Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

10-12 Civarına Ne Alınır

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı kygsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10+ yaşlara çıkarsa işletme maliyeti ve masrafları da articak büyük ihtimal 2. el alacağım zaten ama hero carisma tip olarak hoşuma gitmedi normalde dış görünüşe takilmam ama bu gerçekten çok çirkin olmuş seçeneklerin arasına rtr 180 de eklendi cbr da var
    çok fazla kilometreliden genelde uzak durmaya çalışıyorum ama bütçe bu şekilde fazla olmadığı için mecbur hint-cinli- ler kalıyor genelde
    Madem Rtr 180 seceneklerin arasinda,memnun eder her yönden,karizmayıda her kulvarda(yakit,mekanik,sorunsuzluk,mühendislik) asfaltta kazır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı A.Sahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt ve işletme maliyetlerini bilmiyorum model olarak söyleyecek olursak
    Benelli tnt 25
    Tvs RTR 180
    mondial RX3i evo
    honda cb125f
    hyosung gd 250
    benelli tipi güzel, parça sorunu var,

apache 180 özellikleri güzel ön arka disk fren. hp gücü fena değil. fakat hava soğutmalı tek silindir. 10k para verilmez. ikinci el 7k ya alınırsa tadından yenmez.

mondial rx3 yeni olan kronik sorunları çözülmüş olanı iyi duruyor görüntüsü performansı iyi.

cb125f en rezili bu. fren balatası 350 tl serviste piyasada ne orijinal ne de yan sanayi parça yok. motor hem güçsüz hem çirkin. bisikletten bozma.

hyosung konusunda bilgim yok. daha tecrübeli arkadaşlar bilgi verecektir.
    blueway2 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benelli tipi güzel, parça sorunu var,

apache 180 özellikleri güzel ön arka disk fren. hp gücü fena değil. fakat hava soğutmalı tek silindir. 10k para verilmez. ikinci el 7k ya alınırsa tadından yenmez.

mondial rx3 yeni olan kronik sorunları çözülmüş olanı iyi duruyor görüntüsü performansı iyi.

cb125f en rezili bu. fren balatası 350 tl serviste piyasada ne orijinal ne de yan sanayi parça yok. motor hem güçsüz hem çirkin. bisikletten bozma.

hyosung konusunda bilgim yok. daha tecrübeli arkadaşlar bilgi verecektir.
    Nakitte 8.500tl ye 0km rtr180 satan bayiler var.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nakitte 8.500tl ye 0km rtr180 satan bayiler var.
    o paraya sıfır alınır ozaman mis gibi olur hemde.

Motosikleti
    ......
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o paraya sıfır alınır ozaman mis gibi olur hemde.
    Hindistan showroom liste fiyatlari

Rtr 180 95.000Rupi(delhi)
    Karizma 89.000Rupi(delhi)

Aradaki 6.000rupi fark,buradan köye yol olur sanırım

Mevzu bundan ibaret

Motosikleti
    Artık Yok...
    ne alırsan al ama para eşiğin düşük ise misal 8 bin 10 bin tl civarlarındaysa o noktadan sonra işin lüksüne kaçma konforun yok.. yani şekli güzel olsun şusu olsun şöyle olsun böyle olsun dersen .. üç kuruşa beş köfte olmuyor.. olursa o köftenin eti ya kedi etidir ya martı eti ..

kısaca görüntü şekil şukul havalı dursun şu şu özellikleri olsun deyip gidip abidik gubidik bir markanın modelini alırsın motordanda sürmekdende nefret edersin hergün ustalardan çıkamassın .. yada ben bu paraya en iyi hangi Mühendisliği alabilirim dersin .. konsantireni tamamen motorun mühendisliğine argesine verirsin dayanıklılığına sorunsuzluğuna ve kullanıcı memnunietine verirsin ona göre bir alet alırsın mutlu mesut sürersin..

