Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu motor için yorumlarınızı alabilir miyim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    SağdaÇalışma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Dash VX
    Arkadaşlar cub almayı düşünüyordum ama böyle bir şey gördüm fiyatı da aynı.

Sanırım hatchbag aracın bagajına da sığar. Alınır mı sizce satma gibi bir amacım yok memlekette ayak işlerini halletmek için motor arıyışındayım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...62119330/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Dostum fiyat sanki biraz yüksek gibi, acaba bu fiyat aralığında Ybr tarzı birşey mi baksan?

SağdaÇalışma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Dash VX
    5 bine kadar her motor olurda 0 istiyorum özellikle araç ve sattığım hero yaşadığım maceralardan sonra. Sonuçta haftada 30-40 km üzerinde olacağım hobi gibi düşünün.

harleybaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yuki scram diye bi model çıkmış. ona da bakabilirsin. ben de merak ettim:D

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Aklınıza bir fikir de ben atayım, Lifan Pony 100. Kendisiyle uzun yol seyahat yapmış olan bile var. Facebook'taki grubuna dahil olup araştırabilir, bu forumdaki konusuna bakabilirsiniz. Ayrıca Bayilerle sıkı pazarlık yapıp bir de taksit olayını yaptırırsanız. Güzel bir alet almış olursunuz. Yada çok uyguna bulabileceğiniz düşük km olanlara bakabilirsiniz.
    Yanlız haberiniz olsun: kronik bir kilometre sayacının sıkıntı çıkarması durumu var diye hatırlıyorum. Basitçe çözülebilen bir sıkıntı. Sanırım bu forumdaki konusunda bir arkadaş anlatmıştı çözümü. Bu sorunu söyleme sebebim: ilanlardakinin km'sinin hatalı olabileceğini bilmeniz. Gerçi son çıkanlarında o problemi çözmüşse fabrika durum değişir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

He bir de Youtube da videoları var. Oradan da nasıl bir canavar olduğunu görebilirsiniz. Tam böyle alıp, eğlenmelik, çoluğuna çocuğuna bindirmelik, kara düzen bi alet. İmkanım olsa bir tane almak, kenarda tutmak isterim açıkçası.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    ilk defa duydum markayı 0 alıp sorun yaşamıyım derken daha çok sorun yaşamayın

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam bu fiyata Honda cb125 bulabilirsin bu tür saçma modellere boşuna para verme derim.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bu motor o parayı hak edecek bir motor değil, bunun yerine cub motorlar daha sağlam ve sorunsuzudur.

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Sıfır uygun 5bin civarı Yuki Casper, Yuki Scram, Yuki Attace, Yuki Gusto, Yuki Goldfox, Yuki Modifi. İstanbulda sanayisi var. Her tür yedekoarça ve garanti kapsamında servis. Websayfasında inceleyebilirsiniz. Sınıflarına göre torkları yüksek. İşiniz rasgele.
    www.yukimotor.com.tr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)