Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kask aldım ve beden sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Diyorsunuz ki gerekirse şiddete başvururuz, diplomatik bağlantılarımız da olduğu için kimse bize dokunamaz. Ne güzel memleket.
    Demokrasiyi ne kadar çok sevdiğinizi söylemeyi unutmuşsunuz bir tek.

Not: Ben olabildiğim kadar kibar konuşurum, Vanlı değil dağlı da olsanız, çulsuz da olsanız, İstanbul beyefendisi de olsanız durum değişmez. Size de aynısını söylemek isterdim ama yalan söyleme huyum yok.
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydaaa şimdi de mafya oldu bu avel . Lan şöyle ettim şurada okudum mobilya şirketimizde şöyle kalasim diye anlatıp ustune bir de ' kendimi anlatmayı sevmem ' demen baya değişik .
    Tamam sokağa çıkıp van'li bulayim da sorayım .
    Ayar oldun ya , korkmam falan mı gerekiyor sayın prens ona göre davranayim .
    benim sana sözüm bitti kardeş. dünya küçük istanbul daha küçük...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı MuratAbaylı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca prens falan değilim. aile şirketimizde maaşlı çalışan biriyim. türkiyenin en büyük mobilya şirketlerinden birisiyiz. ve ne yazık ki evet bu forumun yüzde sekseni hem maddi olarak hem de bilgi olarak hem de kültür olarak benim çok çok çok altımda. ama bunu hiç bir zaman dile getirmedim. ayrıca bana lanlı lunlu konuşma bu sana son uyarım.
    Maddi olarak, bilgi olarak, deneyim olarak forumun yüzde sekseni çok çok altında olabilir, kabul, de daha foruma üye olalı üç gün geçmeden aile şirketine geldiyse mesele, maddi olarak olmasa da, servet olarak olmasa da, nüfuz olarak olmasa da, kendi içinde ciddi bir fakirlik söz konusu.
    pea ve uzay gemisi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Şu bebeyi babasına şikayet edin de sussun. Zaten kimsenin bilmediği şirketleri var, bilenler de almayacak bunun yüzünden.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    çok boş insanlarsınız ya o yüzden zaten büyük çoğunluğunuzun maddi gücü düşük o yüzden büyük çoğunluğunuzun nüfuzlu tanıdıkları yok. neyse konuyu uzatmayacağım bizi bilen biliyor. ayrıca bizden mal almayacak kişi yok. şu an çok büyük inşaat şirketleri içe çalışıyoruz de yeni yapılan rezidans ve sitelerdeki eşyalı olarak satılan dairelerin neredeyse hepsi bizden alınıyor. yani buradan okuyup da aaa vazgeçtik bundan almayalım diyecek 2 tane fakir ailenin alışverişine ihtiyacımız yok çok şükür. masko ya gelmiş olan mutlaka bizim mağazaları görmüştür orada.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bu kadar uzatma yahu, "walla büyük" de, inanırız biz.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    çok boş insanlarsınız ya o yüzden zaten büyük çoğunluğunuzun maddi gücü düşük o yüzden büyük çoğunluğunuzun nüfuzlu tanıdıkları yok. neyse konuyu uzatmayacağım bizi bilen biliyor. ayrıca bizden mal almayacak kişi yok. şu an çok büyük inşaat şirketleri içe çalışıyoruz de yeni yapılan rezidans ve sitelerdeki eşyalı olarak satılan dairelerin neredeyse hepsi bizden alınıyor. yani buradan okuyup da aaa vazgeçtik bundan almayalım diyecek 2 tane fakir ailenin alışverişine ihtiyacımız yok çok şükür. masko ya gelmiş olan mutlaka bizim mağazaları görmüştür orada.
    Kardeş sen yanlış gelmişsin. Çukur dizisi değil, motosiklet forumu burası.
    Shrieker, zekeriyaimam ve ryangt bunu beğendiler.
    Kafan varsa kask kullan.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lan avel masko'da hangı kısım hangı dukkan yarın gelecem sızın dukkana . aykosan'da işim var kesın ugrayıp kulagını cekecem . yanımda 100 kum zımpara getıreyım de senı bıraz ıncelteye calısayım . dukkan ve hangı kısım yaz bakayım hayalı vanlı mafya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    lan avel masko'da hangı kısım hangı dukkan yarın gelecem sızın dukkana . aykosan'da işim var kesın ugrayıp kulagını cekecem . yanımda 100 kum zımpara getıreyım de senı bıraz ıncelteye calısayım . dukkan ve hangı kısım yaz bakayım hayalı vanlı mafya
    oh be sonunda stres atacak fırsat çıktı gel de bizim nakliyecilerle birlikte sana bi meydan dayağı atalım. masko 3. kısım 16. sokakta vanlıların dükkanı neresi dersen zaten herkes bilir bizi adım da Murat yarın bekliyorum seni.

