Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sofuoğlu'nun Emirerleri..

Motovento
    REKLAM ALANI
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Tek derdi gösteriş olan bir yalaka olduğunu biz biliyoruz Bunu ciddiye alıp paylaşımlar yapıp ismini reklam yapan klüp başkanlarına ne demeli ? Meclis masasında bunu yapmasının bir sakıncası yok tabiki fakat Kenanı yeni tanımıyoruz... Espirili paylaşımlar yapmak için biraz fazla ciddi bir rütbeye sahip.. Hayatı boyunca instagram hesabında kaç kere espiri paylaşmış ?? Daha önce denk gelen oldu mu ??? Proiflinde takip ettiği tek kişi Cumhurbaşkanı fakat kendisi instagramı espiri için kullanıyormuş. Camia için boşa heveslenmek istemiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Yaptığı şey iyi mi kötü mü tartışılır ama bunlara gelene kadar çözülmesi gereken o kadar çok sorun var ki..

villanın çatısından havuza atlamalar, meclisin önüne lamborghini çekmeler, pahalı cüzdan ve ayakkabılarla meclis çatısı altında poz vermeler, emirerleri falan derken sonunda ağayı çileden çıkaracak. tıpkı kemal sunal ve şener şen'in oynadığı kibar feyzo filmindeki gibi sonunda kendini kovduracak köyden. aga gözümün önünde olsun belki işe yarar diyerek köyde tutuyordu ama sanırım bizim kibar feyzo pistleri özlemiş olacak ki kendini kovdurmak için elinden geleni ardına koymuyor. bakalım yakında kim kimin neresine koyacak?

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Saçmalamış. Ve bunu kabul etmiş. Umarım dersini almıştır
    yaşlıveacemi bunu beğendi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Açıklama mesajı yayınlamış
    Sadece gülüyorum

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    LAn nereyi açsam özellikle facede bu elemanın yaptığı hele yorumları görün..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Adam normal bir fotoğraf paylaşmış , niye bu kadar tepki veriyorsunuz ki gayet normal.
    Diğerleri paylaşmıyor diye siz onları dosyalarının arasında kafalarını kaldırmadan çalışıyormu sandınız.

Belli ki Kenan vekilliğin acemiliğini daha üzerinden atamamış. Hele bi oda diğerleri gibi profesyonelleşsin oda bir daha paylaşmaz böyle fotoları.

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam normal bir fotoğraf paylaşmış , niye bu kadar tepki veriyorsunuz ki gayet normal.
    Diğerleri paylaşmıyor diye siz onları dosyalarının arasında kafalarını kaldırmadan çalışıyormu sandınız.

Belli ki Kenan vekilliğin acemiliğini daha üzerinden atamamış. Hele bi oda diğerleri gibi profesyonelleşsin oda bir daha paylaşmaz böyle fotoları.
    Adamın ülke çapında bilmem kaç bin takipçisi var benim gibi 10 tane adama durum atmıyor.Birilerini aşağılıyor orda.Yarın bi milletvekili en yakın arkadaşına poposuna şey yaptığım diye resim atsa gırgır mı olur?

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın ülke çapında bilmem kaç bin takipçisi var benim gibi 10 tane adama durum atmıyor.Birilerini aşağılıyor orda.Yarın bi milletvekili en yakın arkadaşına poposuna şey yaptığım diye resim atsa gırgır mı olur?
    Aşağılanan kim? gizli özneyi bulunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

+Konunun moto sohbetle ilgisi nedir? Siyasi magazin başlığı açılmalı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Koskoca senatörün emir eri olmasın mı.

[IMG][/IMG]

Motosikletin 3. Ligi hatta amatör ligi sayılan kategoride dünya şamp. oldu diye yerlere göklere sığdırılamadı. Yazık memleket böyle insanların elinde. Yazacak çok şey var da yazsan da değişen yok. Yazık...

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    'biraz da gülelim' tadında olmuş ama yanlış mecrada vuku bulmuş. orası WhatsApp değil, halka açık bir platform. tepkiler yerinde.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağılanan kim? gizli özneyi bulunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

+Konunun moto sohbetle ilgisi nedir? Siyasi magazin başlığı açılmalı
    Valla hacı seni bilmem de birisi ayaklarını koyduğu masada benim fotoğrafımı çekip uşak yerine koysaydı zoruma giderdi

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Valla hacı seni bilmem de birisi ayaklarını koyduğu masada benim fotoğrafımı çekip uşak yerine koysaydı zoruma giderdi
    Ahanda kapak gibim olmuş , mübarek.

Eskiden at gözlüğü falan diyorduk ama şimdilerde sanırsam göz yok, çok enteresan, acaba neden?

Eğitim mi? Bilemedim ben!!

asagi yukari 1.500 dolar degerindeki louis vuitton cuzdan detayinin gozden kacmadigi paylasim.

bilincli olarak onu kamera onune koymadiysa neyim.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şakşakçılık yapmaya ne meraklısınız arkadaş, atlıyor oradan hemen. Evet sayın bilim adamı, eğitim.
    Rufruf dayıcım, o durumu tiye almak için çekilmiş bir fotoğraf olduğu belli. Adamın yakından tanıdığı insanlar, kimse kendini öyle ezdirmez heralde değil mi? Sen ezdirir misin? Yapılır, yapılmaz kısmı ile ilgili bir şey konuşmadım.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Tamamda RoofRoof dayı bizde yaptığımız yorumda adamı eleştirdik zaten. Kinayeli konuştuk. Yani bunu çekip yayınlamasını acemiliğine verdik. Yoksa o mecliste bu şekilde masaya bacak uzatan çok ama onlar işi biliyor foto çekip koymuyor. Buda koyup pişman olmuş bundan sonra yapmaz herhalde böyle bir saygısızlık.

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Muhafazakar yapın sebebiyle senden hoşnut olmayan bir kitle zaten vardı motosiklet camiasında Sayın SOFUOĞLU. Yetmedi gidip Ak Partiden milletvekili oldun, işin tuzu biberi oldu. Bu kitleye salakça koz veriyorsun Sayın SOFUOĞLU.

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Tipik Adapazarlı
    YZFR25 ve Surinam bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)