Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Paket servis yapacak motorlu kurye aranıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Bir müşterim, yeni açtığı yer için kendi motoruyla paket servis yapacak iki kişi arıyormuş.

İş kebap restaurant.

Yer İstanbul-Bakırköy.
    Yaşar hastanesi yanı.

Tel : (0212) 542 0033 ten Tuncay beyle kouşunuz.

Not: Forum kurallarına uygunmudur değilmidir bilmiyorum. Uygun değilse silebilirsiniz. Belki forumu takip eden bir arkadaşa iş imkanı olur düşüncesiyle açtım başlığı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    yeni açılmış yere işe mi girilir. batar mı çıkar mı belli olmaz. ama scooteri olanlar bi denesin,onlara göre bir iş.

Motosikleti
    MT 25
    motorunu eskittiğine değecek mi ? Motorlu kurye ilkkez duyduğum bir tanım şaşırdım açıkçası kendilerine de hayirlisi olsun

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni açılmış yere işe mi girilir. batar mı çıkar mı belli olmaz. ama scooteri olanlar bi denesin,onlara göre bir iş.
    Bu şubeleri yeni.

Ama ilk yerleri 25 yıldır Bakırköy-İncirlide halen faaliyette. Dahada eski ama ben 25 yılını biliyorum.

Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Zeytinburnu, Merter yöresinde oturan herkes bilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunu eskittiğine değecek mi ? Motorlu kurye ilkkez duyduğum bir tanım şaşırdım açıkçası kendilerine de hayirlisi olsun
    Açıkçası ben anlamam. Gazeteye ilan vereceğini görünce ben bir foruma yazayım dedim.

Artık değermi değmezmi kararı işi isteyen verecek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)