oh be sonunda stres atacak fırsat çıktı gel de bizim nakliyecilerle birlikte sana bi meydan dayağı atalım. masko 3. kısım 16. sokakta vanlıların dükkanı neresi dersen zaten herkes bilir bizi adım da Murat yarın bekliyorum seni.
    tek basına yemez degıl mı lan avel tamam harbıden gelecem yalnız oradakı dıyarbakırlı'lar da benım kankalarım hanı ılla memleket olayına gıreceksek . ınsan buyur cayımı ıc der esnaf adamsın . hıc saygı kalmamıs hıc allahtan avelsın de hor gormuyorum . malzemecı engın abıye selam soyle yarın senın cayını ıcmezsem engın abının cayını ıcerım artık . hee unutmadan 16a mı 16 b mı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tek basına yemez degıl mı lan avel tamam harbıden gelecem yalnız oradakı dıyarbakırlı'lar da benım kankalarım hanı ılla memleket olayına gıreceksek . ınsan buyur cayımı ıc der esnaf adamsın . hıc saygı kalmamıs hıc allahtan avelsın de hor gormuyorum . malzemecı engın abıye selam soyle yarın senın cayını ıcmezsem engın abının cayını ıcerım artık .
    kardeş kavgaya gürültüye gerek yok. tabi ki de bi adam on adamla dövülmez. o işin mübalasıydı. buyur gel her zaman sana çayımız kahvemiz mağazadki ürünlerde de indirimimiz olur. Ben genelde dükkanda olmuyorum okuldayım. ama amcamlar ve kuzenler dükkanda. ben olmasan da ben muratın arkadaşıyım dersen her zaman sana çay kayve ikram ederler.

kardeş kavgaya gürültüye gerek yok. tabi ki de bi adam on adamla dövülmez. o işin mübalasıydı. buyur gel her zaman sana çayımız kahvemiz mağazadki ürünlerde de indirimimiz olur. Ben genelde dükkanda olmuyorum okuldayım. ama amcamlar ve kuzenler dükkanda. ben olmasan da ben muratın arkadaşıyım dersen her zaman sana çay kayve ikram ederler.
    sımdı anlastık ıste kesın gelecem bak ona gore amcanı kuzenını ne yapayım senı gormeye gelecem ben . boyle yureklı delıkanlı adamları tanımak ısterım . hangı okulda okuyorsun olmadı oraya geleyım . senı gormem lazım benım , cok merak ettım senı

Motosikleti
    MT-07
    Çok merak ettim kaç yaşında acaba?

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok merak ettim kaç yaşında acaba?
    ergen daha abısı . bakalım sozunde durursa yarın gormeye gıdecem masko'ya . ama hangı okulda okudugunu yada masko hangı kısım oldugunu yazmadı .harbıden boyle bırısı varsa orada yarın bulurum .

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Bulamayacaksınız.
    Öyle biri yok
    Murat diye motosikletli biri olacak ama o Murat bu Murat olmayacak

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Koç Üni-Motosiklet.net trollüğü bolümü (%0 burslu)

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Çok eğlenceli gidiyor şimdilik

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    şu sıralar trol eksik olmuyor. geçen günde millete atar gider yapan bir ruh hastası vardı. onu banladılar tekrar yeni üyelik açıp geldi mi acaba

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu sıralar trol eksik olmuyor. geçen günde millete atar gider yapan bir ruh hastası vardı. onu banladılar tekrar yeni üyelik açıp geldi mi acaba
    insanları böyle zan altında bırakamassınız..

o banlanan kardeşim rizeliydi ayrıca ailesi yada yakınları mafyaydı rize merkezde herkes onları tanırdı..
    Bu kardeşim vanlı boşvakitlerinde hobi etkinlik olarak nakliyecilere adam dövdürtüyor ayrıca maskoda ve vanda herkes onları tanır..
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    10 karakter için

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)