Para azaldıkça bakman gereken kalite sorunsuzluk iyi bir mühendislik para arttıkça ancak mevla yükseldikçe kaliteli olsun sorunsuz olsun ama yanında şeklide olsun şuşu donanımıda olsun diyebilirsin.. 8-10 bin değilde 15-18 bin liran vardır o zaman şeklide güzel olsun abs side olsun da diyebilirsin misal.. para arttıkça lüksün tercihlerinde artar..

ben carismayı niye önerdim bizzat 40-50 bin km yapmış carisma sahipleriyle tanışdım daha adamlar incik boncuk şeyler dışında büyük bir arızadan servise girmemişler.. motoru zaten honda motoru .. bu ikisi yani hem kullanıcıların pozitif söylemleri hemde honda motorlu olması benimiçin yeterli bir referans.. tvs de öyle misal çok olumlu geri dönüşler var sorunsuz makina..

rx3 çok beğendiğim bir makina olsada 10 bin liralık bir rx3 şahsen kimseye al diyemem .. sıfırını alıcaksan abs li al derim fiyat performans olarak o fiyatta öyle bir makina yok çünkü akranları gs310 vstorm250 versy300 v.b rx3 ün iki hatta üç misli rakamlarda..

hyo bizim ufak bir kardeşimiz almış geçenlerde gezdimde gd250 güzel makine az şekilli oturaklı ama yedek parça durumu servis durumu ikinci el durumu , kronik ilerde bir arızası olurmu o durumları muallak yani benim saatli bomba dediğim sınıfında ibr motor yüksek km ler yapmış insanlar çok yok haliyle gelecekde seni ne bekler bilemessin..

ninja 250r alınabilir.

benelli önereblirim o fiyata çift silindirli olan versiyonunu bulabilirsiniz

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Bu paralara alabilecegin en temiz ve kaliteli sorunsuz binebilecegin motor Wolf 250 dir.

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Gercekten rtr180 fiyatina gore cok iyi gorunuyor. 2016 dan sonra uretilmemesi parca sorunu yaratir mi acaba? Bir de hiz sevmeyen (ortalama 90-100 km giden) birisi icin artcili kullanima uygun mudur acaba?

lifegoeson13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp V600
    Selam arkadaşlar.Ben şahsen geçen ay Hyosung GV250 aldım. Çok da memnunum hem otoyolda hem şehir içinde güzel. 2016 modelleri 14000 seviyesinde. Çıkabilirsen o tutarlara bir bak derim.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    12 bine Tertemiz 2015 model full aksesuarlı(tur camlı, orta sehpalı ve koruma demirli) bir Sym Wolf alınır ya da sıkı bir takip ve pazarlık ile 11 bine tertemiz bir Sym Wolf alınır. Aksesuarlara bin lira verilir Çiçek gibi binilir ve iyi ki almışım denilir.(Biz wolf çetesi filan degiliz birbirimizi tanımıyoruz)
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı lifegoeson13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.Ben şahsen geçen ay Hyosung GV250 aldım. Çok da memnunum hem otoyolda hem şehir içinde güzel. 2016 modelleri 14000 seviyesinde. Çıkabilirsen o tutarlara bir bak derim.
    Hocam onun yedek parcasi asiri pahali. Daha da pahalanacak diyorlar

Motosikleti
    ......
    Alıntı Zeybeks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gercekten rtr180 fiyatina gore cok iyi gorunuyor. 2016 dan sonra uretilmemesi parca sorunu yaratir mi acaba? Bir de hiz sevmeyen (ortalama 90-100 km giden) birisi icin artcili kullanima uygun mudur acaba?
    Karaduzen makina ariyorsan,

Enjeksiyon,su sogutma,sensor vs.olmayan motor

Rtr180 en ideali.

Az yakar,parca sorunu yok,orjinal ve yan sanayii parcalar uyuyor.

Crf250 arka disk balatasi birebir uyuyor mesela.

