Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

MT-09'un bedavadan biraz pahalı olması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar şu an Yamaha'ya acayip saygı duydum.

Biraz önce KTM Duke 790 denen çirkinliğin bir videosuna denk geldim.Bu çirkine ne kadar fiyat biçmişler diye merak da ettim tabi.
    Adamlar tam 93.000 TL fiyat biçmişler!! ama yanına not düşmüşler,arayıp özel fiyat verelim diyolar

Dur dedim bi de Mt-09'un fiyatına bakayım.. Şok şok şok sadece 55.400 TL yani yurdışı fiyatıyla aynı!

Olm KTM Türkiye, sen ne tür bir kazıkçısın.Ben Korlas gurubunu kazıkçı bilrdim, meğer Korlas bunların eline su dökemezmiş.

Arkadaşlar bu iki motor yurtdışında aynı fiyatlara satılırken,ayrica Ktm'nin Avrupa üretimi olması nedeniyle ekstra vergi avantajı varken arada minimum 30.000 TL fark olması ne demektir ?

Kaldıki aynı fiyat olsa bile koşa koşa Mt-09 alırdım.Umarım max 3 tane satarsınız Allah'ın kazıkçıları..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bws 100-shadow 750-integra 700 D -- Crf250L
    o kadarda satamazlar eskiden ktm kawasaki bir tercih zevk sebebiyken simdi ya zenginin ya ahmagin isi ne yazikki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı dsdasdasd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu iki motor yurtdışında aynı fiyatlara satılırken
    Amerika fiyatları:

Duke 790 MSRP: $10499
    MT09 MSRP: $8999

Az veya çok olmasını tartışmak istemiyorum ama fiyat farkı olması normal. Aynı motosiklet değiller.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerika fiyatları:

Duke 790 MSRP: $10499
    MT09 MSRP: $8999

Az veya çok olmasını tartışmak istemiyorum ama fiyat farkı olması normal. Aynı motosiklet değiller.
    Ingiltere fiyatları:

Mt 09 : £8,399.00
    Duke 790 : £8,199.00
    yağızkoç05 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    55 bin tl zengine bedava galiba nedense bana hala pahalı.
    lifegoeson13 ve yağızkoç05 bunu beğendiler.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Velkam tu aor kantri.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Duke 790 tasarım olarak mt09 ile yarışır bence. Avrupada yaşasam ve ikisi aynı fiyat olsa Duke alırım. Turkiyede ikisi ayni fiyat olsa mt alırım. Bu fiyatlarla satış yapılıyorken tabi ki bajaja biniyorum :d Duke 790'a neşter diye lakap takmışlar. Bileğe mi kola mı neremize vuracağız bu neşteri. Cidden fiyat politikası çok enteresan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

Ayni şekilde Husqvarna da ulaşılması zor bir yerde. Zannediyorum avrodan dolayı vergilerle falan katlanarak gidiyor, fezada bir yerlerde ev tutup yerleşik hayata geçiyor. Üzülüyorum. Husqi701 ve nuda900 gibi, aprilia dorsoduro gibi fantezilerim var :(

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KTM Türkiye'nin fiyat politikası hakkındaki fikirlerinize katılıyorum.Gereğinden fazla pahalı.MT-09 ile hemen hemen aynı fiyatta olması gerekirdi.KTM Türkiye'nin sanırım bu motosikleti satmaya pek niyeti yok.

Güzellik konusuna gelirsek...Güzellik öncelikle göreceli bir kavram.Duke 790 özellikle manevra kabiliyeti yüksek ve kıvrak olsun diye hafif tasarlanmış o yüzden ince yapılı ve pek kaslı durmuyor.Fotolarda ve videolarda güzel gözükmüyor ama çıplak gözle göze çok hoş geliyor.Bir de tam olarak ne için tasarlanıp üretildiğini anlamınız için bu motosiklet bir kere test etmeniz lazım.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Şu aralar mt09 a fena sardım ama kredi ile olacak iş değil.
    bana kalırsa fiyat tr standartlarına göre yine pahalı.
    ayrıca 2019 modellerde night fluo gibi bir efsane yok. Neden anlamak güç açıkçası.
    en çok satan renk en çok talep göre rengi çıkarıp kırmızılı bir model koymuşlar ama taptığım motora bakış açım 180 derece değişti desem yeridir.
    sıfır alacak gücüm olsa bile varsa eski model sıfır night fluo yoksa temiz 2. el nght fluo tercih ederim. oda tahminen 1 sene sonra fln :/

