Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Benelli bn251 çok iyi fiyat..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı tugrulbora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor parça kalitesiyle uzaktan bas bas ben Çinliyim diye bağırıyor.
    Şöyle uzaktan bakıverdin, şıp diye parça kalitesini anlayıverdin!!!

Bravo!!!
    Büyük meziyetmiş!!!

Bende BN251 yok. O yüzden kaç metre uzaktan bakılacak hele bir deyiverinde biz de bakalım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Saçma, gereksiz, önyargılı
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Günümüze göre çok iyi fiyat olmuş.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Yok öyle bir şey.
    Benelli Türkiye'yi ve servislerini zerre kadar sevmesem de motorun kalitesine laf ettirmem.
    Ters maşa amortisör, Metzeler lastik, Delphi ECU, Bosch ABS, Yuasa akü, güzel egzoz vs vs çoğu Japon'da yok, bu fiyata hiçbir Japon'da yok.
    İlk motorum olduğu için de defalarca düşürdüm, ufak çaplı kazalarım oldu. Orası burası dökülmedi, kırılmadı.

Bu motorun "Ben Çinli'yim" diye bağıran tek şeyi servisleri ve distribütörüdür.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    beyler gerçeği sizde biliyorsunuz bu motor 14.000 tl ve daha üstü etmiş olsa emin olabilirsiniz konusu bile açılmazdı direk gidip tüm motorlar sömürülür daha sonra alınan fiyat üstüne bir miktar daha konulup satılırdı bunun örnekleri mevcut

satılan motorun indirime reklama ihtiyacı olmaz belli ki motorlar satılmamış alacak kerizler yolunacak kazlar aranıyor

en basit satış taktiğidir, firma ilan verir reklamını yapmaz 3. şahıslar üzerinden ilgili alanlara konu açılır müşteri çekilir

bu motoru bu fiyata alacak adam ya zengindir ya da kerizdir 3. bir seçenek yok
    MuratAbaylı bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Sadistic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı 250cc tek silindir makina neresi iyi fiyat anlamış değilim

2017 yılına vurulduğunda şu an bu makina 7-8bin tl civarı olmalıydı

yurt dışında suratına tükürülmeyecek makina tr de fırsat olmuş

fiyat ve kalite sorgulamayan yolunacak kazlar böyle dandik makinalara para verdiği için ülke dandik çin mallarıyla dolu

durmayın koşun hemen alın mazallah yoksa bayi elinde çürüyecek yok bu motor
    Çok doğru dedin hocam.Yurt dışında yüzğne bakılmayacak Çin'lilerin aldığı volvo'yuda ülkemizde sağlam araba diye satıyorlar.Fiyat ve kalite sorgulamayan şu bahsi geçen motorun kalitesiz parçalarını buraya yazamayacak insanlarda böyle saçma sapan yorumlar yapabiliyor.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    kusura bakmayın samimi değilsiniz bu motorun fiyatı ve kalitesi iyi diyenlerin profillerine bakın hemen hemen hepsinin kullandığı motor japon

bu şuna benziyor kendisi ferrari veya lamborghini kullanıp millete fiat da italyan markası gidip fiat linea alın fiyatı da uygun demeye benziyor

kardeş madem iyi motor sat japonunu al benelliyi iyi motor ya

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Peki bu aletin gidişi nasıl? Yani bir 250cc'lik naked için nasıl kalıyor? Hantal? Atik? Orta şeker?

Motosikleti
    NC750X
    125 lik pcx in kampanyalı fiyatına 250 lik vitesli şekli şemali yerinde yakışıklı bir motosiklet.. zira 15 bin tl büyük para gerçekten.. ama kıyaslama yapılacaksa kendi klasmanındaki ve donanım olarak yakın motosikletlerle kıyaslamak lazım. benim motorum olmasaydı ciddi ciddi düşünürdüm bunu.. şekli hoşuma gitti, eğer kronik bir problemi de yoksa, servise gidince bir ön fren diskine de 3500 tl demiyorlarsa (bana dediler :/) alınır neden olmasın.. bilmiyorum bunun dengi sayılır mı ama cfmoto 250nk şu anda 19.900 tl.. benellinin fiyatı uygun gibi geldi bana eğer cfmotoyu benelliye denk sayarsak.. bilgili arkadaşlar daha da aydınlatacaktır.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Vale moto ve meşhur Mehmet ustasıyla ahbap olmak isteyen koşa-koşa alsın bence...Büyük fırsat!!!...;)
    The Power of The Dreams.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Yok mu bir tane kullanıcısı?

