Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Egzozun stockda olsa bağırırsa yazarım ceza ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı UğurDankı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki ben başka bir soru sorayım diyelim ki benim egzozumum bir sebepten değişmesi gerekiyor ve orjinalini bulamıyorum gibi bir sebeple başka bir markanın fabrika çıkış sessiz olan sallıyorum bmw gs650 nin egzozunu takıyorum bu ceza yermi muayeneden geçer mi ? Motor rks 150-r
    sanırım orjinal egzozunu bulamazsanız yeni taktırdığınız x marka ya da model egzozun ses seviyesi, hava kirliliği ve aracın tam fonksiyonel kullanımına bir engel oluşturup oluşturmadığına dair makine mühendisler odası vizesi ve Türk standartları onayı isterler.. proje çizilir onunla muayeneye girilir vs. vs. bu yapılan bir tadilat işlemine girer çünkü.. araç tadilat işlemlerinde de bu tarz süreçler var otomobillerde. motosiklette de farklı olacağını düşünmüyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çevreyi rahatsız etmekten ceza yazmamıştır herhalde?
    orjinal eksoz olmadıgı için yazdı cezayı... kızdıgım nokta motoruma gelip hayvan gibi kesiciye sokması...
    4 teker gövdemi ,2 teker aklımı alır...

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    mavzer-i, okanbagiscan ve espresso bunu beğendiler.

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Araba cam filminin hala yasak olduğunu biliyormusunuz, sadece cumhurbaşkanı yazılmayacak de di diye yazılmıyor. Yani iki gün sonra güm diye herkese araba filminden kitleyebilirler. Asıl sorun karayolları trafik yönetmeliğinde ki maddelerin ucu açık ve yetersiz olması, bu sebepten polis ters düşünce ne yazık ki gözünün üstünde kaşın var diyebiliyor. Kirliliğin her türlüsüne karşıyım adil olmak kaydıyla ceza yazılmalı

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yani cam filmi yasak diye kanun var ve bu uygulanmıyor?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Pek çok kanun var uygulanmayan...

UğurDankı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-R
    Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım orjinal egzozunu bulamazsanız yeni taktırdığınız x marka ya da model egzozun ses seviyesi, hava kirliliği ve aracın tam fonksiyonel kullanımına bir engel oluşturup oluşturmadığına dair makine mühendisler odası vizesi ve Türk standartları onayı isterler.. proje çizilir onunla muayeneye girilir vs. vs. bu yapılan bir tadilat işlemine girer çünkü.. araç tadilat işlemlerinde de bu tarz süreçler var otomobillerde. motosiklette de farklı olacağını düşünmüyorum..
    Zulüm yani..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)