Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Evde oturunca kaşıntı basıyor. Basmasa bende paşalar gibi evimin tadını çıkaracağım da olmuyor işte

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Bu adamlar kampçı. Ben gerekirse hergün gider gelirim ama gene de sokakta yatmam

Elektrik ile teknoloji ben kampta yatayım die bulunmadı. Bu buluşları yapan adamların yüzüne valhalla’da nasıl bakarım?

Ben medeniyetten ayrılsam bile geri dönmeliyim hemen. Vücut kurtarsa, bünye kurtarmıyor

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Ne uçmak dereymiş be kardeşim ,😀 rüyalarımda da görüyormusun 👍

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Angrypower'a İstanbul Park lazım

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne uçmakdereymiş be kardeşim ,�� rüyalarımda da görüyormusun ��
    O kadar şanslı değilim ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Yarın tatilim. Motorum 4670-4680km'de. Bakıma öyle yada böyle girecek ama hafta içi vaktim olmadığından, haftasonumu da servis köşelerinde ziyan etmek istemiyorum. Uçmakdere'ye gidersem, km yüzünden servisten düşsünde istemiyorum. Bana rota önersenize En kötü dönüşte yada Cumartesi günü şunun bakımını yaptırayım.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar şanslı değilim ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Yarın tatilim. Motorum 4670-4680km'de. Bakıma öyle yada böyle girecek ama hafta içi vaktim olmadığından, haftasonumu da servis köşelerinde ziyan etmek istemiyorum. Uçmakdere'ye gidersem, km yüzünden servisten düşsünde istemiyorum. Bana rota önersenize En kötü dönüşte yada Cumartesi günü şunun bakımını yaptırayım.
    yoros kalesine git beykozda tepede kalıyor manzarası güzel üşürsün ama
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoros kalesine git beykozda tepede kalıyor manzarası güzel üşürsün ama
    Üşümenin çaresini buldum. Prohel 8080 üstüne prohel 8181 giyiyorum. Bugün test ettim. Rüzgarı hissetmiyorsun bile. Ya bende hep İstanbul'dan kaçış sendromu var. Dur bir googlemaps'ten bakayım şuraya.

Yok yaw. Köprüyü geçesim yok. Pek köprüden geçmeye haz etmiyorum. Dönünce tatili bitirmiş geri gelmiş gibi hissediyorum. Ben genelde köprüyü geçince İstanbul'dan çıkıyorum. Umarım sonum İzmir'de gece boyozcularından birinde bitmez

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Üşümek mi salı sabahı sym 200 ile ikitelliden tekirdağ merkeze gittim. yolda yağmurluk param parça oldu. eldiven yırtıldı ellerimi bir ara hissetmiyordum. yedek eldiveni giydim silivri civarında çanta köyünden nalburdan yağmurluk aldım. o ara bi lokantaya girip üzerimi kuruttum. sonra yola devam ettim. gece dönüşü gözüm pek kesmedi kapalı otoparkı olan bi otel buldum. sabah motoru burgman ile değiştirdim ve geri dönüş başladı. aynı ekipmanlarla tekirdağ- istanbul 135 km civarı aşırı fırtınalı ve sağanak yağmurda yol yaptım. hem gidişte hem dönüşte park alanlarında bir panelvan aradım motoru taşımak için ama denk gelmedi. yağmurda sürmek güzeldi ama işiniz aceleniz ve yetişmeniz gereken yerler varsa çileye dönüşebiliyor. bu arada konuyu açan arkadaş uçmakdereye gittinmi gitmedin mi çözemedim 13 sayfa olmuş okumaya üşendim valla

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı jacob34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üşümek mi salı sabahı sym 200 ile ikitelliden tekirdağ merkeze gittim. yolda yağmurluk param parça oldu. eldiven yırtıldı ellerimi bir ara hissetmiyordum. yedek eldiveni giydim silivri civarında çanta köyünden nalburdan yağmurluk aldım. o ara bi lokantaya girip üzerimi kuruttum. sonra yola devam ettim. gece dönüşü gözüm pek kesmedi kapalı otoparkı olan bi otel buldum. sabah motoru burgman ile değiştirdim ve geri dönüş başladı. aynı ekipmanlarla tekirdağ- istanbul 135 km civarı aşırı fırtınalı ve sağanak yağmurda yol yaptım. hem gidişte hem dönüşte park alanlarında bir panelvan aradım motoru taşımak için ama denk gelmedi. yağmurda sürmek güzeldi ama işiniz aceleniz ve yetişmeniz gereken yerler varsa çileye dönüşebiliyor. bu arada konuyu açan arkadaş uçmakdereye gittinmi gitmedin mi çözemedim 13 sayfa olmuş okumaya üşendim valla
    3 defa gittim Hatta geçen hafta gazımı alamayıp, Çanakkale'de tost yiyip geri döndüm. Walla senin o fırtınalı dediğin yollarda geçen sene hep sürüyordum hemde vitesli motor ile

Yarında gidebilirim die kendimi gazlıyorum. Bakalım ne olacak? Yarın tatili kaptım. 3gün evdeyim. Sadece Uçmakdere'de gözlemeye verilen paraya değer mi? Bunu düşünüyorum. Değmez ise köye girip, kimseyi paramı yediremem. İşin en güzeli yarın hafta içi ve kimse gitmeye gözü kesmez

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Siparişimi verdim deniyim bakalım birkaç gün nasıl işe yariyormu
    Şu aldığın pantolonu deneyebildinmi?
    Benimkini hafta arası yine denedim üşütmüyor.

