Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

MT Reflektörlü Yelek Ön Talep Çalışması

Leoncino

Motosikleti
    Benelli BN125
    Oktay bey, ne yapıyoruz?

Nisanda ölü sezon geçiyor. Fiyatlar artacak beklentisi var.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    Süper Moderatör (eyong) Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Sayıyı toplayamadık ki, üretim için en az 50 adet olmalı demişti senin imalatcı. 20 bile yokuz sanırım şu an.

Motosikleti
    Benelli BN125
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayıyı toplayamadık ki, üretim için en az 50 adet olmalı demişti senin imalatcı. 20 bile yokuz sanırım şu an.
    İki veya üç sayfa önce benim derlediğim bir liste vardı. Orada 50 yi geçmiştik.

Birde şu yazılımı, logolumu, yazısızmı olayını netleştirmek gerek sanırım.

Logolu üzerinden giderken yazılıya dönünce sanırım kafalar karıştı.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Abi para toplanmadan sayı belli olmayacak gibi

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Aynen parayı toplayınca belli olur.Baktınız 50 olmadı 40 kişi var ona göre yeni fiyat alırsınız üzerini yollarız.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki veya üç sayfa önce benim derlediğim bir liste vardı. Orada 50 yi geçmiştik.

Birde şu yazılımı, logolumu, yazısızmı olayını netleştirmek gerek sanırım.

Logolu üzerinden giderken yazılıya dönünce sanırım kafalar karıştı.
    O liste ben de isterim listesiydi, hadi para yollayın diyince sayı 15 de kaldı

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi para toplanmadan sayı belli olmayacak gibi
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen parayı toplayınca belli olur.Baktınız 50 olmadı 40 kişi var ona göre yeni fiyat alırsınız üzerini yollarız.
    Ama sayı kesinleştirmeden para toplarsak ve işi yaptıramazsak bu sefer herkesi parasını tek tek geri göndermek var ki o da külfet.

Az para tutsa cebimden yaptırıcam alan alır, elde kalanı seneye dağıtırız diyeceğim. Ama 5 bin lira topluyor, yeni tabanca alıcam para ayıramam bu işe
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha NMAX 155
    Kesin alacaklara beni de yazın

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Eft ye ücret ödemeyen birinin hesabına atalım artık taşın altına elini soksun.Olmazsa biraz zaman harcayıp geri eft yapar.İban verin para toplanmaya başlasın 15 gün içinde kaç kişi para yatırdıysa o kadar için yeniden pazarlık yapılır.Belki adet yakın olur biz adedi arttırırız.Bu iş böyle olmayacak kervan yolda düzülür. Yanlış anlaşılma olmasın
    Olcay Avşar bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli BN125
    ... yeni tabanca alıcam para ayıramam bu işe
    Adamın niyet kötü

Bir an önce ekleyin adınızı şu listeye

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    O liste ben de isterim listesiydi, hadi para yollayın diyince sayı 15 de kaldı

Ama sayı kesinleştirmeden para toplarsak ve işi yaptıramazsak bu sefer herkesi parasını tek tek geri göndermek var ki o da külfet.

Az para tutsa cebimden yaptırıcam alan alır, elde kalanı seneye dağıtırız diyeceğim. Ama 5 bin lira topluyor, yeni tabanca alıcam para ayıramam bu işe
    Çektiğiniz zahmet çok git,konuş,anlaş.Para ve zaman harcıyorsunuz ama başka bir yol görünmüyor

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Ben talebimi yineliyorum ve ölçülerde değişiklik yapmak istiyorum (biraz kilo almışım). XXL (x2) adet, XL (x1) adet.

3 Adet benimki yapıyor zaten

En iyisi talepte bulunanlar buradan son kez yazsın.

Talepte bulunanlara Mod veya Admin bir arkadaştan doğrudan gelecek bir özel mesaj ile IBAN bilgisi ve ödeme tutarı belirtilsin.

Ödeme tamamlandığından vatandaş bilgiyi aynı mesaja cevaben yazsın ki tarafınızdan takibi bir nebze olsun kolaylaşsın.

Ben hala beklemedeyim

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 Repsol
    2 adet xl siparişimizi yineliyorum.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns200
    Konuda çok fazla mesaj olduğu ve sürekli takip etmediğim için anca görüyorum. 1 adet L istemiştim. 90TL ise uygundur.

Mesajlar temizlenir veya fiyatın ve renk şekil şukulun belirtildiği yeni konu açılıp yeni talep toplanırsa daha hızlı sonuca ulaşır düşüncesindeyim.
    Olcay Avşar bunu beğendi.

Motosikleti
    Arabacı (Mazda 3 Skyactive-D)
    Hocam,

Yelek olayı sanki yatar gibi geliyor.

Zaten ilk başlarda bazilari modeli şöyle olsun,rengi boyle olsun gibi farkli beklentilere girdi.

Yinede uğraşip emek verildi,bir neticeye kavuşursa ne ala.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence bunu anket şeklinde acalım;

x fiyata yelek alacak mısınız? sorusu ile.

Alacağım
    Almayacağım.

Böylece sayı belirlenir.

