Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR600RR altından su geliyo.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR600RR
    Selamın aleyküm. Öncelikle motorum yeni o yüzden basit bişi bile olsa bilmiyorum veya pimpirikleni olabilirim. motorumu yerler ıslak çok hafif bi yağmurda çıkardım (bugün) 200 lü süratlere çıktım akümü doldurdum eve geldim. motorumu parkettigimde 'guluk guluk' ses geliyodu hemen egildim baktım motor için taraflarından sanki su poşaltıyomuş gibi ses geliyo ayrıca aşagısındaki küçük borudan su akıyodu. yarım bardaga yakın aktı yolda gelirkende akmıştır kesin.
    Motorumu dün tamirden aldım radyatörünü tam takamadımı yoksa bu yağmur suyumu, ama fazla aktı yağmur yaçiseliyodu o kadar yağmur yoktu. UStamı aradım tabiki ama pazar oldugu için telefonu kapalı bende o yüzden buraya ilk yazdım bi tahmini olan varmı.

Motorun aşagısında ucu gözüken bi boru var serçe parmagın yarısı kadar ordan aktı ve su hafiften sıcaktı. bidada çalıştırmadım bişi olur diye park ettim ama harareti kapatırken iyiydi..

şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim bildiğim o borular tahliye boruları ve fazla olan şeyi atıyorlar zaten. O yüzden sorun olduğunu düşünmüyorum.

Ama elbette konuya hakim birileri daha doğru bilgi yazacaktır.

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Yere akan şeyi kokladınız mı?Benzin mi,yağ mı yoksa su mu?
    Depoyu fullerken acaba fazla benzin koymuş olabilir misiniz?

Motosikleti
    CRF 250
    Radyatördeki fazla suyu tahliye etmiş, normaldir. Belki bir iki sürüşten sonra da görebilirsin.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Radyatör sonuna kadar doldurulduğunda motor ısınınca su genleşir ve fazlasını tahliye hortumundan atar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)