Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Milyonuncu lastik konusu...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Merhabalar
    Son motosikletim duke2 640 ile hafi araziye de adım atabileceğim bi lastik arıyorum. Arıyorum dan ziyade buldum ama tavsiyelere ihtiyacım var.

Motosikletim crossdan hallice, yüksekliği felan ideal arazi için. Öyle hard cross peşinde değilim patika yollar tarlalar vs için

Motosikletin orjinal lastik ebatları 120/70/17-160/70/17 baktığımda Mt60corsa dan başka alternatif gözükmüyor benim için. Belki anlas çapra rd olabilir ama oda araziye mt60 kadar uygun değil.

Asıl sorum, bu mt60 benim işimi orjinal jantlarıyla görür mü yoksa direk enduro için farklı jant lastik mi seçmek lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Anlas capra rd kesinlikle arazi lastiği değil. %10 arazi, %90 asfalt gibi sallamasyon oranlar veriyorlar ama araziye girmez. İnşaat artıklı, çamurlu topraklı yolda kayıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlas capra rd kesinlikle arazi lastiği değil. %10 arazi, %90 asfalt gibi sallamasyon oranlar veriyorlar ama araziye girmez. İnşaat artıklı, çamurlu topraklı yolda kayıyor.
    Evet hocam inceledim epey ama iyi değil sanırım. Mt60 rs corsa için pek kötü yorumlar yok ama.

https://youtu.be/kMLJ-0V8YUI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    MT60 RS Corsa çok iyi lastiktir, başka bir şeye bakmaya gerek yok gibi... (Ama çabuk biter ona göre...) Orijinal jantlarla iş görmesi lazım; Scrambler'lara takılıyor. (Royal Enfield Himalayan da bunlarla geliyor yanılmıyorsam, Youtube'da bayağı patika gezen var o lastik ve motorla...)

Motosikleti
    MT-07
    Lastik bitmeden bizimki motoru değiştirir. Buna garanti veririm ben

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik bitmeden bizimki motoru değiştirir. Buna garanti veririm ben
    Yok bu güzel değiştirmem demeye yüzüm yok 😀 Ama düşünmüyorum şimdilik 😁

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:36 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT60 RS Corsa çok iyi lastiktir, başka bir şeye bakmaya gerek yok gibi... (Ama çabuk biter ona göre...) Orijinal jantlarla iş görmesi lazım; Scrambler'lara takılıyor. (Royal Enfield Himalayan da bunlarla geliyor yanılmıyorsam, Youtube'da bayağı patika gezen var o lastik ve motorla...)
    Sağolun hocam çıkma jant lastik yada corsa alıcaz bakalım araştırayım biraz daha. Gönlüm corsadan yana, jant değiştirmeylr uğraşmak istemiyorum açıkçası.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    MT60 iidir, bakıver göreceksin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)