Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2019 motosiklet fuarında Kawasaki'nin yanında Triumph, Ducati ve Suzuki de yok!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Motosiklet firmaları ile bağlantısı olan bir arkadaşım bildirdi, böyle bir durum var. 2019 motosiklet fuarında Kawasaki'nin yanında Triumph, Ducati ve Suzuki de yok!

Herhalde zenginleştiğimiz için bu markalar fuara gelmek istemiyor.

Evet bu gidişle yakında sadece Japonya hariç uzakdoğu markaları göreceğiz, hatta onlarında en dandik modelleri fuarda olacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Fuara karı kız görmeye giden bir millet olduğumuz için açıkcası bu duruma çokta üzülmedim.

Saydığınız tüm markalar türkiyede distribitör tarafından getirilen markalar bu markaların kendisi türkiyede operasyon yapmıyor. Türkiyede euro fiyatlı araç satışının devam etmesi bile bence bir mucize. Bu mucizeyi devam ettiren firmalardan kawa duca ve trium

Ben fuara son iki sene işim gereği sadece hafta sonu gitme şansım oldu. Gerçekten motosikletimi değiştirmek ve yeni modelleri yakından görmekti niyetim bırakın yeni motosikletleri görmeyi cuma pazarından kötü halde olan alt kattan üst kata itiş tıkış zor çıktıktan sonra honda yamaha gibi motorların sadece üzerine oturup poz vermek için başlarında toplanan kuyruktan yaklaşma şansım olmadı.

Yani fuarda bu markalar olmayacak diye üzülmeyin hem. Eskiden hayallerimizle süslediğimiz modeller hergün youtube üzerinde 40 çeşit insan tarafından inceleniyor o yüzden canınızı sıkmayın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    gelmezler zaten bu modelleri alıcak olan vatandaşlar gider sipariş verir getirtir.sürer hoşuna gitmezse 1000km olmadan satışa koyar öyle adamlar bu markaları alanlar.bu markalar artık türkiyede egzotik motor üreticisi olarak bulunuyorlar.fuara yapılan yatırım karşılığını vermediği için kawasaki geçen sene zaten artık katılmayacağını açıklamıştı.

bugs buny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000RR.... Kawasaki H2
    Fuar, fuar olmaktan çıkalı zaten çok olmuştu.3 sene boyunca H2 incelemek için gittik.YOKTU. R6 YENİ KASa ilk çıktığında incelemek için gittik YOKTU
    NOT( BİZ İLK DEFA GÖRMEK İNCELEMEK İÇİN GİTTİĞİMİZDE YURTDIŞINDA R6 KULLANICILARI MOTORLARINI 15BİN KM.BAKIMINA GÖTÜRÜYORDU) Ekipman indirimi desen zaten Bedeni kalmayan ve demode olmuş modeller az buçuk indirim adı altında satılıyor.BELKİ yinede ogünlerde işimiz olmazsa vakit geçirmek için gidilirse gideriz.

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Biz hep 50 liralık aldığımızdan sorun yok.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bu markalar zaten adam gibi piyasa da yok artık..Fuara gelmemeleri de normal..
    Olcay Avşar bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motobike-istanbul.tr Sitesinde var gösteriyor ama bir yanlış anlaşılma olmasın

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    İzdihamla baş edemeyecekleri için gelmemişlerdir. O kadar siparişi yetiştirmeleri mümkün değil. Ülkemiz büyüyor güçleniyor, batı kıskanıyor, vs.
    wing41, Metela, Jemand ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ulen tam ben yazacaktım.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yeni model getirmiyorlar ki zaten. İyi olmuş.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motobike-istanbul.tr Sitesinde var gösteriyor ama bir yanlış anlaşılma olmasın
    Arkadaşımın yalancısı olmam umarım, baktığım linkte salon yerleşiminde görünüyor ancak "salon 9-10(2018)" yazıyor yanlışlıkla 2018'in planını koymuş olmasınlar?

Motosikleti
    MT-07
    Walla Tech90'dan pantolon alırım diyordum. Motomax'tan aldım. aynı impactec korumalar mevcut. Yarı fiyatına gelince, gerekte kalmadı. En güzel motor, bindiğim motordur der geçerim...

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Görüp almak istediğin değil miydi en güzel olan?

Motosikleti
    Artık Yok...
    normal şaşılıcak bir şey yok triumph ducati normalde bir yılda kaç adet satıyorki türkiyede bakın adet diyorum.. ducati 100 ü geçdim bir yılda 60 tane 70 tane bile satamamışdır.. keza triumph da öyle o civarlardadır..

kawa ile suzuki de bence gelmesse tavır koymuşlardır ondan gelmezler bir açıdan haklıda olabilirler.. Fuarlar sadece yeni modellerin tanıtımı için yapılmaz konsiye fiyatlar ile sipariş almak motor satmak içinde iyi fırsatlardır.. meşhur bir laf vardır fuar daki motoru aldım, fuardan aldım yada fuar fiyatından aldım diye..

bunlar yoksa sadece motor göstermeninde zarar dan başka faydası yok. tamamen parasal bir gider..o açıdan haklı görebilirim.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Dert etmeyin ben gelir dışarıya kawasaki standı açarım gelir incelersiniz

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Zaten fuar TT custom chopper varken güzeldi artık oda olmadığına göre içeri girmenin gereği yok. Hava güzel olursa motora atlayıp , gidip otoparkta bi köşeye çekerim geleni gideni seyrederim maksat ortamda bulunmak olsun.👍

Motosikleti
    Artık Yok...
    eskiden fuara özel renkler olurdu fuar rengi derdik o rengi normalde satmazlardı sadece fuara özel gelen modellerde o renk olurdu .. alan hava atardı fuar rengi diye.. şimdi kalmadı hiç biri

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Artık fuara özel vergi olur olursa.

zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Distribütör bulunmuyor. Türkiyede en çok satan markanın Honda olmasının en büyük sebebi sağlam distribütörü olmasıdır. Diğerleri yetkili servis-satıcı diye 30m2 lik dükkan açanlar. Kawa nın bir parçası Türkiyede yoksa 2 ayda geliyor. Ben doğuş holding bayisinde çalışıyorum avantajları saymakla bitmiyor (müşteri için) Şimdi düşünsenize Doğuşun Ducatiye yada Kawaya distribütör olduğunu.. Ortalık o motorlarla dolar ki kalitelerini herkes biliyor. Her parça bulunabilecek, satış, krediler vs. avantajlar olacak ve en önemlisi muhatap bulabileceksin, sorumluluğu üstlenebilecek büyük bir firma olacak.

Yani fuara gelmemelerinin sebebi de burada muhatap olabilecekleri bir temsilcilerinin olmaması olabilir.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Allah allah çekilecekler mi acaba türkiyeden ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)