Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pinlock alt kenardan buğu yapıyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Arkadaşlar cümleten selamlar,
    Yeni aldığım shoei qwest kaskımı gelir gelmez pinlocku dikkatlice taktım, vizöre hiç dokunmadım genede sol alt köşede 1 saat üzeri sürüşte 1cm'2 lik ufak bir alan buğu yapıyor, görüşü engellemiyor ama canını sıkıyor insanın.geçen gün yağmur yağdığında kullandım acaba su falanmı kaçtı araya, söküp mikrofiber bezle silsemmi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Benim scorpionda aynısını yapıyor bi anlam veremedim

Motosikleti
    MT-07
    Shoei gt-air desen tmm da qwest’te buğu sorunu yok. Oturtamamışsındır. Pinlocku çıkar. Eski haline getir. Bu sefer tam oturt vizöre. Mümkünatı yok buğu yapmıyor. Kullandım.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shoei gt-air desen tmm da qwest’te buğu sorunu yok. Oturtamamışsındır. Pinlocku çıkar. Eski haline getir. Bu sefer tam oturt vizöre. Mümkünatı yok buğu yapmıyor. Kullandım.
    Eski haline getir derken abi? Söküp geri mi takayım iyice bastırcaz mı nasıl yapcaz ben hiç bastırmadım buna ?
    Ne olursa olsun fırtınanın şiddeti, martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

Motosikleti
    MT-07
    İlk pinlock'u çıkardığında düz idi. Şimdi yamulmuştur. Ters tarafa doğru hafif esnetki eskisi gibi dursun. Sonra vizörü düzleştir ve içine pinlocku koyup sıkı sıkı oturt. O silikon tarafları vizöre tam otursun. Tabi bunlardan önce vizörüde, pinlockun vizöre gelecek kısmınıda iyice çizmeden sil.
    YAHYaONUR bunu beğendi.

Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cümleten selamlar,
    Yeni aldığım shoei qwest kaskımı gelir gelmez pinlocku dikkatlice taktım, vizöre hiç dokunmadım genede sol alt köşede 1 saat üzeri sürüşte 1cm'2 lik ufak bir alan buğu yapıyor, görüşü engellemiyor ama canını sıkıyor insanın.geçen gün yağmur yağdığında kullandım acaba su falanmı kaçtı araya, söküp mikrofiber bezle silsemmi ?
    Gerek yok sökmeye bende de başladı pinlock'tan buğu. Tam dediğin yerde sol alt 1-2 cm buğu. Kask markası LS2 Stream.
    Ben biraz araştırdım o kadarıda normal. Vizörü veya havalandırmayı aç kapat geçiyor hacım.
    saygılarımla....
    YAHYaONUR bunu beğendi.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende shark speedr2 kullanıyorum
    ara sira yapıyordu nedenide kaskın vizorunu falan çıkarıp temizliyordum pinlocku cikartip takarken bazen yanlış takiyormusum
    tek sebebi o pinlock un kenarlarinin vizorunu içine tam oturması
    tırnağınla biraz kontrol ettinmi tamamdır
    Angrypower ve YAHYaONUR bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)