Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
motor innavsyon arge her şeyi tvs nin niye almanyadan parça gitsin ki hindistana adam kendi ürettiği motorun parçasını niye bmw den alsın..
gereksiz bir maliyet hemde çok .. üretim bandı ayrı bir şey sen al bu bantta benim motorumu kendi modellerine tak demişdir o ayrı bir şey ama motor tvs ye ait hatta tvs bu motoru kendi iki modelindede kullanıyor RR310 diye birde onun naked modelinde kullanıyor

ve hatta ek olarak ondaki motor bmw nin üstündeki motordan bir tık daha iyi tvs modellerinin üstünde tvs yeni nesil akıllı perfromans yakıt püskürtme sistemi geliştirmiş bmw de o sistem yok diye bir motorsiklet makalesinde okumuşdum aklımda yer etmiş..

Güzel motor en ufak lafım yok .. yani tvs den motoru alması bir şey ifade etmez motor güzel oldukdan sonra..

Görüntüye gelince yıl olmuş 2018 -2019 R1200 gs gibi F800 , f750gs gibi kasalardan sonra 310 nun görüntüsü bana çok yavan görünüyor eski kasa 2002-2003 model f650 gs lere benziyor.. onun daha minyatürü diyelim.. yavru bir R1200gs tarzında görüntüsünde olsaymış hem bmw nin çizgilerini taşırdı hemde efsane güzel bir kasa olurdu..

Ve yüksek ihtimal tahminim bir sonraki yeni kasa 310 da öyle yapıcaklar bence..
Üstad,tvs rtr200 ve 310RR in pistonlarinda nano friks kaplama kullaniyor.

Kenarda dursun diye belirteyim.