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benelli BN251, fakirken çok para bulmuş zengin olamamış,
    En kaliteli üniversiteleri bitirmiş ama okuyazar olamamış,
    Çok istemiş ama adam olamamış bir insana benziyor.
    Uzaktan bakınca iyi, yakınına getirirsen kötü
    Uzak durun derim...

erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    Kullanan,bilen.binen arkadaşlar ne diyorsunuz? Özellikle benim gibi şehir dışına sevkiyat isteyecekler için.... Hem motor,hem de bayii için...görüşleriniz önemli

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı erhn42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanan,bilen.binen arkadaşlar ne diyorsunuz? Özellikle benim gibi şehir dışına sevkiyat isteyecekler için.... Hem motor,hem de bayii için...görüşleriniz önemli
    Vale Moto Kuba,Benelli,RKS grubunun en iyi bayi ve servislerinden biridir. Bende RKS varken kendi servisimin çözemediği, motor inecek dediği sorunu Atanur Usta hemen bulup çok makul bir fiyata çözmüştü. O nedenle Vale Moto'nun referansı bende iyidir. Lakin Niğde'de servis işin olursa nasıl çözersin bilemem. Bn251 kendi kategorisinde dandik bir motor değildir, çok fazla kullanıcısı olmadığı doğrudur. Bunda zamanında yapılan yanlış fiyatlama, Pulsar gibi yaygın kullanılan bir rakibinin olması, servis konusunda her ilde yaygın olamama gibi pek çok etken olabilir.
    erhn42 bunu beğendi.

erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    90 km uzağımda Bajaj-Benelli bayi&servisi var...Ustalıkları hakkında olumlu duyumlarım var..Bu sene dragon50(110cc) ile biraz yol yaptım.Kısmet olursa 3-5 ay içerisinde A2 ehliyet alıp 250cc ye geçmeyi planlıyorum..Bu fiyatı görünce alayım 3 ay kapalı bi yer ayarlayıp koyarım diye düşündüm ehliyeti alana kadar. Bayii hakkında da işin açığı sonuçta paranın tamamını hesaba geçip sonra kargo bekleyeceğim için fikir almak istemiştim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı erhn42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90 km uzağımda Bajaj-Benelli bayi&servisi var...Ustalıkları hakkında olumlu duyumlarım var..Bu sene dragon50(110cc) ile biraz yol yaptım.Kısmet olursa 3-5 ay içerisinde A2 ehliyet alıp 250cc ye geçmeyi planlıyorum..Bu fiyatı görünce alayım 3 ay kapalı bi yer ayarlayıp koyarım diye düşündüm ehliyeti alana kadar. Bayii hakkında da işin açığı sonuçta paranın tamamını hesaba geçip sonra kargo bekleyeceğim için fikir almak istemiştim.
    Bilemem kardeşim, motorun başına bir iş geldiğinde 90 km öteye servise götürmek ve motorsuz geri dönmek biraz sıkıntılı bir durum.
    erhn42 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Söz konusu marka model motosikletin bu forumdaki Benelli BN251 Kullanıcı / Bilgi Paylaşım Başlığı linki şöyledir: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/186161-benelli-bn-251-yeni.html

Sayfalar boyunca Benelli BN 251 kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Not: Daha yeni 5 bin bakımı için Antalya'ya servise indikten sonra Isparta'ya dağ yollarından döndüm, Köprüçay - Kesme - Eğirdir üstünden...

Dağ, tepe, dere, o yollarda bile böyle çamur görmedim ...

Modların pazar gününe denk geldi zaar...
    erhn42 bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bu motosikletin model yılı hakkında bilgi var mı?
    31 aralık euro 3 modeller için son gün.
    Bir çok marka bu tarihten sonra elinde kalan euro3 modelleri sıfır olarak satamayacak. Örneğin 1 ocak itibariyle Hayabusa tarihe karışıyor.
    Kısaca biriniz arayıp bilgi alsa iyi olur.
    Bu motosikletin 2018 modeli mart ayında 23bin küsür satılıyormuş. Yani kampanya fiyatı bu modelin eski fiyatı değil. Olsa olsa 2017 ve önceki modellerin eski fiyatı. Bir soruştursanız iyi olur.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosikletin model yılı hakkında bilgi var mı?
    31 aralık euro 3 modeller için son gün.
    Bir çok marka bu tarihten sonra elinde kalan euro3 modelleri sıfır olarak satamayacak. Örneğin 1 ocak itibariyle Hayabusa tarihe karışıyor.
    Kısaca biriniz arayıp bilgi alsa iyi olur.
    Bu motosikletin 2018 modeli mart ayında 23bin küsür satılıyormuş. Yani kampanya fiyatı bu modelin eski fiyatı değil. Olsa olsa 2017 ve önceki modellerin eski fiyatı. Bir soruştursanız iyi olur.
    Türkiye’de şöyle duyuruldu. 31 ocak 2018’den sonra sıfırı ithal edilmeyecek yada montajlanamayacak. Ondan önce yapılıp, uygunluk belgesine sahip olanlar satılabilecek die biliyorum.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Euro4 oldu bile geçen sene uygulamaya geçti kanun.

Motosiklet ise gayet iyi pulsar ile falan kıyas bile olmaz. Her konuda daha üstün.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)