Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tavsiye isteği

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba degerli mtforum takipcileri yaklasik 6.000 tl butcem var hyo gt250 ya da eski kasa cbr125 almayi dusunuyorum sizin onerilerinize acigim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Eski kada cbr tahminen 15. Sahibi falan olacaksınız yaşayacağınız aksiyonu saymiyorum.

2009 alti gt 250r hyola kesicisiz oldugu icin kol cikartmq vs cok yaşanıyor yada 2. Kez ağaçtan çıkmış bir motor olacaktir.

Sifir cinli, ybr, cbf 150 yada ns 150 bakin

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Merhaba kardeşim,

Karenaj,konusu ve bu konu içerigini görünce,erinmedim araştirdim,

2006-2008 model bir cbr125 veya 2011-2012 r125 baktim(7.500tl),emin ol düzgün makina bulman çok zor.

Hele hele 10-12 yaşinda cbr125 ile seni ne gibi surprizler bekledigi tartişilir.

6.000tl ile Duzgun bir cbf,ybr125 bulmak bile mesele,kaldi ki cbr almak??

Şahsen benim altimda bakimli temiz eski kasa bir cbr125 olsa,satmayi asla duşunmem.

Sana tavsiyem,

Hani şu bok attiklari tvs apacheler varya,sorunsuz,yedek parçasi bol,ve muadillerinden güçlu,az yakan..2014-2015 modellerinden bakabilirsin.

Yinede sen bilirsin..
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    O paraya az daha koysan orta halli pulsar alırsın. 200 ns hemde. Boşa hyoya sinek kasaya bulaşma bence.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    ......
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paraya az daha koysan orta halli pulsar alırsın. 200 ns hemde. Boşa hyoya sinek kasaya bulaşma bence.
    Kardeşim,

6.000tl ye temiz,düzgün,ilk seri ns200 2014 bile vermezler.

Hee adam borca girmiştir,sıkıntıdadir orasi başka.

İlanda 100bin km de olana 6.250 istiyorlar.

Motosikleti
    RS200
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim,

6.000tl ye temiz,düzgün,ilk seri ns200 2014 bile vermezler.

Hee adam borca girmiştir,sıkıntıdadir orasi başka.

İlanda 100bin km de olana 6.250 istiyorlar.
    Abi ilanlarda 6000-7000 tl arası bakınca hırpalandığı belli ama fiyatları nispeten düşük motorlar var. Onlardan bahsetmiştim de tabi yine sizin dediğiniz gibi düzgün olmaz.
    levend84 bunu beğendi.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    ......
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ilanlarda 6000-7000 tl arası bakınca hırpalandığı belli ama fiyatları nispeten düşük motorlar var. Onlardan bahsetmiştim de tabi yine sizin dediğiniz gibi düzgün olmaz.
    Dostum olmaz olmaz değil,

Geçen sene,2016 model 3.500km de siyah renk,yılan gibi ns200 aldı bir tanidigim.hemde 7.000tl.etiketleri üzerinde,ilk bakimi yapilmiş.

Bu arkadaş,dogalgaz tesisat işi yapiyor,tamirat için gittigi evin garajinda goruyor motoru,adam,oglumun binmesine hic razi degilim demiş,bizim arkadaş dururmu,ne istiyon motora demiş,zararina olsada verecegim yeterki gozum gormesin demis,o gün notere gitmişler.

Ertesi gün,gordum motoru,dedim ulan yemekleri söylede islayalim..ama nerdee..yavşak halen çok para verdim der durur.hala gordugumde tşk geçerim..

Biz arasak bulamayiz..adamin ayagina geliyor...
    Stock Sever bunu beğendi.

Motosikleti
    RS200
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum olmaz olmaz değil,

Geçen sene,2016 model 3.500km de siyah renk,yılan gibi ns200 aldı bir tanidigim.hemde 7.000tl.etiketleri üzerinde,ilk bakimi yapilmiş.

Bu arkadaş,dogalgaz tesisat işi yapiyor,tamirat için gittigi evin garajinda goruyor motoru,adam,oglumun binmesine hic razi degilim demiş,bizim arkadaş dururmu,ne istiyon motora demiş,zararina olsada verecegim yeterki gozum gormesin demis,o gün notere gitmişler.

Ertesi gün,gordum motoru,dedim ulan yemekleri söylede islayalim..ama nerdee..yavşak halen çok para verdim der durur.hala gordugumde tşk geçerim..

Biz arasak bulamayiz..adamin ayagina geliyor...
    Abi yozgatta öğrenciyim. Ben cbften kurtulamadım. Arkadaşlara bakıyorum. Adamlar 11e Z750s, 13e fazer, 10a f650 gs, 8e ninja, 7ye gt250 2013 alıyorlar. Bakıyorum durumları benle hemen hemen aynı. Ama adamlarda nasıl bi cesaret varsa kredi çekiyorlar, al sat yapıyorlar işlerini çeviriyorlar.

Ben bugün cbfi satsam motor almam en az 6 ay sürer. O da minimum.

Konudan bağımsız yazdım ama millete neler düşüyor neler. Bize ise 75000 de cbfle uğraşmak kalıyor... Yine de çok şükür. Bir zamanlar hayalimde olan motora biniyorum.
    levend84 bunu beğendi.
    HONDA

#BZ3082

zebercet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    - / Benelli TNT 250 / Hero Hunk
    Ben de yaklaşık aynı bütçe ile motosiklet arayışındayım bi' kaç aydır. En son Tvs Apache 150 ile Hero Hunk'a kadar eleyip, en son Hunk'da karar kıldım. Kısmetse önümüzdeki 1-2 ay içerisinde alacağım, fuarı bekliyorum. Kısacası tavsiyem Hero Hunk olur.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    3 ay once 7000 tl ye 2017 ekim çıkışlı 4000 km de apache 150 aldım şimdilik çok memnunum tavsiye ederim. Görüntüsü güzel ve çok az yakıyor
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Mevcut şartlarınızla TVS Apache öneririm. Eğer ekipmanı henüz almadıysanız(kask,mont,dizlik,bellik,eldiven,bot) veya bunlar içinde eksiğiniz varsa önce bunu temin edip kalan para ile bir Honda CB125ACE önerebilirim. İleride motosiklete iyice alışınca daha iyisini temin edebilirsiniz. Ayrıca toplam bütçeyi hesaplarken trafik sigortası ve alım masrafının en az 600TL gibi bir rakkam tutacağını da hatırlatmak isterim.
    yigozya bunu beğendi.

arkadaşlar haklı. o paraya biraz ilave yapabilirsen bajaj'lar var yok yetmiyor dersen ybr 125 tavsiyemdir. üzmez seni

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)