Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Fsm de Makas atarken takla atan araç

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Küçüklükten beri arabayla büyüdüm, ehliyetsiz yıllarca araç kullandım övünmek gibi anlaşılmasın benim cahilliğimdi,pek de bi apaçi sürücüydüm , demem o ki yıllarca tehlikeli kullandım çok tutkuluydum arabaya her zıkkımını araştırir bilirdim(motosiklete geçene kadar) geçmişteki bu bilinçsiz şöförlüğümde dahi şu makas işine merak sarmadım en apaçi zamanlarımda bile bunun sadece kendi hayatımı tehlikeye atmak olmadığını bilirdim, ne gerek var be abi tamam sıfır geçtin patır patır koydun makası bigün geldin birine değdirdin Allah korusun da düşün bir kaza olduğunu ki gördüğümüz gibi oluyor, senin zevkin, ego tatmin etme çaban başkasının malına ve canına mâl oluyor, ya malının da canı cehenneme can ulan bu hayat, ömür. Lütfen sizde makas denilen bu mantıksız hareketleri yapan dostlarınıza bunun eğlenceli birşey olmadığını, kendimizi düşündüğümüz kadar toplumuda düşünmemiz gerektiğini hatırlatın. Birgün ölen senin kardeşin senin baban, senin sevdiğin olabilir.

https://m.haberturk.com/fsmde-makas-...du-2288188-amp

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Youjoee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçüklükten beri arabayla büyüdüm, ehliyetsiz yıllarca araç kullandım övünmek gibi anlaşılmasın benim cahilliğimdi,pek de bi apaçi sürücüydüm , demem o ki yıllarca tehlikeli kullandım çok tutkuluydum arabaya her zıkkımını araştırir bilirdim(motosiklete geçene kadar) geçmişteki bu bilinçsiz şöförlüğümde dahi şu makas işine merak sarmadım en apaçi zamanlarımda bile bunun sadece kendi hayatımı tehlikeye atmak olmadığını bilirdim, ne gerek var be abi tamam sıfır geçtin patır patır koydun makası bigün geldin birine değdirdin Allah korusun da düşün bir kaza olduğunu ki gördüğümüz gibi oluyor, senin zevkin, ego tatmin etme çaban başkasının malına ve canına mâl oluyor, ya malının da canı cehenneme can ulan bu hayat, ömür. Lütfen sizde makas denilen bu mantıksız hareketleri yapan dostlarınıza bunun eğlenceli birşey olmadığını, kendimizi düşündüğümüz kadar toplumuda düşünmemiz gerektiğini hatırlatın. Birgün ölen senin kardeşin senin baban, senin sevdiğin olabilir.

https://m.haberturk.com/fsmde-makas-...du-2288188-amp
    Malesef, anlamazlar. Boşa uğraşmayın, ama yine de anlatmaya çalışmaktan vazgeçmeyin. Benim benzer teşebbüslerimin hiçbiri başarıya uşalmamıştır. Sonuçta mal aynı mal.
    Atr 72-500 ve maktama bunu beğendiler.
    ...

y.selimbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şun An Yok.
    Trafikte sağını solunu görmezsin, ışığı görmezsin hadi hatalı sollarsın kaza yaparsın eyvallah. Bunlar gerçekten kazadır adı üstünde ön göremezsin. Ama makas atıp, alkol alıp trafiğe çıkmanının cezası olmamalı bence. Çünkü kimse istemeden makas atamaz,yada kimseyi zorla içirip trafiğe çıkaramazsınız. Buzarz insanların ehliyetleri bir daha verilmemek üzere alınmalı ve cinayete teşebbüsten yargılanmalı, öyle bol sıfırla cezalar, yıl sonu sıfırlanan ceza puanları, kısa dönemli ehliyet almalar vermeler kimseyi çaydırmıyor.
    Benim düşüncem makas atan, alkol alıp trafiğe çıkan, senin benim onun canını tehliyeke atan kim varsa ölsün. bu kadar net. özellikle alkol alıp çıkan kesin ölsün.
    Kural [ Z ] ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ya sabah sabah haberde gördüm, üzülüyorum memleketimin insanının insani davranmaktan bi haber olmasına

ölmeyi bile becerememiş beyinsiz

Motosikleti
    NC750X
    Gebermemiş olmasıyla üzmüştür..

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    jipin sağından geçmeye çalışırken jip sağa kırıp sonra sola kırmış, fakat bu adamın apaçiliğini değiştirmiyor.

Wing750 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000L Africa Twin
    Sadece anne sütü değil, anne eğitimi de çok önemli.
    Uğur Bilgili bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Allah ıslah etsin.

Böyle malları arabasıyla beraber ordan denize sallamaları lazım.. Ama deniz kirlenir

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Drift olur, düz yolda gazlamak olur, off road olur anlarım bunların verdiği bir keyif vardır ancak makas atma işinden ne keyif alınır bende anlamış değilim.

