Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Önerilerinize ihtiyacım var motor tavsiyesi için

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Merhaba seneler önce motor sevdam başladı fakat bir türlü nasip olmadı motor almak.
    üye olmuştum buraya 2015 de motorlar hakkında bilgi almak için hemen hemen tüm motor konularına girdim bir haftadır baya detaylı karıştırdım fakat kafam çok karıştı. malum ilk ehliyetim yoktu yavaşta olsa a2 ehliyet aldım geçen ay. bir şirkette (istanbul) şoförlük yapmaktayım bu salgından dolayı işten çıkarılma durumları olabilir. yaşımda ilerledi bende kendimce yeni bir çözüm arayışına girdim. aklımda bir kaç motor var. ben hem gerekirse kurye olarak çalışabileceğim hafta sonları da kendim gezmek için şehir dışına 300-400 km çok sorun yaratmayacak yormayacak altımda ufak kalmayacak bir motor tavsiyesi bekliyorum. sıfır veya ikinci el mi almalıyım bilmiyorum. Kendim biraz kiloluyum 1,77 boy 110 kg forum araştırmalarımda bütçeme göre 3-4 motor arasında kaldım. tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bütçem 10.000 TL

* Hero Hunk 150 CC 15.6 HP

* Honda CBF 150

* Mondial 125 MH Drift

* RKS Titanic 150-S

* veya sizlerin tavsiye edebileceği motor önerilerine açığım

ilk motorum olacak çok fazla bütçem ve tecrübem yok açıkcası vereceğiniz tavsiyelere göre o motor üzerinde yoğunlaşmayı düşünmekteyim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim saygılarımla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı n0mad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba seneler önce motor sevdam başladı fakat bir türlü nasip olmadı motor almak.
    üye olmuştum buraya 2015 de motorlar hakkında bilgi almak için hemen hemen tüm motor konularına girdim bir haftadır baya detaylı karıştırdım fakat kafam çok karıştı. malum ilk ehliyetim yoktu yavaşta olsa a2 ehliyet aldım geçen ay. bir şirkette (istanbul) şoförlük yapmaktayım bu salgından dolayı işten çıkarılma durumları olabilir. yaşımda ilerledi bende kendimce yeni bir çözüm arayışına girdim. aklımda bir kaç motor var. ben hem gerekirse kurye olarak çalışabileceğim hafta sonları da kendim gezmek için şehir dışına 300-400 km çok sorun yaratmayacak yormayacak altımda ufak kalmayacak bir motor tavsiyesi bekliyorum. sıfır veya ikinci el mi almalıyım bilmiyorum. Kendim biraz kiloluyum 1,77 boy 110 kg forum araştırmalarımda bütçeme göre 3-4 motor arasında kaldım. tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bütçem 10.000 TL

* Hero Hunk 150 CC 15.6 HP

* Honda CBF 150

* Mondial 125 MH Drift

* RKS Titanic 150-S

* veya sizlerin tavsiye edebileceği motor önerilerine açığım

ilk motorum olacak çok fazla bütçem ve tecrübem yok açıkcası vereceğiniz tavsiyelere göre o motor üzerinde yoğunlaşmayı düşünmekteyim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim saygılarımla.
    Ben Hunk'tan memnunum tavsiye ederim
    n0mad bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence en mantıklı secım cbf olur, elden cıkarması da kolaydır
    n0mad bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Drift
    cbf,ybr sizin işinizi görür. 300-400 km yolda hepsi yorar sizi. mh driftle rks yi sizin yerinizde olsam almam
    n0mad bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    2015 te 10bin tl ile,

0km sym wolf 250
    Benelli tnt25
    0km yamaha mt125/wr125
    0km xmax250
    Daelim s3 250
    2 bin tl daha ekleyerek 0km inazuma
    0km ns200(8.250tl)kalan paraya ekipman.

Alirdin..

Neyse geçmiş zaman..

Hunk 150 al

Ama arka disk frenli olan versiyonunu.
    n0mad bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)