Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

H9 MU H9R Mİ ALİBABA MI TR Nİ ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT 25
    Arkadaşlar Trafikte hiç yoktansa bir kayıt olsun dediğim için aksiyon kamerası almayı düşünüyorum hem yazın falan da kullanırım Havuzda vesaire.
    Şimdi goPro al/acak/bilecek Bir baba yiğit değilim önce daha önce bu forumda konusunu görmüştüm ama bulamadım. Hem benim için hemde daha sonra H9 EKEN aksiyon kamerası arayan kullanıcılar için bilgi içeren bir post olmasını diliyorum öncelikle.

H9 MU H9R EKEN Mİ ? Bu iki model arasındaki tek farkın kumanda olduğunu söylüyorlar ama yazılımsal ve video anlamında farkları var mıdır kumanda çok güzel bir opsiyon benim için.

TR'DE H9R Eken modelini 254TL'ye satan yerler var bunlardan almak mı mantıklı yoksa Çinden Aliexpressten almak mı mantıklı.
    Aliexpresste çok satıcı var 35 dolardan 80 dolara kadar çıkıyor fiyatlar bilemedim çokta alışveriş yaptığım bir yer değil kendileri.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Trafikte hiç yoktansa bir kayıt olsun dediğim için aksiyon kamerası almayı düşünüyorum hem yazın falan da kullanırım Havuzda vesaire.
    Şimdi goPro al/acak/bilecek Bir baba yiğit değilim önce daha önce bu forumda konusunu görmüştüm ama bulamadım. Hem benim için hemde daha sonra H9 EKEN aksiyon kamerası arayan kullanıcılar için bilgi içeren bir post olmasını diliyorum öncelikle.

H9 MU H9R EKEN Mİ ? Bu iki model arasındaki tek farkın kumanda olduğunu söylüyorlar ama yazılımsal ve video anlamında farkları var mıdır kumanda çok güzel bir opsiyon benim için.

TR'DE H9R Eken modelini 254TL'ye satan yerler var bunlardan almak mı mantıklı yoksa Çinden Aliexpressten almak mı mantıklı.
    Aliexpresste çok satıcı var 35 dolardan 80 dolara kadar çıkıyor fiyatlar bilemedim çokta alışveriş yaptığım bir yer değil kendileri.
    geçen hafta aldım eken h9r modelini ben de tek fark kumanda olarak biliyorum kameranın çekimi güzel ama harici mic girişi yok ben mic işini telden yapıyorum kendim izliyorum videolarımı 262 tl ye aldım samsung evo + 32 gb kart taktım 1080 60 fps ideal
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta aldım eken h9r modelini ben de tek fark kumanda olarak biliyorum kameranın çekimi güzel ama harici mic girişi yok ben mic işini telden yapıyorum kendim izliyorum videolarımı 262 tl ye aldım samsung evo + 32 gb kart taktım 1080 60 fps ideal
    720p'de 120 kare çekiyor deniyor. Bu fonksiyonu gece deneme şansınız oldu mu ya da benim için dener misiniz. Çünkü geceleri gerçekten kamera görüntü kalitesi çok düşüyor ışıklardan dolayı bu şekilde belki plakaları okuyordur. Zaten maksat sadece görüntü kayıt etmesi. Benim için başka bir önemi yok. Kendi mikrefonu ile ses kayıt etse de yeterli.

Motosikleti
    720p'de 120 kare çekiyor deniyor. Bu fonksiyonu gece deneme şansınız oldu mu ya da benim için dener misiniz. Çünkü geceleri gerçekten kamera görüntü kalitesi çok düşüyor ışıklardan dolayı bu şekilde belki plakaları okuyordur.
    yarın deneyebilirim 120 fps gece çekimi
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    MT 25
    yarın deneyebilirim 120 fps gece çekimi
    Hatırlatmama gerek var mı acaba denediğinizde buraya yazarsanız sonradan alacak arkadaşlar için de referans olmuş olur.

