Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün çizikli,yamuk tüm parçaları değiştirerek motorun görünümünü ilk günkü gibi yaptım. Şile,Ağva,İznik,Uçmakdere hepsine aynı gün gidesim var
    Abi Şile soğuk. Üstüne Şile'ye giderken pek zevk vermedi bana virajlar 2dir. Haa deniz kenarında oturmak 10 numara ama hitap edemedi.

Birde Şile'de herkes gazlıyor. Uçmakdere'de daha zevkli oluyor ki benim motoru servise sokarsam bu defa amortisörleride ayarlatacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

Alıntı Egee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü hava güzel olursa uçmakdere yapasım var ama ağaçların sık olduğu yerlerde göldeki yağmur suyu kurumuyor bütün keyfi kaçırıyor bakalım nasıl olucak.
    Ben 2hafta önce gittiğimde sisten göz gözü görmüyordu. Yavaş dönersin virajları hocam. İlla yapıştıracak halin yok. Kaldı ki yol zaten çok bozuldu artık. Yeni asfaltta atmazlar. Ondan dolayı eskisi gibi gazlanmıyor maalesef...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Pazar 8 ile 9 C derece gözüküyor , ama hafta sonuna kadar değişebilir. Şu motorun kirlenmesi olmasa çok gezicem de , işte bende nemli yol gördümmü ordan geri dönüyorum 😊 👍

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Şile soğuk. Üstüne Şile'ye giderken pek zevk vermedi bana virajlar 2dir. Haa deniz kenarında oturmak 10 numara ama hitap edemedi.

Birde Şile'de herkes gazlıyor. Uçmakdere'de daha zevkli oluyor ki benim motoru servise sokarsam bu defa amortisörleride ayarlatacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

Ben 2hafta önce gittiğimde sisten göz gözü görmüyordu. Yavaş dönersin virajları hocam. İlla yapıştıracak halin yok. Kaldı ki yol zaten çok bozuldu artık. Yeni asfaltta atmazlar. Ondan dolayı eskisi gibi gazlanmıyor maalesef...
    Aslında Şile'nin güzelliği köy ve dağ yolları ya da Şile'den Riva'ya giderkenki Bozhane tarafı. Otoyolda bir numara yok. Biz Şile üzerinden dağ yollarından Ağva,Kandıra, Kerpe,Kefken yapıyoruz. O rota güzel ama Uçmakdere bambaşka.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar 8 ile 9 C derece gözüküyor , ama hafta sonuna kadar değişebilir. Şu motorun kirlenmesi olmasa çok gezicem de , işte bende nemli yol gördümmü ordan geri dönüyorum �� ��
    Ya yemin ediyorum benim motoru görsen isyan edersin. Bırak çamurlansın, bırak batsın. Acıma vur kendini yollara

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında Şile'nin güzelliği köy ve dağ yolları ya da Şile'den Riva'ya giderkenki Bozhane tarafı. Otoyolda bir numara yok. Biz Şile üzerinden dağ yollarından Ağva,Kandıra, Kerpe,Kefken yapıyoruz. O rota güzel ama Uçmakdere bambaşka.
    Abi walla öyle gidince güzeldir ama benim gibi tek başına gidince sıkıntı oluyor. Hem daha uzun yardıracağım, hem köprüyü geçeceğim. Hemde nereye gideceğimi bilmeyeceğim. Ondan dolayı Uçmakdere'yi seviyorum ama yemin ederim bir egzoz istiyor bu alet. Tmm belki güzel bir ses çıkmaaycak ama en azından 3-5desibel fazla olsa tat gelecek motora...
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    GV650
    [QUOTE=Angrypower;4438283]Ya yemin ediyorum benim motoru görsen isyan edersin. Bırak çamurlansın, bırak batsın. Acıma vur kendini yollara [COLOR="Silver"]

Hayıııırr olamaz , olamazzz kesinlikle olamaz. 😊

Yav benim heryer krom , öyle bir su tutmayla temizlenmiyor ki. En az yarım günümü alır. Temizleyemessem uyuyamiyorum gece aklıma geliyo😀👍

Egee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 gitti Yamaha WR125X geldi
    Maalesef yollar çok bozuk hele ki bir virajın ortasına beton kamyonu geçerken çimento dökmüş iyice tehlike arz eder olmuş kumbağ yolları zaten çamur içinde yakın olmasam valla eskisi kadar gidip gelmem ama havasıda bir başka uçmakderenin.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Durun yahu daha hafta başındayız ne Uçmakderesi ne Şilesi

Bu hafta sonu program belli.
    Cumartesi, gündüz alışveriş ve sinema, akşam tiyatro, gece Vefada boza içimi.

Pazar, sabah sekizde uyanış, ona kadar yatak keyfi, yarım saat kahvaltı, bire kadar herkes keyfine göre takılır, bir saat pazar alışverişi, ikiden sekize kadar kızımla matematik ve fizik

Bu hafta sonu motorum beni özleyecek

Egee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 gitti Yamaha WR125X geldi
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yav benim heryer krom , öyle bir su tutmayla temizlenmiyor ki. En az yarım günümü alır. Temizleyemessem uyuyamiyorum gece aklıma geliyo����
    Krom anca dışardan bakana hoş anca temizleyen bilir onun çilesini eski motorumu birazda onun yüzünden sattım yağmurlu hava çıkartamıyordum su damlasa hemen leke oluyordu motorun biryerinde su lekesi varmı diye elimde bezle dolaşmaktan paranoyak olmuştum sattımda kurtuldum yoksa çapır çapır geziyordum. Şimdi er5ime vuruyorum suyu bi hızlı cila da attım mı tamam tertemiz.

