Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ne güzel şeysin sen hep yaşın 17..

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi küçümseme var sanki. Bilmeyen herkes gibi.

Bişeye benzetemeyen kişilere bi tur veriyorum. Bindirdiğim herkes şok oldu. Normal bi 600lükten çok başka torku.
    Estağfurullah hocam ne küçümsemesi yanlış anlaşıldım, sizin motorun özelliklerine hakim olmadığımdan Mt07 ve Vfr800'ün nasıl oldukları konusunda tahmin yürüttüğümden öyle söyledim. Ben 2 tekerli her araca aşığım.
    bursalıali ve levend84 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Aga supermoto64 ise güle güle kullansın Şaka maka bende Drz400sm peşinde koşmaya meyilleniyorum. Neyseki MT-25 yeni de kıyamıyorum. Yoksa MT-07 patlatmamak için kendimi zor tutuyorum. Drz400sm bulsam temizinden, direk saklarım. Eve vinç ile çıkartıp, bir odayı ona ayırırım...
    banno1957 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estağfurullah hocam ne küçümsemesi yanlış anlaşıldım, sizin motorun özelliklerine hakim olmadığımdan Mt07 ve Vfr800'ün nasıl oldukları konusunda tahmin yürüttüğümden öyle söyledim. Ben 2 tekerli her araca aşığım.
    Hocam bu makineler pek hafif, maximum torkuda 5bin devirde veriyor ki 60nm tork var. Mt07 de 68nm tork var ama 6500 devirde veriyor maximum torku. Ayrıca 50kg ye yakın fark var arada. Mt07 ile arasında top speed hariç fark yok bence, hatta biraz daha agrasif.

Vfr a gelirsek o apayrı bi segment. Tamamen uzun yol için üretilmiş makina, senede 20bin km ve bu kmyi uzun yolda yapan biri düşünmeden alabilir.

Ben hiç biriyle uzun uzadıya beraber olmadım. Naked tarzıma en yakın olanı açıkçası rüzgar yemeyi seviyorum. Vfrla 250km/h da aldığınız hazzı mt de 170de felan alıyorsunuz mesela çünki rüzgar yiyosunuz 😊

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga supermoto64 ise güle güle kullansın Şaka maka bende Drz400sm peşinde koşmaya meyilleniyorum. Neyseki MT-25 yeni de kıyamıyorum. Yoksa MT-07 patlatmamak için kendimi zor tutuyorum. Drz400sm bulsam temizinden, direk saklarım. Eve vinç ile çıkartıp, bir odayı ona ayırırım...

Süper moto elhamdülillah 😀 Valla sende benim gibisin ama işe motorla gidip geldiğin için pek eşleşemiyosun sanırım, ben garaja atıyorum daha binemeden başka bişey denk geliyor 😀
    tommygun bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi o yoktu, 400 ü vardı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

Amin hocam �� Bakalım ilerleyen günlerde belli olur
    mantıklı olup olmadığı. İnsan gibi insandan aldığım için pek gözüm arkada değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

Eyvallah abi ilanda duruyordu epeydir bende durmadan girip girip bakıyordum. Aklımda duracağına altımda dursun mantığındayım bilirsin ��
    Allahıma gurban...

Kaza bela uzak olsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem Mt25 e km yaptirmada,sezon başı noterde ateşle,direk yürü 7 ye..başkada motor bakmazsin..yanlaya yanlaya gezersin..

2015-2016 max 30bin km de temiz bir mt7 seni memnun eder.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Cık MT-07 güncellenmiş ön arka amortisörüyle 2018 ve üstü alınmalı bence. Ha uygun temiz bir <2018 bulunursa bir ön-arka Hyperpro sete bakar o ayrı (o işe temiz bir 700-750€ gider ama...)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

Bu arada konu sahibine hayırlı olsun, SM'lar tam motosiklet keyfi...

S3cond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hayırlı olsun güzel makina

rebeka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gel yanıma sarbeni bugün var yarın yokuz.
    Şarkının devamı.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Haydaa.. Ben bi r6 bekliyodum ne geldi

Hayırlı uğurlu olsun, değişik işleri seviyosun

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Serkan 640 hayırlı olsun . Rabb'im kazalardan belalardan korusun.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin ilacın yol lastikli bir Tenere700 gardaaaşş. Az bekle bunla idare ededur hele.

Motosikleti
    MT-07
    Ben servis ile gidip geliyorum işe zaten. Mt’yi yarın iş dönüşü bir çalıştırayımda aküsü bir devir daim yapsın. Zaten soğuk hava. Çıkasım yok. Hepten hobi işine dönüştü bende motosiklet. Yağmur altında ıslanasım yok eskisi gibi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)