Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Farklı Motor Farklı Kesici

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba iyi akşamlar
    Sorum şu arkadaşımda tnt250 var sürüşü çok güzel zaten o motoru alma sebebi sesi bilen bilir 250cc gibi değil yani sesi neyse
    benimde 150cc mondial driftim var turluyoruz bazen motor değişerek falan tnt250 de vites atarken kesiciye giriyorum 1 saniye sonra atıyorum ve inanırmısınız titreşim 0 ve 0 panik yanı alt devirde atar gibi vitesi ama sıra benim motora geliyor sanki 8000 devirden sonra blok fırlıcakmış gibi hissiyat veriyor 9000 e çıkamıyorum korkudan aldığımdan beri 1 kere kesiciye soktum öyle söyliyim korkuyorum titreyince ne yapmalıyım arkadaşımda orjinal egozozlu drift var onda o kadar ses çıkmadığı için normal geliyor ama bende egzoz olduğu için yapamıyorum öneriniz nedir normal sürmeye devvammı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kardeşim tnt250 çift silindir bir makina.

Sesinin farkli olmasi normal.

Kesici olayina gelirsek,sen driftte devir saatini sona dayarken,tnt kendini limitliyor,yakiti kesiyor..

Sen yinede daha sakin kullan,drift ile vites yukseltirken motor max torkunu hangi devirde veriyorsa o sinira uy.

Mesela,8.000rpm de max tork uretiyor ise,vites yukseltirken o devir bandini geçme..

yok zaten sesle alakalı sıkıntı yok sadece hoşnut olduğumu dile getirdim çok hoş sesi var genede tavsiyen için teşekkür ederim )

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Kesiciden hoşlanıyorsanız bunu deneyin

Veya daha iyibirşey isterseniz belki de bu

Ama motosiklette tavsiye etmem. Kimse etmez. Siz ille de yapıcam derseniz yapın. Farklıdır, normaldir. O başka bir motosiklettir, ondandır.
    Orck bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)