Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HAVALAR SOĞUK AMA VİDEO SICAK ( TRAVERTENLER, FRİGYA, ANTİK TİYATRO )

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Bu videoda geçen yaz yaptığımız gezinin Pamukkale bölümü var. Size Frigya Hierapolisini, Travertenleri ve Antik Havuzu göstermeye çalıştık. Bizim için gezinin en çok keyif aldığımız kısmı burası oldu. Bir sonraki bölümde Şirince var

GezeGeze, Nasate ve kdiner bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    En sevdiğim güzergahlar arasında Bodrum-Pamukkale ikilisi de yerini koruyor, ilk sıra Bodrum-Fethiye

İmkanın olursa kışın tekrar gelip Pamukkalenin kış örtüsünü görüp mutlaka doga termale uğramanı tavsiye ederim. Yağmur/kar yağar iken sıcak dış mekan havuzları mutlaka tecrübe edilmeli.

Video için teşekkürler.
    oialdemir ve OkNisT bunu beğendiler.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı wetehan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En sevdiğim güzergahlar arasında Bodrum-Pamukkale ikilisi de yerini koruyor, ilk sıra Bodrum-Fethiye

İmkanın olursa kışın tekrar gelip Pamukkalenin kış örtüsünü görüp mutlaka doga termale uğramanı tavsiye ederim. Yağmur/kar yağar iken sıcak dış mekan havuzları mutlaka tecrübe edilmeli.

http://www.dogathermalhotel.com/images/arka/index/1.jpg

Video için teşekkürler.
    Oteli merak ettim şimdi. Durup duruken taktınız kafama Sizin garaj projesi de müthişti bu arada. Bahçem yola baksa yapacağım ilk iş Bir de Z750R modelini hiç sürdüğünüz mü ? Yoksa kawasaki ile bağınız Z900 ile mi başladı ?

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Yukardan çekilen havuz fotoğrafında sağda taşta oturan ablaya for

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukardan çekilen havuz fotoğrafında sağda taşta oturan ablaya for
    Detay' da birkan gibi ol

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Detay' da birkan gibi ol
    Haklısın adamın söylediğini bile göremedim ya la

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Sağda kimseyi göremedim... Fotoğrafın üstüne gelip sağ tıklayıp, resmi yeni sekmede aç seneçeneğini tıkladım. Açılan yeni sekmede resmin üstüne gelip tıklayınca daha büyük hali görünüyor...

O sağda sırtı dönük beyaz bikinili olarak görülen aslında büyükçe bir can simidi
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    Z900
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oteli merak ettim şimdi. Durup duruken taktınız kafama Sizin garaj projesi de müthişti bu arada. Bahçem yola baksa yapacağım ilk iş Bir de Z750R modelini hiç sürdüğünüz mü ? Yoksa kawasaki ile bağınız Z900 ile mi başladı ?
    Bu taraflara yol düşerse mutlaka beklerim.

Kawa bağım çok eskilere dayanır, ilk motorumda 2004 ninja 636 , bana naked sevdiren de z750 serisidir. Şuan ilanlarda Ankara da beyaz 750 göz kırpıyor, incelenmesini tavsiye ederim.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Bu taraflara yol düşerse mutlaka beklerim.

Kawa bağım çok eskilere dayanır, ilk motorumda 2004 ninja 636 , bana naked sevdiren de z750 serisidir. Şuan ilanlarda Ankara da beyaz 750 göz kırpıyor, incelenmesini tavsiye ederim.
    Ben 750 nin R modelini seviyorum. Çünkü yürür aksam daha dolu daha kaliteli. Ama bloğu herkes övüyor. Hep aklımda bir motor.

Motosikleti
    Z900
    R modeli tabi ki öncelik, vahşi z tasarım, yürüyen aksam, arka masa vs vs ama bu beyaz kadar garaj da saklanan temizini bulmak şartı ile.
    750/R alır almaz sele değişimi hariç motorun eksiği yok

Motosikleti
    XMAX 250
    R modeli tabi ki öncelik, vahşi z tasarım, yürüyen aksam, arka masa vs vs ama bu beyaz kadar garaj da saklanan temizini bulmak şartı ile.
    750/R alır almaz sele değişimi hariç motorun eksiği yok
    Zahmet olmazsa ilanı no alabilir miyiz ?

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Abi videoyu yeni izledim çok güzel olmuş

Fakat yine konu dışında bi sorum olacak..

Örneğim videonun 30. saniyesi ile 90. saniyesi arasındaki bölümde hızın nedir? Bana mı çok hızlı göründü anlamadım.
    Motorun 500cc çift silindir diye biliyorum 2 kişisiniz ve yükünüz var. Keyifli oluyomu böyle bi yolculuk?
    Benim motor ss olarak geçsede oturuş pozisyonu bir çok ss'den oldukça daha rahat ve selesi geniş ( 250 cc çift silindir. ) kız arkadaşımla şehir içinde giderken bunalıyorum çoğu zaman, birazda korkusundan dolayı sanırım çok yatıyo üstüme ve hareketsiz kalıyorum. Uzun yolda acaba biraz daha eziyet mi olur yoksa stabil hızlarla ilerleyeceğimiz dur kalk fazla yapmayacağımız için rahatlayıp sadece belimden kavramaya döndürebilirmiyim.