Motosikleti
    GV650
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu aldığın pantolonu deneyebildinmi?
    Benimkini hafta arası yine denedim üşütmüyor.
    Yok deneyemedim çünkü biraz beli ufak geldi bir beden büyüğünü istedim arkadaş bakicaktı henüz gelmedi büyüğü. Ama sen memnunsan büyük ihtimal bende memnun kalırım çünkü aşırı soğukta süren biri değilim.👍

Yokmu uçmak dere yolcusu yarın😊

Motosikleti
    MT-07
    Yok deneyemedim çünkü biraz beli ufak geldi bir beden büyüğünü istedim arkadaş bakicaktı henüz gelmedi büyüğü. Ama sen memnunsan büyük ihtimal bende memnun kalırım çünkü aşırı soğukta süren biri değilim.��

Yokmu uçmak dere yolcusu yarın��
    Walla bugün araba ile Ağva’ya gittim. Bakarsın yarın uçmakderede biterim. Lakin düz yolda insanın canı çok sıkışıyor oraya gidene kadar. Sizi bilmemde ben üşüyorum

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Yarın günlerden matematik
    Kızımla tüm gün (molalar hariç) çalışacağız.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın günlerden matematik
    Kızımla tüm gün (molalar hariç) çalışacağız.
    Abi bırak kızı. Belki pdr okuyacak? Sonra bize kim yardım edecek?

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Biyoloji okuyacağım diyor yahu.
    Bu biyolojinin genetikli olanı içinde matematik puanı gerekiyormuş.
    Mühendis baba olunca çalıştıracağız tabi.
    Hem ben seviyorum matematiği

Küçük bir anektot;

Kızım ilkokuldayken matematiği hiç sevmezdi. Toplama çıkarma falan ne işime yarayacak diyordu. Okul evin karşısında aynı sokakta. Köşedeyse Salihin büfesi var.

Salihle bir anlaşma yaptık. Bütün büfe alışverişini kızım yapacak. Salihte her seferinde para üstünü eksik verecek.

Geldi kızım bir gün "baba bana toplama çıkarma çalıştır. Sen büfeden beş liraya dünyaları alıyorsun, ben gidince matematik bilmediğim için Salih abi kazıklıyor" deyince matematiği sevmenin yolunu bulmuş olduk

Salih iyi çocuktur ama kızım hala kazıkçı olarak bahseder ondan
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Fizik okumasın da biyoloji iyidir. Daha aç kalan biyolog görmedim heleki genetik üstüne asla. Bir dünya iş kolu var. Bizde uçmakderelere gidelim. Yeni nesilde hayatımızı kurtarmaya çalışsın. Ben halen arka lastik yerden kesilene kadar nasıl uyarım die düşüneyim.

Şaka bir yana labaratuvar önlüğü bile giymek ayrı bir haz veriyor.
    ufoz bunu beğendi.

Motosikleti
    GV650
    Walla bugün araba ile Ağva’ya gittim. Bakarsın yarın uçmakderede biterim. Lakin düz yolda insanın canı çok sıkışıyor oraya gidene kadar. Sizi bilmemde ben üşüyorum

Bende ayaklardan soğuk alıyorum , şimdilik şu yunus pantolonunu bekliyorum. Bi gelsinde bakalım nasıl bi farklılık yaratıcak.
    Bu gün fena değilde asıl salı günü hava bayağı iyi gözüküyo değişmezse salı günü biraz turlayacam. Zaten salı da marşa basmazsam bir daha bassam da çalışmayabilir.😀

Motosikleti
    MT-07
    Aynen ptesi,salı,çarşamba hava süper gözüküyor. Haftaya pazar da kar ihtimali var diyecek kadar soğuk. Çıkacaksan bahane üretmeyip çıkmak gerek. Bugün bir sözüm var. Tutmamı engeller iseler (söz verdiğim kişiler gelmez ise) bende motorla çıkarım büyük ihtimal. Şile’den Ağva’ya bir yol buldum yeni asfaltlanmış. Benim diyen motorcunun aklını alır. Uçmakdere halt etmiş. Harbiden hata yapsan, başına daha çok iş açar. Lakin yol daha uzun
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    GV650
    Aynen ptesi,salı,çarşamba hava süper gözüküyor. Haftaya pazar da kar ihtimali var diyecek kadar soğuk. Çıkacaksan bahane üretmeyip çıkmak gerek. Bugün bir sözüm var. Tutmamı engeller iseler (söz verdiğim kişiler gelmez ise) bende motorla çıkarım büyük ihtimal. Şile’den Ağva’ya bir yol buldum yeni asfaltlanmış. Benim diyen motorcunun aklını alır. Uçmakdere halt etmiş. Harbiden hata yapsan, başına daha çok iş açar. Lakin yol daha uzun
    Şimdi Olmadı işte ucmakdere duymasın bi daha kabul etmez seni , iki dakkada sattın güzelim uçmakdereyi be.👍

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)