Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kedilerden bıktım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletine verebilecegi max zarar selenin üstüne şirin bir pati izi bırakmak. Cidden bundan rahatsız oluyorsanız kendinizi sorgulayın derim.
    Seleyi kirletseler iyi. 2 motorumunda deposuna tırmanıp bir sürü çizik bıraktılar. Sorunun çözümünü branda altına depo ve koltuğu kapatacak şekilde bez branda seriyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kedi'ler öyle sağa sola işemez öyle bir dürtüleri yok doğalarında.Ayrcıa bi kedi tırnagıyla sele ortadan ikiye yırtılıyorsa o seleden kimseye hayır gelmez zaten
    Erkek kedileri özellikle gözlemlemenizi tavsiye ederim. Bende çocukluğumdan beri kedi köpek hastalığı var. Sokak hayvanlarının tepkilerini çok iyi bilirim. Yetişkin bi erkek kedi sürekli sağa sola idrar bırakarak gezer.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kedi savar spreyi vardı sık belki oturmaz..
    Herkeste var. Yoksa biraz su içip yürüyün, gelir. Sonra uygulayın. Logaritma gibi konuşarak değil de, anlayacağı dilden motosikletin bir sahibi olduğunu kediye anlatmış olun...

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    aynı şekilde kapalı garajda duran motoruma köpek çıkıyor pati izi bırakıyor sorun değil a101 den 2-3 liraya aldığım ıslak mendille siliyorum.

betonda yatıcağına motorun selesinde uyusun hayvancıklar.
    telike bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Şu 15 liraya satılan battaniyelerden iki tane aldım.
    Birini motorun üstüne örtüyorum.

Diğeriniyse motorun yanında ahşap bir kutunun üzerine.

Artık kediler motorun üzerine çıkmıyorlar. Sanırım kutunun üzeri geniş olduğundan orayı tercih ediyorlar.

Wing750 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000L Africa Twin
    Selenin üzerine naylon serin, naylonun üstüne de nemli eski bir havlu koyun, kediler mümkün değil yanaşmaz.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evde kedim var :D Beslemesi , temizliği vs her şeyini ben yapıyorum. Ayrıca kedi neden selenin üstüne işesin ? Eşeleyebilecegi yerin üstüne işemesi doğasında var. Olur olmadık yerlerde işemesi için aniden korkması veya hasta olması lazım.
    oradan boş beleş konuşuyorsunuz yer belli etmek için motosikletin egzozuna işiyor gel de sıcak egzozda sidik kokusunu gör ışıklarda durana kadar fark etmiyorum ama durunca o koku mahvediyor
    hele geçende kedinin biri hasta olmuş sağolsun işim vardı motosiklete bincem motosikletin diğer tarafını görmüyorum çalıştırdım giyindim tam bincem sağ karenajın orası kusmuk binilmeyecek durumda neyse arabaya bindik gittik ama bazı durumlarda insanı çileden çıkarıyor
    bunları kedi seven biri olarak yazıyorum zemin katta oturuyorum her sabah kapımı açınca sokaktan 1 kedi geliyor süt istihkakını alıyor

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    kedilerin ve köpeklerin yaşam alanlarını beton evler yollarla azalttığımız ve yok ettiğimiz için bizi yolda ayakta öpseler hakları vardır.

hem onlar için yaşam alanı bırakmayıp hemde onaların yaptığı şirin hareketlere laf edersek Allah adamı çarpar.

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Bu konu hiç yabancı gelmedi nedense ... alttakı vıdeoyu 1-2 yıl önce cekmıstım

https://www.youtube.com/watch?v=WS8vFLgPuC8
    https://www.youtube.com/watch?v=T0jbH_Vu_eA&t=1s

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Kediler iz bırakmak için de işeyebilirler ki benim motoruma her gün işiyorlardı, çok berbat bir koku. Ayrıca seleye tırnaklarını geçiriyorlar ve su o delikten içeri giriyor, seleye oturduğunda da kıçında yuvarlak bir ıslaklık.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Belki onlarda sizden pek hoşlanmıyorlardır ? İşin şakası bir yana bırakın takılsınlar yahu ufak tefek bırakacakları hatıranın ne size ne de sizden sonra ki sahibine bir zararı olmayacaktır.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu hayvan olunca ; bir kesim hayvan gelip ağzına işese "olsun candır yazık" diyor.

Hayvanları severim.

Brandasız bıraktığım sayılı defaların 3-4 ünde seleye işemişti.

Gösterge panelinin etrafı tırnak izleri dolu.

Selenin bir köşesinin derisi kalkmış (bu konuda kedi mi suçlu bilmiyorum)

Kimse kusura bakmasın ama motosiklet alırken 10 yıllık motorda kılcak cizik görünce mızmızlanıp satıcıya laf yapıp gelip burda hayvanların motoru mahvetmesine şirinlik kelimeleri ile yaklaşmasın.

- Hayvan düşmanı değilim; 2 yıl önceye kadar sürekli bir hayvan bakmıslıgım ve halen de evimin bahcesinde kedileri beslemişliğim mevcut.
    -Motorum kendi evimde değil otoparkta duruyor zaten o da ayrı bir konu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)