Yazın oldukça uzun bi gezi yapasım var, motorumu buna hazırlamaya başladım ufaktan.

Usb çakmaklık şarjı
    telefon tutucu
    depo üstü çanta
    kişisel olarak
    kevlar rahat kesim bi pantolon
    havalandırması başarılı bi bot
    intercom

gibi gibi hazırlıklar aşamasındayım. Evde hazırda bi kuyruk çantam var ama yetersiz litresi var bunun yerine farklı çözümlerde bakıyorum gel gelelim aklım hala artçıyla yol nasıl olur konusunda.

Kız arkadaşıma bu planı açamıyorum bi türlü, açtığımda böyle bi seyahate çıkıcam veya böyle bi seyahate çıkıcaz diye sonlanacak cümlem ve bu döşünü olmayan bi durum olacak

Kız arkadaşım olmassa yanımda; her ihtiyacımı karşılayacak malzemeyi taşımam daha kolay olacak. 2 kişi çıkarsak bide yetersiz kıyafet, araç gereç olacak. Bunu nasıl çözüyosunuz?

Ne çok sordum dimi.. Alsana detay

Motosikleti
    Z900
    Bahsettiğim beyaz 563296160

Motosikleti
    XMAX 250
    Bahsettiğim beyaz 563296160
    Çicek gibiymiş hakikaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:05 ----------

Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi videoyu yeni izledim çok güzel olmuş

Fakat yine konu dışında bi sorum olacak..

Örneğim videonun 30. saniyesi ile 90. saniyesi arasındaki bölümde hızın nedir? Bana mı çok hızlı göründü anlamadım.
    Motorun 500cc çift silindir diye biliyorum 2 kişisiniz ve yükünüz var. Keyifli oluyomu böyle bi yolculuk?
    Benim motor ss olarak geçsede oturuş pozisyonu bir çok ss'den oldukça daha rahat ve selesi geniş ( 250 cc çift silindir. ) kız arkadaşımla şehir içinde giderken bunalıyorum çoğu zaman, birazda korkusundan dolayı sanırım çok yatıyo üstüme ve hareketsiz kalıyorum. Uzun yolda acaba biraz daha eziyet mi olur yoksa stabil hızlarla ilerleyeceğimiz dur kalk fazla yapmayacağımız için rahatlayıp sadece belimden kavramaya döndürebilirmiyim.

Yazın oldukça uzun bi gezi yapasım var, motorumu buna hazırlamaya başladım ufaktan.

Usb çakmaklık şarjı
    telefon tutucu
    depo üstü çanta
    kişisel olarak
    kevlar rahat kesim bi pantolon
    havalandırması başarılı bi bot
    intercom

gibi gibi hazırlıklar aşamasındayım. Evde hazırda bi kuyruk çantam var ama yetersiz litresi var bunun yerine farklı çözümlerde bakıyorum gel gelelim aklım hala artçıyla yol nasıl olur konusunda.

Kız arkadaşıma bu planı açamıyorum bi türlü, açtığımda böyle bi seyahate çıkıcam veya böyle bi seyahate çıkıcaz diye sonlanacak cümlem ve bu döşünü olmayan bi durum olacak

Kız arkadaşım olmassa yanımda; her ihtiyacımı karşılayacak malzemeyi taşımam daha kolay olacak. 2 kişi çıkarsak bide yetersiz kıyafet, araç gereç olacak. Bunu nasıl çözüyosunuz?

Ne çok sordum dimi.. Alsana detay
    Biz eşim ile henüz sevgiliyken motorum vardı. O kendine kask ve mont almıştı. Sonra kalanları ben aldım. Ekipman eksiğimiz olmaz ne uzun yolda ne şehir içinde. O yüzden bende ne varsa onda da var.

Ben motora eşyaları soft çantalar ile yükledim.

Ama bu çantaları kilitlemek mümkün olmadığı için zor oluyor. O yüzden hard case alacağım yaza.

Sürüş ergonomisi hem sürücü ile hem motor ile alakalı. Ben naked bir motorla 800 km giderim. Bir başkası 60 km gider öldüm bittim der. Doğru konumlanmak. Gerektiğinde dinlenmek. Kendini yormadan sürmek lazım. Bahsettiğin sürelerde. 90 ile 130 arası gidiyorum sanırım. Leoncino CB500 bloğu ile aynı gücü ve torku üretiyor. Ama bunu daha alt devirde veriyor. Ve sürekli bir çekişi var. Yani yüklüde olsa tatmin edici düzeyde bir çekişi var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)