Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cruiser ile şehir içi nasıl bir deneyim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karavana kim konuşuyormuş, her gün görüyorum sıkışıp kalmış cruiser'cıları. Gidebilenlerin çoğu da modifiye ekzoslarıyla ara gaz verip milleti korkutup yol alabildiğinden gidiyor. O da tuttuğu kadar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

Akşam trafiğinde Çağlayan Zincirlikuyu veya Zincirlikuyu 4 Levent arasına beklerim...
    Abi oralar o kadar zorlu değilki Ben harbi motorcuları akşam 18.00'dan sonra Beylikdüzü-Avcılar istikametine beklerim. Hatta otoban üstünden Mahmutbey'de olur. Emniyet şeridi kullanımınıda handikap olarak veriyorum.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Konuya şöyle bir açıklık getireyim, her gördüğü araya giren, sürekli sağındaki solundaki arabayı sıkıştırıp yol isteyen, emniyet şeridinde bir araba görünce çekilene kadar kornaya basan birisi değilim. 30 dk'da gidebiliyorum bu yolu agresif kullandığımda, ben daha sakin kullanıp 40-45 dakikaya yayıyorum; hem zevk için hem de güvenlik için. İnsanlar hayattan bezmiş bir şekilde beklerken salına salına yanlarından gitmek epey keyif veriyor bana, motosiklet kullanmayı seviyorum.

Alacağım model GV250 olur olursa, büyük cc düşünmüyorum. İkinci bir motosiklet alma şansım da yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    arkadaşım vulcan s kullanıyor 2 senedir tabi antalya da sürüyor istanbul değil.pek trafikten şikayet ettiğini duymadım uzunluğuna dikkat ettikten sonra manevrası fena değil.zaten crusier tip motor çok fazla seçeneğin yok

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi oralar o kadar zorlu değilki Ben harbi motorcuları akşam 18.00'dan sonra Beylikdüzü-Avcılar istikametine beklerim. Hatta otoban üstünden Mahmutbey'de olur. Emniyet şeridi kullanımınıda handikap olarak veriyorum.
    Vardır tabi ki daha zoru, ben oralarda takılıp kalan cruiser çok gördüm de ondan dedim
    Angrypower bunu beğendi.

barisilgas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson 883R / Kuba SL200
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde cuma günleri 16.00da paydos edip e5 üzerinden esenyurt>ümranıye yapıyorum. Emin ol yaşamayan bilemez o trafiği. katılıyorum sana.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)