortalayıp hızlı gitmeye çalışıyor? Sonuç olarak ilk virajda altlarına yapıyorlar
    yollar neden kötü olmuş, düzeltmiyorlarmiydi oraları yav

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Aaa saat kaç gibi oradaydınız
    Keşke yazaydınız bi

Motosikleti
    MT-07
    Aaa saat kaç gibi oradaydınız
    Keşke yazaydınız bi
    Tam 12gibi uçmakdere'deydik. Çok ani gelişti. Zaten köye girdik, gözleme yedik ve tekrar geri döndük. Öyle bir yukarı, bir aşağı tur falan olmadı

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

yollar neden kötü olmuş, düzeltmiyorlarmiydi oraları yav
    Kumbağ'a girişi düzeltiyorlardı. Uçmakdere'nin virajları yalan olmuş. Tabiat parkınıda çaktılar, darmadağın çok kötü bir halde artık asfaltı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayağımı kaldırıp yere bastığım zaman uçmakdere kaldırınca istanbul o derece yakın, artık uçmakdere çok klaşe oldu. Gel seni sahil yolunda bol aksiyonlu yollara süreyim mt25 in hakkını ver.
    Walla ben Beylikdüzü'nde yaşıyorum ve bana uzak geliyor. Kanımca yaşlandım ben artık. Silivri'ye bile zor atıyorum kendimi

Motosikleti
    GV650
    Desene bi uçmakdere vardı orayıda yollar bitirdi. Üzüldüm valla haftaya belki bu yıl ilk ve son kez gidebilirim. Oda meraktan

Bozuk yol fobim varda biraz.

Motosikleti
    MT-07
    Walla orayada gidilmeyecek ise daha motosiklet kullanmanın anlamı kalmadı. Hakikaten yazık oldu. Şile-Ağva yolunu da sevmiyorum. Bir sürü bilen bilmeyen basıyor orada. Çok sıkıntı olabilir. O yüzden uçmakdereye arada sırada soft sürüşlerle gitmekte fayda var.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    2qi Edirne'den çıkıp Düzce ordanda arkadaşla Abant gölü yaptık. Şansımıza kar vardı gölün etrafında. 1 gün kamp atıp hayalarimizi dondurduktan sonra Edirne'ye geri döndüm.

CRF250L hafif arazi güzel ama uzun yolda beni çok yordu. 95-100 arası gittim daha çok üstüne çıkınca aşırı yakmaya başladı. Titreşim de çok arttı nedense motorda. Normalde bu kadar titreşim yokken depodan özellikle aşırı bi titreşim oldu. Popo vs bırakmadı bende.

Kafam Crfyi satıp eski model 650lilik dual sportlara gitti. KLR650, XT600E, KTM 640'lar ilgimi çekiyor bu aralar. Adam gibi yük bile bağlayamadim motora.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2qi Edirne'den çıkıp Düzce ordanda arkadaşla Abant gölü yaptık. Şansımıza kar vardı gölün etrafında. 1 gün kamp atıp hayalarimizi dondurduktan sonra Edirne'ye geri döndüm.

CRF250L hafif arazi güzel ama uzun yolda beni çok yordu. 95-100 arası gittim daha çok üstüne çıkınca aşırı yakmaya başladı. Titreşim de çok arttı nedense motorda. Normalde bu kadar titreşim yokken depodan özellikle aşırı bi titreşim oldu. Popo vs bırakmadı bende.

Kafam Crfyi satıp eski model 650lilik dual sportlara gitti. KLR650, XT600E, KTM 640'lar ilgimi çekiyor bu aralar. Adam gibi yük bile bağlayamadim motora.
    Eski DL650 de olur. Hem yaygın hem kral bir V makinesi vardır. Arada itliğe, köpekliğe de gelir

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski DL650 de olur. Hem yaygın hem kral bir V makinesi vardır. Arada itliğe, köpekliğe de gelir
    Kral daha çok arazi odaklı düşünüyorum. Tek silindir özellikle. Olsa Dr650 filan düşünürdüm.
    oialdemir bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kral daha çok arazi odaklı düşünüyorum. Tek silindir özellikle. Olsa Dr650 filan düşünürdüm.
    Silindir büyüdükçe titreşim artıyor. Uzun yolu unutman lazım babuş :(

Motosikleti
    GV650
    Walla orayada gidilmeyecek ise daha motosiklet kullanmanın anlamı kalmadı. Hakikaten yazık oldu. Şile-Ağva yolunu da sevmiyorum. Bir sürü bilen bilmeyen basıyor orada. Çok sıkıntı olabilir. O yüzden uçmakdereye arada sırada soft sürüşlerle gitmekte fayda var.
    Az önce arkadaşla konuştuk 3 gün önce gitmiş uçmak dereye yollar gayet iyiydi dedi , bende kafaya koydum yarın gidip bakacağım , bakalım bu uçmakdere beni özlemiş mi özlememiş mi

Motosikleti
    MT-07
    Az önce arkadaşla konuştuk 3 gün önce gitmiş uçmak dereye yollar gayet iyiydi dedi , bende kafaya koydum yarın gidip bakacağım , bakalım bu uçmakdere beni özlemiş mi özlememiş mi
    Yollar iyi miymiş? Her yer toz, çamur, çakıl, beton dökülen kısım bile gördüm. Hele o tabiat parkının orası rezalet. İyi yol Şile-Ağva kısmı. Bir gitsin de asfalt görsün

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Yollar iyi miymiş? Her yer toz, çamur, çakıl, beton dökülen kısım bile gördüm. Hele o tabiat parkının orası rezalet. İyi yol Şile-Ağva kısmı. Bir gitsin de asfalt görsün
    Planlarım arasında haftasonu benim de Şile de teyzemlere gitmek var. Yollar süper yapıldı eskiden arabayla giderdik saatler sürerdi arabadan indiğimiz de yılan gibi inerdik.

Motosikleti
    MT-07

https://youtu.be/p7YqqcgbRco

https://youtu.be/wsNe_jRcwIA

https://youtu.be/ZZiwT0fvIQ8

https://youtu.be/ZzDYLbvtPhA

https://youtu.be/rD669VkUrQ8

https://youtu.be/lLDjoYmah0w

https://youtu.be/-Dn5SZlBiU4

Hadi gömün atış serbest
    oldcockroach bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    enson videoda 35. saniyedeki arkadaşa dikkat et fazla yaşamaz o :D

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enson videoda 35. saniyedeki arkadaşa dikkat et fazla yaşamaz o :D
    Geçtiğini görünce aklım çıktı. Zaten ilerideki suv ile kafa kafaya gelmiş herhalde. Adam çok sinirliydi.

REKLAM ALANI
31. sayfa BirinciBirinci ... 21293031323341 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)