Alacağım diyip almayanları da banlarız
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Ben 2 tane alacağım. Liste neresi, nereye isim yazdırabilirim. Özelden moderatörlerden birine mesaj yazabiliriz sayı belirlenmesi açısından. Bir de fiyat kritik konu. Kaç para olacak? 150 denirse 1 tane alırım, 50 denirse 2...
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2014)
    Arkadaşlar, yazısız isteyenler hazır satılan ürünlerden daha ucuza alabilirler. Biz yazılı olsun, bize ait olsun diye özel üretmek için uğraşıyoruz.

Yazısız olduktan sonra her yerde var
    İnsanlar yelek arkasında kurye firması gibi kocaman harflerle motosiklet.net yazısıyla gezmek istemiyor. Arkada yazıya karşı çıkanlar (ben dahil) ön göğüste motosiklet.net logosu olmasından rahatsız değiller. 50 kişi toplayamamanız çok normal. Moderatörlük site içi işleyişle alakalıdır. Bü title "size ben yaptım oldu", "ben ne dersem o olur" yetkisini vermez. Başkalarının görüşlerine de kulak vermeniz gerekir.

Alıntı Serdar Baba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanlar yelek arkasında kurye firması gibi kocaman harflerle motosiklet.net yazısıyla gezmek istemiyor. Arkada yazıya karşı çıkanlar (ben dahil) ön göğüste motosiklet.net logosu olmasından rahatsız değiller. 50 kişi toplayamamanız çok normal. Moderatörlük site içi işleyişle alakalıdır. Bü title "size ben yaptım oldu", "ben ne dersem o olur" yetkisini vermez. Başkalarının görüşlerine de kulak vermeniz gerekir.
    Bende yazacaktım ama yazmaktan vaz geçmiştim.

Ben tr nin en prestijli tekstil firmalarının birisinde çalışıyorum . Avrupalılar İtalyan kumaş aldımı o firmanın logosunu ismini Avrupa da ceketlerinin içine yapıştırıyor , hiç bir iskonto talep etmeksizin çünkü o etiket o malın satışını kolaylaştırıyor.

biz hugo boss ciddi indirim teklif etmemize rağmen bizim şirketin ismini ve logosunu yapıştır dememize rağmen yapıştırmıyorlar. Kalite olarak daha kaliteliyiz ama ülke prestiy miz yok. Sadece bizim malların üzerinde fabric turkey yazıyor.

Bir yazı taşıyor isek bedavadan reklam yapacak isek motorsiklet , sitesi sonuçta reklam dan para kazanıyor , ceketlerin %75 veya %90 sini öder kalanı da alacak öder , ki ben o durum dahi almam . Ama ucuza yelek almak isteyen olacaktır.. hem kendi reklamını yapar hem ihtiyaç sahibi ihtiyacını görür hemde form bu masrafı reklam gideri olarak vergiden düşer siteye de çok külfet değil.

Bedava peynir fare kapanında olur . Form yönetimi bu işte taşın altına elini koyması gerek .

Ben iyi niyetim ile destek olayım sadece logo olur ise alayım dedim, sonuç ta emek ve zaman harcıyan arkadaşa yardımcı olmak için..

Bedava reklam ı ancak ülkem adına yaparım , ilçem adına yaparım ama bir form adına ben şahsen yapmam. Kimse de kurye gibi bedava reklam yapmak isteyeceğini zanetmem .

Win- win olmalı kazan kazan , win -lose olmaz , birisi kazansın digeri kaybetsin.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Her zaman istişareden, fikir alışverişinden yanayım. Genel olarak yazısız isteniyorsa o yöne eğilelim, eskiden yazılı olmasına aldırmayalım.

Tamam, ama o zaman neden bize ait ve özel bir yelek ürettirme peşindeyiz ki? Cırtlı logo yaptıralım, patch mı diyor ecnebi?

Onu da herkes kendi yeleğine taksın o zaman, kim hangi yeleği beğeniyorsa o konuda da özgürlük olur. 50 liraya da var yelek, 100-150 hatta 200 liraya da.

Ne dersiniz?
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Her zaman istişareden, fikir alışverişinden yanayım. Genel olarak yazısız isteniyorsa o yöne eğilelim, eskiden yazılı olmasına aldırmayalım.

Tamam, ama o zaman neden bize ait ve özel bir yelek ürettirme peşindeyiz ki? Cırtlı logo yaptıralım, patch mı diyor ecnebi?

Onu da herkes kendi yeleğine taksın o zaman, kim hangi yeleği beğeniyorsa o konuda da özgürlük olur. 50 liraya da var yelek, 100-150 hatta 200 liraya da.

Ne dersiniz?
    O kadar konuşuldu edildi mantıklı bir karara varıldı zaten,bizi Ankara'ya gidince de Elazığ'a gidince birbirimizi tanıyacak yeleği yaptıralım ilk konuşulan yelek modeli üzerine yaptırıp geçelim alan alsın. Sen fiyatı( 50 kişiye ulaşılmış ve altında kalmış gibi) ve hesap numarasını ver abi bu ayın sonuna kadar da süresi olsun sayı belli oluncada 50 den aşağı kalırsa ona göre kalanını yollayalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

Alan alsın;almayan keyfince başka yelek alır.

BLUE MOTOR - Benelli - RKS - KUBA
    Leoncino
    Daelim Motosiklet
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)