Motosikleti
    Hatırlatmama gerek var mı acaba denediğinizde buraya yazarsanız sonradan alacak arkadaşlar için de referans olmuş olur.
    gerek yok aklımda olur 1080 60 fps te kimse okunmuyor

Motosikleti
    MT 25
    gerek yok aklımda olur 1080 60 fps te kimse okunmuyor
    Birçok insanın bildiğinin aksine yazılımsal olarak çözünürlük düşse de görüntünün kalitesini 60fps'e göre daha çok arttırmış oluyoruz. Yani her ne kadar bulanık çekse de saniyede 1 kare demek 60fps 120fps modunda 1 saniyede 2 kare demek yani bir ihtimal. aynıkarenin ardından hemen aynısını 2.ye çekeceği için biraz daha avantajlı olabilir haber bekliyorum sizden.

Motosikleti
    Birçok insanın bildiğinin aksine yazılımsal olarak çözünürlük düşse de görüntünün kalitesini 60fps'e göre daha çok arttırmış oluyoruz. Yani her ne kadar bulanık çekse de saniyede 1 kare demek 60fps 120fps modunda 1 saniyede 2 kare demek yani bir ihtimal. aynıkarenin ardından hemen aynısını 2.ye çekeceği için biraz daha avantajlı olabilir haber bekliyorum sizden.
    evet dediğiniz mantıklı deneyip dönerim size

Motosikleti
    MT 25
    evet dediğiniz mantıklı deneyip dönerim size
    İçinden çıkan yapışkan bantlı kask bağlama aparatının yapışma kalitesi nasıl ondan da bahsederseniz sevinirim hiçbiryerde bir bilgi yok yetersizse nasıl monte ettiniz acaba kaska

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xiaomi yi
    dusunebilirsin
    içinde gopro donanımı ve sensörleri mevcut
    4k çekimde yapabiliyor
    ama ben 1080p 60 fps kullanıyorum
    burda bir videom var
    1080p de bakabilirsin

https://youtu.be/y3NjP6u8Og4
    videoda housing kabı içerisinde sesli çekim yaptım dahili mikrofonundan yani.
    harici mikrofon çıkışı yok onada biraz mudahale ile çözülüyor.
    2. el almıştım fiyatı gayet makul verdiği fiyat peformans/oranı çok tatminkar.

yi 4k+ var bende günlük çekimde de kullanıyorum.iphonedo youtube kanalının incelemeleri var go pro ve sony ile karşılaştırıyor kesinlikle fiyat performans ürünleri 4k 60 fps çekimi var 4k 30 fpsde elektronik stabilizasyon var.1080p de mod ile 240fps alabiliyorsunuz.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de aldım, 250 TL ye, black friday de. 720p 120fps de çekimi gayet güzel. Ama gece çokta istenen kalitede değil. Lakin yine de, 5-6 mt önünüzdeki aracın plakası okunuyor.
    Uzaktan kumanda özellikle motosiklet için çok iyi. Gidona sabitleyip, sürüş esnasında, sürekli çekim yapıp şarj ve depolamadan yemektense, sadece istediğiniz kısımlarda çekip yapmak iyi bir yöntem. Ayrıca wifi özelliği sayesinde, benim gibi genelde tek gezenler için, kendi fotoğrafınızı çekmek de daha kolay oluyor. Telefonunuzdan yönetebiliyorsunuz yani.
    Sonuç olarak f/p notu yüksek.

Motosikleti
    İçinden çıkan yapışkan bantlı kask bağlama aparatının yapışma kalitesi nasıl ondan da bahsederseniz sevinirim hiçbiryerde bir bilgi yok yetersizse nasıl monte ettiniz acaba kaska
    içinden j hook çıkmıyor ben de j hook sipariş ettim hemde 3 m bant ile geldi onun la yapıştırdın kendi yapışkanı inceydi denemedim maalesef benim kaskın çenesi kavisliydi üste monte ettim ��

