Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Telefonla konuşan dünyadan kopmuş yaya deyze

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Daha önce paylaşıldımı bilmiyorum.liveleak da gezerken denk geldi.Paylaşıldı ise silebilirsiniz.Yurdum insanı
    https://www.liveleak.com/view?t=402_1494608583

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    tugrulbora bunu beğendi.

Motosikleti
    NC750X
    yaya önceliği diye birşey duydunuz mu arkadaşlar siz hiç?

bir de mağara fotoğrafı paylaşmışsınız, ayıptır. kendiniz o yolun karşısında durduğunuzu düşünün. size doğru gelen o esnada da telefonla konuşup dalgın olan kişi anneniz olsun.. aynı olay yaşandığında yapacağınız ilk şey gidip kendi annenize "mağaradan ne zaman çıktın sen önüne baksana" mı demek olurdu, yoksa o motorcuya "sen benim anneme nasıl çarparsın lan" diye saldırmak mı olurdu..

kadının karşıdan karşıya tereddütsüz geçtiğini ve o anda seni görmediğini farkedemiyorsan herhangi bir motorlu araçla trafiğe çıkmayacaksın arkadaş.. orası otoban değil meskun mahal.. yani 1 numaralı yaya önceliğinin bulunduğu yer.. derdim polemik yaratmak değil biraz empati kurun diye yazdım sadece..
    azizsele ve espresso bunu beğendiler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Buralar karışır :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaya önceliği diye birşey duydunuz mu arkadaşlar siz hiç?

bir de mağara fotoğrafı paylaşmışsınız, ayıptır. kendiniz o yolun karşısında durduğunuzu düşünün. size doğru gelen o esnada da telefonla konuşup dalgın olan kişi anneniz olsun.. aynı olay yaşandığında yapacağınız ilk şey gidip kendi annenize "mağaradan ne zaman çıktın sen önüne baksana" mı demek olurdu, yoksa o motorcuya "sen benim anneme nasıl çarparsın lan" diye saldırmak mı olurdu..

kadının karşıdan karşıya tereddütsüz geçtiğini ve o anda seni görmediğini farkedemiyorsan herhangi bir motorlu araçla trafiğe çıkmayacaksın arkadaş.. orası otoban değil meskun mahal.. yani 1 numaralı yaya önceliğinin bulunduğu yer.. derdim polemik yaratmak değil biraz empati kurun diye yazdım sadece..
    O mağara resmi videodaki kadın için değil yıllar önceki videoya internette yeni rastlayan ve bunu foruma taşıyan kişi içindi. Gereksiz yere ana başı karıştırdın şimdi. Biz senin ananı yorumlarımızda örnek olarak kullansak hoşuna gider miydi? Lütfen biraz empati

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O mağara resmi videodaki kadın için değil yıllar önceki videoya internette yeni rastlayan ve bunu foruma taşıyan kişi içindi. Gereksiz yere ana başı karıştırdın şimdi. Biz senin ananı yorumlarımızda örnek olarak kullansak hoşuna gider miydi? Lütfen biraz empati
    üstadım o zaman belirtseydin ya hangi anlama geldiğini videoyu açıosun teyzeyi suçlayan tavırlar(videodaki eleman), konuya dönüyorsun mağara fotoğrafı.. durum yanlış anlaşılmaya son derece müsait.. ayrıca benim anlamış olduğum şekilde paylaşmış olsaydınız dahi burada validenize kesinlikle bir aşağılama karalama vs. söz konusu değil olamaz da elbette ki..bilakis tüm anneler kutsaldır.. sadece empati kurmak amaçlı verdiğim bir örnekti.. inan aynı durumda ben olsam gücenmezdim.. annenizin ellerinden öperim, benim anladığım şekilde düşünmeyen bir evlat yetiştirdiği için.. ama inan üstadım benim anladığım şekilde gerçekten teyzeyi suçlu bulanlar da mevcut her tarafta.. böyle düşünebileceğinize ihtimal verdiğim için sizden gerçekten samimiyetimle özür diliyorum.

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce paylaşıldımı bilmiyorum.liveleak da gezerken denk geldi.Paylaşıldı ise silebilirsiniz.Yurdum insanı
    https://www.liveleak.com/view?t=402_1494608583
    Kardeş internet bağlatmışsın; hayırlı olsun

(söylemesem duramazdım)
    Kazasız, belasız, hayırlı sürüşleriniz olsun.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Teyze çok güzel "köpek senii, pislik" dedi. Ben de bu şekil yola atlayan bir dedeye denk geldim ama durabildim, kaskı açıp "amcaaaa" diye bağırdım. dede döndü "bağırma, dayağımı yersin" dedi, gitti.
    mombohunter bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    haha ismi doğukandı sanırım , bu motor şuan yakın arkadaşımda,

Motosikleti
    xv250
    teyze dünyadan kopsa bile ona çarpamazsın

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı allegromod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teyze dünyadan kopsa bile ona çarpamazsın
    Ama çarparsa dünyadan koparabilir.
    ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)