Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

LS2 paketçi kaskı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    bugün bir bayan arkadaş mat siyah, siyah vizörlü kaskımı "ıyyy ls2 mi o paketçi kaskı bu ölürsün" diyerek aşağılamaya kalktı.
    birazdan sticker ile LS2 yazısını kapatacağım.
    kaska hiç iyi diyen yok, bu kaskın bu kadar kötü olduğunu bilsem 350 lira vermezdim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Kask kotu değil 350 liralık kask. Tüm testleri yapılıp gerekli sertifikaları alan satilmasinda ve kullanılmasında bir sakınca olmayan ürünler. Kuryelerden de fiyat avantajından dolayı kullanan vardır. Çok da şeyapmamak lazım

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Ls2 nin pahali ve karbon kaskalrida vardir

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kalitesini bilmiyorum, tartışmıyorum ama marka algısı olarak Türkiye'de pek iyi bir algısı yok.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    beni kazadan korumuş bir kask markası forumda +200 km hızlarda birini de korumuştu ayrıca

ls2 uygun fiyatlı ürünleri ile bilinir paketçiler bu yüzden tercih eder marka takıntınızı anlayamadım

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Yarın öbür gün biri gelip Bell kaska da "aha ha ha kafasına zil takmış elemana bak" derse onun da markayı silecek misiniz? Markası silinince artık zil olmayacak mı?

Milletin lafına bakmayın. Bütçeniz dahilinde alabileceğinizin en iyisini almışsınızdır, canınızı sıkmayın. LS2 genellikle uygun bütçeli kaskları ile ülkemizde yaygınlaştı, Turing Federasyonunun da etkisi ile iyice tanınıp yaygınlaştı.

Aynı şekilde paketçi (kaldı ki bunu söyleyen o vatandaşı buradan kınıyorum, tabiri caizse aşağılarcasına kullanmış o kelimeyi. Gecenin bir yarısında ayağına yemek getiren, çantasını unuttuğunda kucağına kadar getiren insanları anlamaktan acizdir bazıları) ve kurye arkadaşlar da Turing' in hediye kasklarını yaygın şekilde kullandığından insanımız gözünde böyle bir imaj var. Kasksız gezmektense içine köpük sıktığım tencereyi takmayı tercih ederim. Alabileceğinizin en iyisini kullanın. En iyisi LS2 idiyse de gönlünüz rahat kullanın. Milletin ağzı torba değil ki büzesin.
    Mertcan39, espresso, BatuhanK ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    nasıl kızlarla muhattapsınız bilmiyom ki.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biri kaskıma laf edecek.O kaskı çıkarır kafasına geçiririm.

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın öbür gün biri gelip Bell kaska da "aha ha ha kafasına zil takmış elemana bak" derse onun da markayı silecek misiniz? Markası silinince artık zil olmayacak mı?
    Neyse bell TR de pek kıymet bilen marka değil de kimse bize çan kafalı demeden yıllardır rahatça kullanıyoruz

Aslında kimsenin suçu yok, çoğunluk gönlünde olana değil moda olana sahip olma peşinde, kendi düşünceleri değil diğerlerinin tepkilerine göre yaşanıyor.
    Cafeye oturmuş marka kaskını ve ayponunu sergiler, benzin ışığı yanarak gezer ama senin ls2 markanı küçümser (var böyle tipler)

Sizin ekipmanlarınızı eleştirenleri en yakın ekipman magazasına götürüp sizi hangi marka ile görmekten mutlu olacaksa hediye almasını isteyin.
    Kural [ Z ] ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl kızlarla muhattapsınız bilmiyom ki.
    scooter sürmüyor ama seviyorum bu çocuğu adamımsın yorumları ciddi ciddi okurken yüzümü güldürdü ..

HAkkatten nasıl kızlarla muhattapsınız bir kız ls2 yi nerden bilir nasıl bilir çok tuhaf.. :D
    zekeriyaimam bunu beğendi.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Paketçi kaskı nedir?

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Milletin lafına bakmayın. Bütçeniz dahilinde alabileceğinizin en iyisini almışsınızdır, canınızı sıkmayın. LS2 genellikle uygun bütçeli kaskları ile ülkemizde yaygınlaştı, Turing Federasyonunun da etkisi ile iyice tanınıp yaygınlaştı.

