Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kadın Motosikletli Youtuber!

Leoncino
    Motosiklet Online
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her tamir için ustaya gidenler izlesin
    https://www.youtube.com/watch?v=AlcX6R-DjzM
    Ön dişliyi çektiğini görmedik ama... Çekmeye ıkındığını gördük sadece.
    Fasa fiso vidyolar.

Ön dişliyi WD40 sıka sıka zorla çektiydim. Normalde sökmek için "gear puller" diye iki taraflı bir alet varmış. Olmayınca kasıyor biraz büyük motosiklette... Ön dişli bijonunun torku da 100Nm. Kolay gelsin

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    kılıçına tayt geçiren gögüs dekoltesi ve çatal dekoltesi veren pirimçi dışında türkiyede maesef kadın bayan kız youtuer yok

hepsi zengin erkekleri nasıl ayartırım derdinde...

yani malesef türkiyedeki kadın bayan kızların %90 ı moron günü geçireyim derdinde geri kalan %10 bilinçli tayfa da benim gibi akıllı uzun boylu atletik ve zeki erkekelrle ilgilenmiyor çoktan manita bulmuş kendine

türk motorcu kızların yapısını özletledim

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkiyedeki kadın bayan kızlar
    What is this?
    Was ist das?
    Qu'est-ce que c'est?
    drejj bunu beğendi.
    Yamaha YBR 125 ESD - 2015

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Buccaneer V2 250i
    istanbu_gezg

26259.kez adam forumdan atıldı.. İnanılır gibi değil. Büyük ihtimal sosyopat başka bir açıklaması yok çünkü.

türk kadın motovlogger hiç denk gelmedim ben ama baya varmış demek ki yazılanları okuyunca. Bi tek nesli avcı'yı biliyorum o da içerik olarak çok motovlogger gibi değil bence bir de sorulara yorumlara hiç geri dönmüyor. Buralara bakıyorsa diye sitem edeyim dedim. yerli incelemesi çok az veya hiç olmayan motosikler kullanıyor düzgün ayrıntılı inceleme videoları çekse sorulara falan mümkün mertebe cevap verse çok daha izlenmesi artabilir.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla Scarabeo 200ie / Honda Forza 250
    Alıntı nyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türk kadın motovlogger hiç denk gelmedim ben ama baya varmış demek ki yazılanları okuyunca. Bi tek nesli avcı'yı biliyorum o da içerik olarak çok motovlogger gibi değil bence bir de sorulara yorumlara hiç geri dönmüyor. Buralara bakıyorsa diye sitem edeyim dedim. yerli incelemesi çok az veya hiç olmayan motosikler kullanıyor düzgün ayrıntılı inceleme videoları çekse sorulara falan mümkün mertebe cevap verse çok daha izlenmesi artabilir.
    - Motovlogger dedigimiz kisi, motosikletle ilgili kisisel veya tuzel anlasmalarla edindigi bilgileri, gunluk seklinde videolastiran kisi.
    - Her motovlogger takipcileri ile etkilesime girmek zorunda degil, kisisel anlamda bir vlog (video logging) de yapiyor olabilir. Kendi icin cekiyordur kisaca.
    - Her motovloggerdan motosiklet incelemesi yapmasini mi bekliyorsunuz ?

Ben youtube'da sadece sohbetini, tarzini sevdigim birkac kisiyi takip ediyorum. Hicbirinden de motosiklet incelemesi beklemiyorum sahsen.
    https://gurcanozturk.com | https://biragurusu.com | instagram: biragurusu

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    - Motovlogger dedigimiz kisi, motosikletle ilgili kisisel veya tuzel anlasmalarla edindigi bilgileri, gunluk seklinde videolastiran kisi.
    - Her motovlogger takipcileri ile etkilesime girmek zorunda degil, kisisel anlamda bir vlog (video logging) de yapiyor olabilir. Kendi icin cekiyordur kisaca.
    - Her motovloggerdan motosiklet incelemesi yapmasini mi bekliyorsunuz ?

Ben youtube'da sadece sohbetini, tarzini sevdigim birkac kisiyi takip ediyorum. Hicbirinden de motosiklet incelemesi beklemiyorum sahsen.

sizin motovlogger videoalarından beklentiniz bu olabilir benim de aynı olmak zorunda değildir heralde. Motorla kız düşürdüm, motorla okula gittim ne tepki verdiler vs tarzı videolarıda izlemiyorum mesela ama binlerce izleniyorlar demek ki herkesin beklentisi farklı. Benim motovloggerdan beklentim ya bilgilendirici bir içerik sunması ya da keyifli bir muhabbeti olması.

Ben Nesli Avcı'yı ilk defa ducati monster incelemesi ararken buldum. Ducati Monster, Panigale 1299, Yamaha xsr900, Triumph modelleri gibi yerli incelemesi çok az ya da hiç olmayan motosikletleri kullandığı için bu motosikletlerle ilgili inceleme videoları çekse hem faydalı içerikler üreteceğini hem de izlenme alacağını belirttim hepsi bu neden bu kadar rahatsız oldunuz anlamadım. İncelemeden kastımda detaylı teknik inceleme falan değil, uzun kmler kullandığı motosikletlerle ilgili nelerini beğendim nelerini beğenmedim, neleri iyi neleri kötü gibi kullanıcı notları aslında.

Kendisini şahsen tanımam ama yaptığı işlerle bu işi çok da öylesine yapmadığını dolayısı ile tanınmak ve profesyonelliğe kaymak niyetinde olduğunu düşünüyorum. Elbetteki interaktif olmak zorunda değil o da kişisel tercihidir. Ben kendi fikrimi söyledim hoş burayı okuduğunu falan da sanmıyorum.

BLUE MOTOR - Benelli - RKS - KUBA
    Leoncino
    Hero Motosiklet
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)