Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Marmara indirimli ürünler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Selam arkadaşlar Honda Marmara kapanacağı için Ürünler indirime girmişti, bir süredir haber verecektim sizlere ama şimdi müsait oldum, kalan ürünlerden bir kaç foto çektim. Ls2 kasklar 250 tl idi, vemar 300 - 400 arası, eldivenler kışlık 120 tl. Dizlik prosev ve prohel 75 tl. Prosev dizlik daha kaliteli malzeme olarak. İşine yarayan bir baksın. Bedenler fazla kalmamış bileğiniz olsun

Motosikletsiz biri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda motosiklet bayileri birer birer kapanıyor hayret

Honda da kapanıyorsa iş sıkıntı demektir

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda da kapanıyorsa iş sıkıntı demektir
    Honda crf250L 22.800tl, mt25 18 küsur, kapansınlar bi zahmet.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Berbat bir servisti. Benim motorumun (cbf1000)hiç birşeyinden anlamıyorlardı. Tek işleri kebapçı scooterlarını tamir etmek.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    En başta başlığın yanlış olduğunu belirtmek isterim... Honda Marmara Kapanmıyor. Yıllardır motosikletle ilgilenmiyor ve bu alanla ilgili çalışmalar yapmıyorlardı. Sonunda bu bölümü kapatarak yerine Suzuki otomobil bayiliği açtılar. Çünkü adamlar otomobilde başarılı..

CRF 250 ile mt25 kıyaslama yapılacak ve aynı kategoride motosikletler mi ? Yamahanın off road kategorisinde bebelerin kullandığı yz 65 modelinin fiyatı bile 22.900 tl. Hacim yerine kategori fiyat karşılaştırması yaptığınızda honda gerek servis gerek motosikletler olarak çok daha ucuz kalacaktır.

Özetle Honda marmaranın motosiklet bölümünün kapanmasına motosiklet fiyatlarını neden gösterilerek yapılan yorumlar biraz komik kalmış
    YBRMANİA bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    yağ değiştirmek hariç sadece kebapçi motorlarından anlayan bir yetkili servis kapanması isabet olmuş

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ değiştirmek hariç sadece kebapçi motorlarından anlayan bir yetkili servis kapanması isabet olmuş
    3 sene önce bu servise far ampulü almaya gitti. Hadi dedim girmişken onlar değiştirsin , ben uğraşmayayım. AAA o da ne , eleman ampulü sökemiyor. Ben söktüm. Bu sefer de far ayarını yapmasını istedim. Adam yüzüme bakıyor. Ayar vidalarının yerini de ben gösterdim. Bir defasında da lastik değiştirmek için aradım, "biz büyük motor lastiği değiştiremiyoruzi balans makinamız yok " dediler. Honda motorumun lastiğini yamaha yetkili servisinde değiştirttim.

Uğur Bilgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berbat bir servisti. Benim motorumun (cbf1000)hiç birşeyinden anlamıyorlardı. Tek işleri kebapçı scooterlarını tamir etmek.
    Maalesef her yerde boyle, gecen buludugum yerde motosikletimi goturdum elektrik problemi var dedim, biz bakamayiz dedi. Kapida paketci motorlari yiginla. Tabi dedim sebebi belli. Ikinci dukkanda aynisini dedidinde is basa dustu.
    TB2BBL

Motosikleti
    R25
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En başta başlığın yanlış olduğunu belirtmek isterim... Honda Marmara Kapanmıyor. Yıllardır motosikletle ilgilenmiyor ve bu alanla ilgili çalışmalar yapmıyorlardı. Sonunda bu bölümü kapatarak yerine Suzuki otomobil bayiliği açtılar. Çünkü adamlar otomobilde başarılı..

CRF 250 ile mt25 kıyaslama yapılacak ve aynı kategoride motosikletler mi ? Yamahanın off road kategorisinde bebelerin kullandığı yz 65 modelinin fiyatı bile 22.900 tl. Hacim yerine kategori fiyat karşılaştırması yaptığınızda honda gerek servis gerek motosikletler olarak çok daha ucuz kalacaktır.

Özetle Honda marmaranın motosiklet bölümünün kapanmasına motosiklet fiyatlarını neden gösterilerek yapılan yorumlar biraz komik kalmış
    Suzuki bayisi yan tarafa açıldı hocam Honda Marmara ile alakası yok ve sanırım Honda Marmara nın sahibi oto bölümü daha kazançlı olduğu için motor bölümü ile uğraşmak istemiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:53 ----------

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ))) çalışanlar benim arkadaşlar, evet büyük motora bakacak ustaları yok, zaten bir usta sağlam var gerisi kalfa tarzı ve dağıldı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:55 ----------

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En çok müşteri memnuniyeti alan bayi seçildi Hüseyin usta var orada derdini ona söyle başkasına anlatma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)