Cbf150 Debriyaj balatasi tam uyuyor.
    Sarf malzemeler hesapli ve ulasilmasi basit.

Hee sym wolf250 de kral makinadir,izmirden,lapsekiye kadar kullandim,gidişi ve duruşu tatmin eder.

Motosikleti
    Karaduzen makina ariyorsan,

Enjeksiyon,su sogutma,sensor vs.olmayan motor

Rtr180 en ideali.

Az yakar,parca sorunu yok,orjinal ve yan sanayii parcalar uyuyor.

Crf250 arka disk balatasi birebir uyuyor mesela.

Cbf150 Debriyaj balatasi tam uyuyor.
    Sarf malzemeler hesapli ve ulasilmasi basit.

Hee sym wolf250 de kral makinadir,izmirden,lapsekiye kadar kullandim,gidişi ve duruşu tatmin eder.
    SYM'den kat be kat ucuz malum sitede RTR180. Artçılı kullanıma uygun mu levent üstat, kullandınız mı acaba? Ben sorunsuz uzun yıllar sürmeyi planlıyorum...

Motosikleti
    ......
    Alıntı Zeybeks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SYM'den kat be kat ucuz malum sitede RTR180. Artçılı kullanıma uygun mu levent üstat, kullandınız mı acaba? Ben sorunsuz uzun yıllar sürmeyi planlıyorum...
    Dostum,temmuzda aldim şu an 13.bin km de.

Makina zımba,0 sorun,0 hata.

Ben 90kiloyum,85 kg artçi ile 60km seyahat ettim,ne rampada bayildi nede sollamada gitmem dedi,hee uzun ve dik yokuşta 4.vitese kadar düştügum oldu..ee olsun o kadar.

Forumda eskilerden uyeler vardi,eşiyle beraber 150lik apache ile 400km yol yapan

2.sayfadan itibaren yorumlarima bakabilirsin.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...basligi-2.html

Motosikleti
    Dostum,temmuzda aldim şu an 13.bin km de.

Makina zımba,0 sorun,0 hata.

Ben 90kiloyum,85 kg artçi ile 60km seyahat ettim,ne rampada bayildi nede sollamada gitmem dedi,hee uzun ve dik yokuşta 4.vitese kadar düştügum oldu..ee olsun o kadar.

Forumda eskilerden uyeler vardi,eşiyle beraber 150lik apache ile 400km yol yapan

2.sayfadan itibaren yorumlarima bakabilirsin.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...basligi-2.html
    Çok teşekkür ederim. Aklım hala GV250'de ama o parça fiyatlarına almaya gözüm yemiyor ))

Motosikleti
    Rks k-light 202
    Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rks k-light 202 konforlu bir motosiklete benziyor..
    bu motor her türlü alınır, kullanıyorum ve tavsiye ediyorum.

Motosikleti
    Artık Yok...
    tvs on numara makine alanlardan pişman olan duymadım.. gv nin parça fiyatı nesi pahalı bilmiyorum kronikleri çözüldümü gv nin güzel motor uzunyolda çok keyifli makine bende bursadan istanbula gv getirmişdim gazı açdınmı yok demiyor gidiyor alet 140 lara kadar sorunsuz tırmanıyor ondan sonra yol varsa şayet 145-150 ye kadar biraz istemsizde olsa çıkıyor.. 250 lik cruiser alet daha ne olsun .. zaten cruiser hız makinesi değil.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Benelli BN251 ABS, tavsiye ederim. Bu forumdaki ilgili bilgi paylaşı sitesi linki : http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/186161-benelli-bn-251-yeni.html

2. elde o fiyatlara yakın bulabilirsiniz belki... şahsen 1-2 bin fazla ABS için verilebilir diye düşünüyorum.

BN251 ABS'yi 2. elde hesaplı denk getiremeseydim, SYM WOLF SB 250 Ni alıyordum ...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)