Motosikleti
    Alıntı YZFR25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drift olur, düz yolda gazlamak olur, off road olur anlarım bunların verdiği bir keyif vardır ancak makas atma işinden ne keyif alınır bende anlamış değilim.
    Aynen hocam kimseye zarar verilmeyeceğinize emin olunan ortamlarda apaçiliğin bencede halka bi etkisi yoktur fakat bu tamamen insanların canını hiçe saymak

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    o kamyonun yerinde motor olsaydı altına alır devam ederdi
    Olcay Avşar bunu beğendi.

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Şuursuzluğun sonu...

Heyecan hocam. Motorlu arkadaşlarımızı görüyoruz aralardan aralardan yardıra yardıra gidiyorlar. Eskiden çok yapardım en büyük zevkte acaba geçebilecekmiyim. Adrenalin yükselir yolu yiyecek hale gelirsin. Olaki iş yarım kalırsa arbanın için xangır zangır titrersin.

Geçnlikte kan hızlı akıyor tabi esası itibari ile aptallıktan öte bir durum hatta inanan insan için resmen intihar. Çok kaliteli insanlar olmadığımız için kendimizi gösterebileceğimiz alanlar bu tip şeyler oluyor. Devletin yerinde olsam parkurlar hazırlardım bu işler için. Yolda yapana da cinayete teşebbğsten yargılardım.
    polo34 bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heyecan hocam. Motorlu arkadaşlarımızı görüyoruz aralardan aralardan yardıra yardıra gidiyorlar. Eskiden çok yapardım en büyük zevkte acaba geçebilecekmiyim. Adrenalin yükselir yolu yiyecek hale gelirsin. Olaki iş yarım kalırsa arbanın için xangır zangır titrersin.

Geçnlikte kan hızlı akıyor tabi esası itibari ile aptallıktan öte bir durum hatta inanan insan için resmen intihar. Çok kaliteli insanlar olmadığımız için kendimizi gösterebileceğimiz alanlar bu tip şeyler oluyor. Devletin yerinde olsam parkurlar hazırlardım bu işler için. Yolda yapana da cinayete teşebbğsten yargılardım.
    Formüla pistinin etrafında bir sürü otopark ve asfalt alan vardı. Gençler buralarda toplanır ve küçük yarışlarını, drift ve benzeri çalışma ve kendi aralarındaki yarışmalarını burada yapar, gösteriyi izleyenleri de yapanları da tatmin eden bir ortam oluşurdu.

Bizim Zihniyet(!) ne yaptı? Bu alanlara kamyonla asfalt getirip rastgele şekilde 30 santimden 4 metreye ulaşan yükseltilerde yere asfalt ve beton boca etti. Tek amaç buralardaki bu etkinliklere son vermekti. [Yolu düşen olursa gidip rezaleti gözleriyle görebilir]

Tabi ki haliyle bunu yapacak insanlar yine yapacak. Sen insanlara istediklerini yaşayabilmeleri için yer vermezsen ve hatta ellerindekini alırsan; vaz geçeceklerini zanneden zorlamacı beyinciklerin yan etkisidir yaşananlar.

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Formüla pistinin etrafında bir sürü otopark ve asfalt alan vardı. Gençler buralarda toplanır ve küçük yarışlarını, drift ve benzeri çalışma ve kendi aralarındaki yarışmalarını burada yapar, gösteriyi izleyenleri de yapanları da tatmin eden bir ortam oluşurdu.

Bizim Zihniyet(!) ne yaptı? Bu alanlara kamyonla asfalt getirip rastgele şekilde 30 santimden 4 metreye ulaşan yükseltilerde yere asfalt ve beton boca etti. Tek amaç buralardaki bu etkinliklere son vermekti. [Yolu düşen olursa gidip rezaleti gözleriyle görebilir]

Tabi ki haliyle bunu yapacak insanlar yine yapacak. Sen insanlara istediklerini yaşayabilmeleri için yer vermezsen ve hatta ellerindekini alırsan; vaz geçeceklerini zanneden zorlamacı beyinciklerin yan etkisidir yaşananlar.
    Halbuki desteklenmeli. Bizim de akrobasi yapan insanlarımız olsa fena mı olur. Hem gençliğe bir hedef olur hemde uluslararası alanda reklam olurdu. Ken block yerinde biz neden olmayalım. Bi bakıyorum dünyaya bir bakıyorum bize aklım almıyor bir toplum nasıl kendine bu kadar düşman olur

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    "KAZANIN BEDELİ 1002 LİRA

Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü'nde makas atarak iki aracın arasından geçmeye çalışırken kaza yapan sürücü A.T'ye, tehlikeli şerit değiştirmekten bin 2 lira ceza kesildiği bildirildi.

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Çevre Yolları Trafik Denetleme Ekipler Amirliği'nin, 22 Aralık gece saat 04.10 sıralarında, FSM Köprüsü'nde 34 LB 5301 plakalı otomobilin, aralarından geçmeye çalıştığı iki araçtan birine çarpması sonucu meydana gelen kazada, olay günü sürücü A.T.'ye tehlikeli şerit değiştirmekten bin 2 lira ceza kestiği belirtildi."

Cezası sadece 1002tl cik.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Jipin ön lastik patlamadı mı yahu? hiç bir şey olmamış gibi geçmiş.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Mx5 yazık olmuş..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)