Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Müneccim Arkadaşlar için R25 Sorusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 in sıfırı ama 30

30 bine temiz MT07 varsa ben de alırım.
    Biraz sabırlı ve ısrracı olursanız bulabilirsiniz. Piyasa şu an müsait.
    ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Son durumda CBR'ıma bi' talip çıktı bakalım inşallah satılırsa, satılır satılmaz direk gidip temiz bir R25 alacağım. İşi mümkün olduğunca çabuk halledip marta bırakmamak istiyorum. Yardımlar ve cevaplar için herkese teşekkürler.

Motor seçme konusunda da tartışmanıza gerek yoktu, ben kararımı çoook zaman önce verdim zaten R25 benim için kesin ve net, sadece ne zaman olacağında şüpheliydim. Ben kararımı verdikten sonra benim için dünyanın en güzel motoru odur, yok inazumaymış oymuş gözmüde kalmaz
    valeros46 ve ufoz bunu beğendiler.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üstad bu fırsat bi daha zor gelir. Hazır bayilerin elinde 0 km 2017 model kalmışken direk al. 2019 model ile yaklaşık 10.000 TL fiyat farkı olacak ki asla değmez. İkinci el piyasası konusunda da satıcı arkadaşlar açısından da olayı ele almak gerekir diye düşünüyorum. 2017 yılında 22-23.000 TL ye motoru alıp 500-600 TL ruhsat parası veren adamın bir yıllık motosiklete 19.000 TL civarı para istemesi saçma değil. Ha böyle bir kampanya varket 19.900 TL' ye tabi ki sıfırını alırsın ki al. Ama motosikletini satıp başka motosiklet almak isteyen adamların da almak istediği motor fiyatları her geçen gün uçuyor ve ÖTV yeniden eklendiğinde 2019 model R25 in yaklaşık 30.000 TL'den satılacağını düşününce ikinci el fiyatların düşmemesine de hak vermek gerek.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 in sıfırı ama 30

30 bine temiz MT07 varsa ben de alırım.
    30000 onlarca temiz 07 var, daha dün arkadaşım sattı kendi motorunu 17000kmde 2015 model 27.500tlye

Motosikleti
    YZFR25
    Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30000 onlarca temiz 07 var, daha dün arkadaşım sattı kendi motorunu 17000kmde 2015 model 27.500tlye
    Bunu herkesin bildiği halde r25 in satmayı bırak peynir ekmek gibi sattığını neden kabullenemiyorsunuz ? Nedir bu kadar. adam yarın bigün r25 ini satar para eklemeden veya az ekleyerek mt07 sini alır.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne ilgisi var çevirdiği devir ve ağırlık ile. İnazuma'yı kime sorarsan sor r25'den daha kaliteli bir motor olduğunu söyler. Ben size sorayım siz hiç inazuma sürdünüz mü?
    Forum gitgide daha eğlenceli hale geliyor. Artık bilgi veren hiçbir şey yazmıyorum, okuyup okuyup gülüyorum. Zaten yazsam da ya okumuyorlar, ya da inanmıyorlar.
    YasinC, Kural [ Z ] ve furkansevke bunu beğendiler.

Adam size ne sormuş siz konuları nereye çekmişsiniz ...arkadaş adamın soruna adam gibi cevap verin milletin aklını karıştırmayın...
    Yok şu yok bu demeyin...konuyu başka yerlere saptırmayın....

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı furkansevke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu herkesin bildiği halde r25 in satmayı bırak peynir ekmek gibi sattığını neden kabullenemiyorsunuz ? Nedir bu kadar. adam yarın bigün r25 ini satar para eklemeden veya az ekleyerek mt07 sini alır.
    Kabullenemediğimi nerenden uydurdun. İsteyen istediğini alır istemeyen almaz. Kendi fikrimi koydum geçtim, sizene bundan. R25'i ilahın yapmışsın gelip burda konuşuyorsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:54 ----------

Alıntı HocaDeler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam size ne sormuş siz konuları nereye çekmişsiniz ...arkadaş adamın soruna adam gibi cevap verin milletin aklını karıştırmayın...
    Yok şu yok bu demeyin...konuyu başka yerlere saptırmayın....
    Haklısın kusura bakma Hoca Abi.

Kabullenemediğimi nerenden uydurdun. İsteyen istediğini alır istemeyen almaz. Kendi fikrimi koydum geçtim, sizene bundan. R25'i ilahın yapmışsın gelip burda konuşuyorsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:54 ----------

ne demek ne kusuru hatanı anladıysan sıkıntı yok :D

Motosikleti
    YZFR25
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum gitgide daha eğlenceli hale geliyor. Artık bilgi veren hiçbir şey yazmıyorum, okuyup okuyup gülüyorum. Zaten yazsam da ya okumuyorlar, ya da inanmıyorlar.
    Ben dayanamıyorum bu kadar bariz görünce çıldırıyorum keşke bende gülüp geçebilsem :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:50 ----------

r25 i ilahım yaptığımı nerden çıkardın ben sadece fikrimi söyledim. Parası olan alır. Burdada bir arkadaşımız r25 in geleceği hakkında soru sormuş mt07 kaç para dememiş. 2 Alıntıda kendini özetlemişsin zaten gerisine lüzum yok.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Adam r25 çöp demiş kavga çıkmış, ben bütün racingler çöp diyorum varın hesabını siz yapın :D :D
    Guven ve bursalıali bunu beğendiler.

IceFrog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09
    Ben yaklasık 15 gün önce 2018 abs r25 aldım.Uzun zamandırda takip ediyordum. Fİyat olarak su an bence alınabilecek en uygun zaman. Hem ÖTV indirimi hemde yamahanın indirimi var. 23.700 tl ' e geldi bana..

Pazarlık yapıyorlar mi ? Bayi ismi verebilir misiniz ?

IceFrog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09
    Ben yaptım açıkçası. İstanbul maltepe Tuna motor yamaha.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)