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de aldım, 250 TL ye, black friday de. 720p 120fps de çekimi gayet güzel. Ama gece çokta istenen kalitede değil. Lakin yine de, 5-6 mt önünüzdeki aracın plakası okunuyor.
    Uzaktan kumanda özellikle motosiklet için çok iyi. Gidona sabitleyip, sürüş esnasında, sürekli çekim yapıp şarj ve depolamadan yemektense, sadece istediğiniz kısımlarda çekip yapmak iyi bir yöntem. Ayrıca wifi özelliği sayesinde, benim gibi genelde tek gezenler için, kendi fotoğrafınızı çekmek de daha kolay oluyor. Telefonunuzdan yönetebiliyorsunuz yani.
    Sonuç olarak f/p notu yüksek.
    benim motorda usb girişi de mevcut :D sarj oluyorken kayıt yapıyor diye biliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

içinden j hook çıkmıyor ben de j hook sipariş ettim hemde 3 m bant ile geldi onun la yapıştırdın kendi yapışkanı inceydi denemedim maalesef benim kaskın çenesi kavisliydi üste monte ettim ��
    bende mt revenge var çeneye kask monte etmesi kolay deniyordu en kötü yana monte ederim. bi kendi yapışkanı ile denerim sonra alternatif çözümler bakmaya başlarım.
    Mertcan39 bunu beğendi.

Motosikleti
    benim motorda usb girişi de mevcut :D sarj oluyorken kayıt yapıyor diye biliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

bende mt revenge var çeneye kask monte etmesi kolay deniyordu en kötü yana monte ederim. bi kendi yapışkanı ile denerim sonra alternatif çözümler bakmaya başlarım.
    yan tarafta kafayı çok tutuyor diyorlar birde yapısı gereği hem arkaya hemde aşağıya 3m bandı zorluyor

waldorf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin
    Sabah kawasaki fiyatlarının olduğu başlığı okumuştum.

Artık nasıl bilendiyesem fiyatlara başlığı H2 mi H2 R mı diye okudum.

Kimmiş la bu zengin diye konuya girdim.
    bajajpulsar2 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı waldorf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah kawasaki fiyatlarının olduğu başlığı okumuştum.

Artık nasıl bilendiyesem fiyatlara başlığı H2 mi H2 R mı diye okudum.

Kimmiş la bu zengin diye konuya girdim.
    Hepimizin o kadar parası olsunda bu konuları açıp birbirimizi yiyelim burada :D

bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    hocam sene 2019 oldu.umarım hala "internetten alışverişte satıcılara güvenemiyorum" kafasında değilsinizdir.aliexpress her gün milyonlarca dolarlık satış yapan bir platform.şuana kadar 0.20 dolardan 80 dolara kadar onlarca sipariş verdim.sadece bir tane düşük fiyatlı siparişimde eksik parça geldi onda da satıcı eksik parçayı tekrar yolladı.bahsettiğiniz kamerayı ben aldım h9 ile h9r'ın arasındaki tek fark h9r'daki r harfi.o da "remote" anlamına geliyor yani uzaktan kumandalı.bana kalırsa tamamen gereksiz bir eklenti.yalnız bir dipnot eklemek isterim üründe ekstra mikrofon girişi yok.dahili mikrofonu kullanıyorsunuz.

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı bajajpulsar2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sene 2019 oldu.umarım hala "internetten alışverişte satıcılara güvenemiyorum" kafasında değilsinizdir.aliexpress her gün milyonlarca dolarlık satış yapan bir platform.şuana kadar 0.20 dolardan 80 dolara kadar onlarca sipariş verdim.sadece bir tane düşük fiyatlı siparişimde eksik parça geldi onda da satıcı eksik parçayı tekrar yolladı.bahsettiğiniz kamerayı ben aldım h9 ile h9r'ın arasındaki tek fark h9r'daki r harfi.o da "remote" anlamına geliyor yani uzaktan kumandalı.bana kalırsa tamamen gereksiz bir eklenti.yalnız bir dipnot eklemek isterim üründe ekstra mikrofon girişi yok.dahili mikrofonu kullanıyorsunuz.
    Hiç motovlogger havamda değilm zaten. Aliexpresse güvenirim ama trdeki fiyat 254tl aliexpressteki 245tl o yüzden soruyorum o soruyu :D trden almak daha cazip duruyor.

Motosikleti
    gece çekiminde plakalar çok parlıyor nedense okunmuyor maalesef 120 fps 60 fps de

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)