Motosikleti
    MT-07
    Yok abi ben motora bineceğim. Tek sorunum bindiğimde inemiyorum. Geçen hafta soluğu Çanakkale'de aldım. Gittikçe gidesim geliyor. Aslında benimde ihtiyacım cbf500 yada er-5 bir tane. İşte MT-25 ile gönül eğlendirmeye çalışıyoruz. Uçmakdere'de denize doğru uçurumdan bakış atınca kendimden geçiyorum resmen. Hani motorla gidemesem bile araba ile gidesim var o derece çekiliyorum oraya. Lakin o arabacılar yok mu o arabacılar? Nefretimi körüklüyorlar. Heryere çekiyorlar arabalarını ve motorlara yer bırakmıyorlar. Haftaya hazır hava serin iken bunlar gelmez die bakıyorum...

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Angry giderken yaz.
    Tekirdağ 'dan katılayım yoluna ama yollar kuru olsa iyi olur, Uçmakdere ' de birkaçkez tehlike yaşadım ıslak zeminden dolayı.
    Tırsıyorum açıkçası.

Motosikleti
    MT-07
    Ben biraz spontane takılıyorum. Çıkarken bu konuya yazarım, Kumbağ'a doğru ilk dönerken Barbaros'ta bir para çekiyorum. O ara bakıyorum işte foruma sonra gene yapıştırıyorum Kumbağ'a doğru. Genelde Virajların üstünde dönen bir Siyah MT-25 görürsen o benim

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Denk gelirse görüşürüz o zaman diyelim, iyi akşamlar.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Havalar ısınsın, 15 derecelere falan gelsin. Ben her haftasonu oralarda olurum. Çünkü yapacak birşey yok

Motosikleti
    GV650
    Alıntı Egee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Krom anca dışardan bakana hoş anca temizleyen bilir onun çilesini eski motorumu birazda onun yüzünden sattım yağmurlu hava çıkartamıyordum su damlasa hemen leke oluyordu motorun biryerinde su lekesi varmı diye elimde bezle dolaşmaktan paranoyak olmuştum sattımda kurtuldum yoksa çapır çapır geziyordum. Şimdi er5ime vuruyorum suyu bi hızlı cila da attım mı tamam tertemiz.
    Aynen öyle toprağım bende paranoya bağladım iyice. Ama satıp kurtulmak pek bana göre değil çünkü chopper benim tarzım seviyorum keretayı.😀👍

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denk gelirse görüşürüz o zaman diyelim, iyi akşamlar.
    Güneşli ve kuru günlerde uçmakdere yollarinda görüşmek dileğiyle toprağım😀👍

Motosikleti
    MT-07
    Sen şimdi egzoz sürter die virajda kontra bile vermezsin. Buradan bunu anlıyorum

Motosikleti
    GV650
    Sen şimdi egzoz sürter die virajda kontra bile vermezsin. Buradan bunu anlıyorum
    Yav sen ne diyosun , ben egzozun üstüne hareketli demir bilye , veya bir silindir şeklinde korumalık nasıl yapabilirim düşüncesindeyim.😀 Benim egzozlar yerde gibi bişey zaten. Kontra mı üstü kalsın😉👍

Motosikleti
    MT-07
    Aga senin egzozları sökelim. Sorunu komple çözelim

Yada eğlenmelik bir motor alman gerek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:07 ----------

Haftasonu ne yazıkki motorla bir yere gidemiyorum. Belki Cumartesi günü gidebilirim ama havanın düzeldiği pazar günü araba kullanmak zorundayım. Benim yerime de gazlayın

Motosikleti
    GV650
    Aga senin egzozları sökelim. Sorunu komple çözelim

Yada eğlenmelik bir motor alman gerek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:07 ----------

Haftasonu ne yazıkki motorla bir yere gidemiyorum. Belki Cumartesi günü gidebilirim ama havanın düzeldiği pazar günü araba kullanmak zorundayım. Benim yerime de gazlayın
    Yer sıkıntısı olmasa alıcam ufak bisey de yerim yok anca bunu muhafaza edebiliyorum garajda. Ama birtane dibilassi alsam fena olmaz , yerde lazim değil katla koy kenara. Araba bagajına bile çok rahat giriyo.

Hafta sonu için çokta üzülme bence hava durumu bu hafta tutturamayacak gibi geliyo güzel olacağını sanmıyorum.
    İnşallah olur😁👍

Motosikleti
    MT-07
    Aga bana yağmur yağmasın yeter. Yağmurlu havada da sürerim ve çok sürdüm fakat uyuz oluyorum yağmurluklar ile gezmekten. Dikiz aynalarına hakim olamıyorum birde Abs yok die de çokta şeetmiyorum. Pilot road 4 lastikler var üstünde ama yağmurda gıcık işte. Sürekli çıtır çıtır kaska vuruyor falan. Yolda uzun olduğundan sürekli zincir yağlamak lazım geliyor.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    az daha sabredin şubat çıkıcak bişey kalmadı

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)