Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Mt-10 Hakkında Neler Biliyorsunuz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar ,

mt10 almaya niyetlendim ama sanırım ürün lanetlenmiş gibi kimsede yok varmı kullanan eden hakkında yorum yapabilecek. Yabancı forumlarda çok fazla ısındığından şikayetçiler sadece ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    mt25 den mt10a geçiş, seni tanımak istiyorum yiğidim
    pea, mavellen ve mersinLee33 bunu beğendiler.

MT00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6F
    Alıntı afat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "şimdi bileğine hakim olursan 36 ps den 160 ps e geçiş olabilir" diyenler çıkacaktır yok yok çıkmaz şaka yaptım.. linç etmeyin.
    mersinLee33 bunu beğendi.

Alıntı afat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babuş senin düz gittiğin kadar benim dönmüşlüğüm var sıkıntı yok İzmire gelirsen haber ver bir kevgire dönde aklın başına gelsin )

Şakası bir yana işte forumların neden tadı ve keyfi olmadığı neden kaka çiş olduğu arkadaşın yazdığı mesajla açıklanıyor....

Benim sorduğum soru farklı kendisinin söylediği cevap çok farklı.

Yani demek istiyor ki sen kimsin ki mt10 sürüceksin daha ben süremiyorum hemen bir ego hemen bir kasılma ....

Arkadaşım rahat ol rahat be free kasma sen sorulana cevap versen zaten fikir ve yazı kirliliği olmucak..

EDİT 2013 yılından beri motosikler sürüyorum herçeşit motosiklet kullandım şuanda maddi yönden bu kadar yettiği için mt25 kullanıyorum işe git gel takılıyorum yani orada motosikleti panigale v4 yazsa öyle bir yargılacaktınız.. Belki de garajımda bir v4'üm var
    BatuhanK, Göksel_Eren ve burakrak bunu beğendiler.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    MT-10 Alıcak tecrübeye ve paraya sahip olsamda keske tek derdim çok ısınması olsa

Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT-10 Alıcak tecrübeye ve paraya sahip olsamda keske tek derdim çok ısınması olsa
    Maddiyatı toparladık ya sıkıntı yok ama böyle amaçsız yorumlarla olucak iş değil vardı böyle bilgili abiler burda birisi vardı 1290 kullanıyordu sanırım o sürmüştü bir ara mt 10 onun yorumlarını bekliyorum açıkcası

Motosikleti
    CBR650R 2020
    Konu ile alakasız ama bende mt 07 aldım kasım ayında. İlk motorum. Ehliyetimi de dün aldım. Bence sağ bileğinin ayarı varsa ve kendini biliyorsan, başlangıç motoru olmazmış, yok ondan ona geçilir miymiş tartışmaları gereksiz.

Motosikleti
    Artık Yok...
    kimsede olmamasının en büyük etkeni bence naked için gereksiz bir güç ve tork eğrisine sahip olması.. o güçlere çıkdınmı grenaj rüzgar ilişkisini ön plana almak lazım.. grenajsız o kadar gücün keyif vericeğini düşünmüyorum sanırım benimle aynı düşüncede olan çok insan varki pek etrafda görülen bir motor değil.. çevremd eçok genişdir her tür motor süren arkadaşım vardır ona rağmen benim görmüşlüğüm bir iki defayı geçmemişdir..
    ahe bunu beğendi.

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimsede olmamasının en büyük etkeni bence naked için gereksiz bir güç ve tork eğrisine sahip olması.. o güçlere çıkdınmı grenaj rüzgar ilişkisini ön plana almak lazım.. grenajsız o kadar gücün keyif vericeğini düşünmüyorum sanırım benimle aynı düşüncede olan çok insan varki pek etrafda görülen bir motor değil.. çevremd eçok genişdir her tür motor süren arkadaşım vardır ona rağmen benim görmüşlüğüm bir iki defayı geçmemişdir..
    Evet işte bu tarz yapıcı cevaplara bayılıyorum teşekkürler logaritma bey,

Dediğiniz doğru ancak yurtdışında oldukça popüler

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:50 ----------

googleye first beginner motorcycle yazdığınız zaman gereken karşınıza çıkıyor zaten ülkemizde biraz abartılan bir durum sadece
    logaritma bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    MT-10 hakkında tek bildiğim hayallerimi süslediği :\\\\\

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Mt10un motoru R1 crossplane motoru değil miydi? Bence yarış motosikletinden alinma motoru olduğu icin naked kültürüne uygun bir motosiklet değil. Bildiğin karenajsiz R1

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Aha bombayı koyuyorum, 250cc den 1000e geçtim sıfır sıkıntı forumda jemand yada buna benzer nickte biri kullanıyordu ama daha görmedi galiba konuyu. Crossplane motor, R1 in naked versiyonunu gibi düşün.

Gaz tepkisi falan mükemmel diyorlar sanırım r1 mapını biraz değiştirmişler sanırım daha doğrusal bir gaz kontrolu varmış beni cezbetti

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Hocam ben 130 140 km/h den sonra motora kapanmaya başlıyorum rüzgar çok rahatsız ediyor, sırf bu yüzden bir sonraki motosiklet olarak mt-07 yerine tracer 700 düşünüyorum. Zevk ve tercih meselesi
    tugrulbora bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    bende ek yapıyım günlük motor kullanan birimisin yani hayatının bir parçasımı bakkala işe güce motorlamı gidiyorsun yoksa haftasonu gazlamalık keyiflik bir tur atmalık yada piste falan mı çıkıyorsun .. eğer gündelik de kullanıyorsan mt10 nun yanına bir tanede gündeliğe kullanmalık motor düşün derim.. super naked bike lar öyle gündeliğe gelen motorlar değil fazla..

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam istiyorsa uzay mekiğine geçer, size motoru sormuş.

böyle böyle tadı kaçtı buraların.

Motorun sadece pahalı oldugunu biliyorum :D

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100

edit: pek bilgim yok. Hatta hiç yok.
    Fuarlarda görmüştüm canlı sadece.

Ama büyük motor alınıyorsa, küçük ister yanına. Çarşıya, bakkala markete gitmeye gelmiyor büyük motor. Yoruyor adamı.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maddiyatı toparladık ya sıkıntı yok ama böyle amaçsız yorumlarla olucak iş değil vardı böyle bilgili abiler burda birisi vardı 1290 kullanıyordu sanırım o sürmüştü bir ara mt 10 onun yorumlarını bekliyorum açıkcası
    AEA tayfasından kendini yaşlı apaçi olarak tabir eden Fuat Domanic abinin şu anki nikenden önceki motoruydu sanırım hatta Barkın Bayoglu kaza yapmıstı cekimleri sırasında. Onunla instagramdan iletişime gecip yorumlarını alabilirsin. Yoksa burada mt-10 sahibi ararsan bi elin parmaklarını gecmez onlarda ne derece objektif bilgi verir bilmem. Onun dısında bir çok kişinin hayallerini süsleyen bi motosiklet oldugu için kimse olumsuz yorum yapmayacaktır diye düşünüyorum.
    yağızkoç05 bunu beğendi.

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    tam bariyerde heba olmalık tip. allah uzun ömürler versin yavvru.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    60 beygir üzeri herhangi bir motosikleti trafikte sürmenin saçmalık olduğunu ve cb 1000r'ın mt 10'dan daha iyi, güzel, güvenilir ve ucuz olduğunu ve aşırı ısınma, yakıt tüketimi konularını bir kenara bırakırsak mt 10 alınabilecek bir motordur
    Cyan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)