Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sym wolf 250 mi suzuki inazuma mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Wolf'ün kronik tek problemi bence yakıt deposu şamadırasının konumunda bir nanelik var, yakıt durumunu eksik gösteriyor. Bunun dışında Japon kalitesine yakın bir kalitesi var. 15000 km ve sonrası Wolf alacaksan zincir dişli durumuna bak muhtemelen değiştirmen gerekecek. Orijinal parçalar 1400 TL tutuyor, ben muadil zincir dişli buldum 463 TL.ye geliyor, iş o raddeye gelsin ben sana yardımcı olurum nerelerden alacağın konusunda. Lastik hem kötü hem en yenisi 2015 model, muhtemelen lastik takımı alman gerekecek. Bunun dışında koruma demiri yoksa muhakkak taktır. Kazasız olması da tercih sebebi. Mat mavi ve mat kırmızıların boyası zor bulunuyor, beyaz ve siyah Wolf.ler üzerinde rötuş işlemi daha kolay. FB.da "Sym Wolf Sb250Ni Türkiye" grubu çok aktif, orada tüm sorularına içten cevaplar bulabilirsin. Wolf hk sorman gereken başka soru olursa da özelden yazabilirsin, bilgim yettiğince destek olurum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

T.ederim...🙏

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Rahatsızlığınızdan dolayı iki modelide önermiyorum.Ağırlıkları size ilave riskler getirecek.cbf150 öneririm hem hafif hem konforlu şehir içindede kontrolü kolay.yedek parça olsun yakıt olsun hiçbir şekilde üzmez.Bende aynı rahatsızlıktan mevcut olduğu için yazıyorum

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Alıntı Umtgng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal sürücü sele si nasil yumuşatmak için modifiye ye gerek varmi wolf de... artçı pek kullanirmiyim !!!! Şuan için kimsem yok))))

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Wolf de kronik sorun lar varmi? alırken neye dikkat etmem gerek km si kaç olsun en çok.
    sürücü selede sıkıntı yok. Alırken güzelce her yerine.baktırmak lazım
    Sen arabaya gezmek için binersin, bizler ise motosiklete binmek için gezeriz

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Aynı ikilemde hatta benelli tnt 250 liyi de dahil edersek üçlemde kalmış ve wolf almış kullanan bir kullanıcı olarak (yaşım 41); Wolf'e uygun 2. el fiyatları ve seramik silindiri ve yakıt tasarrufu nedeniyle meylettim. Wolf tek silindirli, inazuma ve tnt 250 çift silindirli makinalar. Ama hepsi de ağırlık olarak sıkılar yani belinize pek iyi gelmeyebilirler. Hepsinin kendilerine has tatları var. Yakıtta ve sorunsuzlukta wolf öne çıkıyor. İnazuma ise konfor ve rahatlık ve artçı konusunda önde. Bakım ve parça maliyeti olarak pek fazla farkları yok gibi.Kronik arızalarini duymadım her marka ve modelde olabilecek ufak tefek konular dışında bilinen kronik sorunları yok.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ruhta hafiften de olsa apaçilik varsa Wolf iyi gider, İnazuma daha efendi adam işidir.

Apacilik yok)))efendi biriyim...
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Apacilik yok)))efendi biriyim...
    O zaman memnun bir Wolf kullanıcısı olarak ne diyeyim, İnazuma önereyim.

Şu bahar ve yaz ayları gelsin tayin dönemi geçsin ne olacağız bir bakalım.hali hazirdaki scooter(kymco agality 125)ile o arada iyice sürüş tecrübesini de kazanayim.. umarım bi seçim yapcam..) Erzurum a tayinim çıkarsa bir jep alırım artik))))

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Belki bütyeçi biraz arttırabilirseniz Dominar düşünebilirsiniz. Çift abs ve kaydırmalı debriyaj güzel şeyler

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...32337248/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:40 ----------

Tommy abi bu makine Ankara'da satılık sol grenaj kırılmış... fiyatı düşerim demis açıklamada nasil acaba bu motor???

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:41 ----------

Akü de alınacak mış...9.500 tl ye verebilirim dedi rakam.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...32337248/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:40 ----------

Tommy abi bu makine Ankara'da satılık sol grenaj kırılmış... fiyatı düşerim demis açıklamada nasil acaba bu motor???

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:41 ----------

Akü de alınacak mış...9.500 tl ye verebilirim dedi rakam.
    Motor resimlerde temiz ve diri duruyor. Eğer gerçekten 2000 km.deyse alınabilir gibi duruyor. 9500 TL iyi fiyat. Beni tek düşündürten egzoz çıkışındaki kararma, o kararma kronik sorun ve ne kadar metal cilası da kullansan 1000 km sonra yeniden oluşuyor. O kararma nedeniyle acaba daha yüksek km.de mi diye düşündüm bir an. Motoru almadan önce yetkili bir serviste kontrol ettirmeni tavsiye ederim. Motorun muayenesi de yoktur muhtemelen. O muayeneyi de yaptırmalı karşı taraf. Alır almaz yağ,soğutma sıvısı,fren hidrolikleri ve lastikleri değiştirmek gerek. Sol panel ve akü için aşağıya satın alabileceğin linkleri bırakıyorum.

https://www.motopit.com.tr/urun/pane...01-baa-000-qu1
    https://www.motopit.com.tr/urun/yuas..._ypakuytx12abs

Anladim abi.t.ederim...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)