Aynı şekilde paketçi (kaldı ki bunu söyleyen o vatandaşı buradan kınıyorum, tabiri caizse aşağılarcasına kullanmış o kelimeyi. Gecenin bir yarısında ayağına yemek getiren, çantasını unuttuğunda kucağına kadar getiren insanları anlamaktan acizdir bazıları) ve kurye arkadaşlar da Turing' in hediye kasklarını yaygın şekilde kullandığından insanımız gözünde böyle bir imaj var. Kasksız gezmektense içine köpük sıktığım tencereyi takmayı tercih ederim. Alabileceğinizin en iyisini kullanın. En iyisi LS2 idiyse de gönlünüz rahat kullanın. Milletin ağzı torba değil ki büzesin.
    hayır kimseyi takmak değil mesele, ben bu kaskı sert imaj verdiği için beğenerek aldım.
    öyle pek ekipmandan da anlamam. gördüm yapıştım seviyorum da.
    sadece karın ağrısı yapıyor marka yorumları.
    tencere içine köpük meselesini de düşüneceğim )

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı wetehan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse bell TR de pek kıymet bilen marka değil de kimse bize çan kafalı demeden yıllardır rahatça kullanıyoruz

Cafeye oturmuş marka kaskını ve ayponunu sergiler, benzin ışığı yanarak gezer ama senin ls2 markanı küçümser (var böyle tipler)
    Aynen bende bell ciyimdir.. cıngıl bells cıngıl bells cıngıl all the wayy diyelim christmas da yaklaşırken..

ayponda bakma bu yeni fiyatlardan sonra çoğu çakma aypone .. made in china.. geçen bir kardeşimizin telini aldım bir yeri aramalık aypone xs max mi işte ondan arıyım dedim aramayı kesdi ses yankılı gitti istore dan cleaner indiriyim dedim istore bir açdım google play açıldı sonra gelmiş abi kimseye söyleme kimseye çaktırma lütfen falan diyor..

olum dedim benim yaş 40 lara dayandı bende bağsur var kalp var romatizma aids ebola her bir şey var yapmayın bana şöyle şeyler..
    maktama bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 25
    Türkiyedeki algısının kötü olmasının sebebi ve piyasada bu kadar çok bulunmasının sebebi de şudur. LS2 FF392' adlı kaskı (Yanlış hatırlamıyorsam ya da muadili bir model) Sharptan 4 yıldızlı şöyle iyi böyle iyi diyerek piyasaya sürüyor. Ya da satıcılar satsınlar diye. LS2'nin X model kaskı Sharp 4 yıldızlı diye aynı benzerlikye y Kaskına X model kask adında satış yapıyorlar. Böylelikle Y model kaskta piyasada Sharptan 4 yıldız olarak geçmeye başlıyor Konferanslarda Fuarlarda ücretsiz dağıtılıyor. Sonra Kasklar kazalardan sonra basit şeylerde parçalanmaya başlayınca meraklı bir arkadaşımız mail atıyor Sharp'a mesajda bu kaska nasıl 4 yıldız verebildiniz bu çöp diyor özetle. Sharpda diyor ki Hayır bu kask bizim testlerimze girmiş ve 1 yıldız almıştır. Kurye kaskı olmasından yana gerçekten kaliteli bulmadığım modelidir. Bu adı geçen X ve Y modeli Muadili MT Revenge Tercih edilebilir. Ha Zaten o kaskı 350 liraya alan da Sharp 4 yıldız diye falan alıyordu F/P ürünü olduğu için tercih ediliyordu daha çok. Bu olaylar patlak verince ve kazalarda en ufak şeylerde kasklar parçalanınca Çok büyük prestij kaybı yaşadı LS2 markası. He Kaliteli modelleri üst sınıfları da mevcuttur ama denemedim yorum yapamayacağım o konuda.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ls2'yi bilen bir kız arkadaş bulmuşsan sıkı sıkı sarıl,bırakma. Benim hanım motordan anlamaz; Turing Kulübü'nün kurye eğitiminde verdiği Hjc kaskı verdim Arai vermişim gibi sevindi.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    ls2 kaskı bilen kız kredi kartının arkasındaki 3 haneli cv numarasına kadar bilir..
    sutlusoda bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Marka takıntısı olan tanıdıklarınızı uzaklaştırın daha rahat edersiniz.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    hepsi aynı kalitede değil evet paketçiler genelde ls2 nin en dandik kasklarını kullanıyor ls2 yi bilmesi güzel olsada hepsini aynı kefeye koyucak kadarda geri kafalı olduğunu düşünüyorum,en basitinden ls2 kask fiyatlarına bakınca asgari ücretten daha pahalı kaskıda var ls2 nin 150 liraya kaskıda var

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Başka bir arkadaşın r25'ini övüyordu.

Kardeşim,o arkadaş çevrenden koşarak uzaklaş,ne tür insanlarla muhatap oluyorsun anlamadım ki
    espresso bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kaskınızın logosunun üstünü kapatırsanız karşınızdakine kompleksiniz olduğu izlenimi verirsiniz. Ya hiç kapatmayın, ya da iz bırakmadan sökülebiliyorsa sökün. Şahsen, ben olduğu gibi bırakırdım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)