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu aralar mt09 a fena sardım ama kredi ile olacak iş değil.
    bana kalırsa fiyat tr standartlarına göre yine pahalı.
    ayrıca 2019 modellerde night fluo gibi bir efsane yok. Neden anlamak güç açıkçası.
    en çok satan renk en çok talep göre rengi çıkarıp kırmızılı bir model koymuşlar ama taptığım motora bakış açım 180 derece değişti desem yeridir.
    sıfır alacak gücüm olsa bile varsa eski model sıfır night fluo yoksa temiz 2. el nght fluo tercih ederim. oda tahminen 1 sene sonra fln :/
    Bu faiz oranları ile superduke parasını bulur mt09'un bedeli.
    splender bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bizzat denemedim, ancak şimdiye kadar olan deneyimime göre tahminim, KTM:
    daha hafif,
    daha iyi süspansiyonlu,
    daha stabil,
    daha güçlü elektronik donanımlı,
    daha çirkin,
    daha sorunlu,
    daha dayanıksız,
    daha zevkli,
    daha pahalı olacaktır.

cnyt34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt09
    Ktm'i xt yada tenereler ile karşılaştı'rır iseniz doğrusu bu olur. mt 09 değil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    mt10 sp donanımlı motor alıyorsun 95 bin tlye bu motora bu parayı verenin zekasından şüphe ederim.mt09 55 ise 65 bin tlyi geçmemeliydi o zaman ciddi şansı olurdu.şahsen aynı para olsaydı bile sadece tipinden ötürü vallahada billahada almazdım gerçekten prototipiyle uzaktan yakından alakası olmayan ciddi şekilde çirkin bir motor.yaparken super duke falan hiçmi bakmadınız be kardeşım

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    O begenmedıgınız duke790 için hayatta çok şeyden vazgecmeye hazırım sıfırı ıcın monster1200s verdim üstüne 30bin lira istediler :D

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O begenmedıgınız duke790 için hayatta çok şeyden vazgecmeye hazırım sıfırı ıcın monster1200s verdim üstüne 30bin lira istediler :D
    canını da ver dicem de senin ceset o tiple 30k etmez çağlar
    Green Arrow bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt10 sp donanımlı motor alıyorsun 95 bin
    MT10'un SP versiyonu gerçekten o fiyatsa çok iyi.

O durumda KTM'in Türkiye'de Duke 790 satışı ile ilgili çok bir planı yok belli ki. Zamanla kuvvetli sattığı yerler doygunluğa ulaşınca fiyatı düşürürler belki...

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Elin yabancısın 10 bine aldığı motoru bizim 90 bin tl vermemiz bana koyuyor. O yüzden 55 binde 90 binde benim için pahalı.

Ama yüksek cc naked bi motor alacak olsam tabii ki mt 09 alırım ktm de kim oluyor? En kötü mt 07 alırım eminim beni ktm den daha çok mutlu eder gözlemlediğim kadarıyla.
    splender ve yağızkoç05 bunu beğendiler.

zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Markaların pazarlarını ülkemizden ibaret zannetmeyin burada favori olanlar başka ülkelerde yüzüne bakılmıyor. O yüzden o çöp bu güzel yorumu mantıklı değil.
    YasinC bunu beğendi.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Youtuber olan Royal Jordan da var ktm 790 izleyip bilgi edinebilirsiniz. Şahsi fikrim 90 yerine 60 bandında tutsa insanlar mt serisi yerine bunu da düşünürdü.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT10'un SP versiyonu gerçekten o fiyatsa çok iyi.

O durumda KTM'in Türkiye'de Duke 790 satışı ile ilgili çok bir planı yok belli ki. Zamanla kuvvetli sattığı yerler doygunluğa ulaşınca fiyatı düşürürler belki...
    nakit ile bayiden 3-4 lira altina almak mumkun. fakat performans amaçli kullanilmayacak ise sp ye o parayi vermenin hiç alemi yok haşmet agam. 2016 model mt10 un sifirini 69 liraya dusurmus şuan bir bayi. amortisor ve renkli ekran icin 25k fark vermek mantiksiz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)