Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Direksiyon sınavına 3 dakika geç kalmak ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT 25
    Bu gün çok tepkili olduğum durumdur İzmir küçükyalidan saat 13:30da 15:55 deki sinava girmek uzere yola ciktim izban(izmirdeki en önemli ve işlek raylı hatlardan birtanesi) çalışanlari aldıklari ucreti az bulduklari icin grevde oldukları için gaziemir vb gibi yollar komple felçti 3 dakika geciktim ve komisyon sınava almadı. Tatli insanlardı ama devlete para lazim heralde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sorun komisyonda değil, şartlarını bilerek girdikleri işte daha sonrasında %22 zammı beğenmeyen, millete eziyet eden sorumsuz izban çalışanlarında
    roadpeople bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    İnsanlar sınavı kaçırmamak için 1 saat öncesinden orada bulunup olanı biteni izliyor.
    Kendi yaptığınız hesapsizlik hatasını devletten veya orada ki memurlardan çıkarmayın. 1 saat veya yarım saat önce yola çıksaydin kardeşim orada ki memuru yolda grev olması falan ilgilendirmez. Sınav saati belli mi? Belli. geç kalmış mısın? Kalmışsın o zaman olay bitmiştir
    YERUÇAĞI, yürekçe, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    3 dakika nedir yaa tek sınava giren sen misin? Sıradakini alır sonra da seni alır istese. Resmen terbiyesizlik yapmışlar. Kurs ne işe yarıyor araya girip halletseydi ya.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    hocam kusura bakmayın da çok önemli bir işiniz yoksa son dakikaya kadar neden beklediniz, bi 10 dakika daha erken çıksanız hiç problem olmazdı.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 dakika nedir yaa tek sınava giren sen misin? Sıradakini alır sonra da seni alır istese. Resmen terbiyesizlik yapmışlar. Kurs ne işe yarıyor araya girip halletseydi ya.
    Yapamıyorlar yada bürokrasi böyle diye sırayı değiştirmiyorlar.

Ellerindeki tabletten online programa uyuyorlar yada uymaları gerektiğini düşünüyorlar.

Bende iki saat erken gitmiştim. Benden önceki gelmedi. Ama beni almadılar saati beklediler.

Benim trafikteki turum kısa sürdü. Bir tur daha atsam trafik tıkandığı için sonraki kişinin süresinden yiyecektik. O yüzden okula döndük. Kalan 10 dakikayı okulun bahçesinde turlayarak tamamladım.

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanlar sınavı kaçırmamak için 1 saat öncesinden orada bulunup olanı biteni izliyor.
    Kendi yaptığınız hesapsizlik hatasını devletten veya orada ki memurlardan çıkarmayın. 1 saat veya yarım saat önce yola çıksaydin kardeşim orada ki memuru yolda grev olması falan ilgilendirmez. Sınav saati belli mi? Belli. geç kalmış mısın? Kalmışsın o zaman olay bitmiştir
    Saldırgan tutumun ne kadar sinir bozucu olsa da Senin seviyene inip olaya açıklık getirmek istedim. 13:30 ile 15:55 arasında 2 saat 25 dakika var.
    İzmir Gaziemir izmir Küçükyalı arası mesafe : 17 kilometre.

İzmir Gaziemir izmir Küçükyalı arası süre : 21 dakika.

Buraya kadar ulaşım zaten otoban ve toplu ulaşım izban ve otobüsle gidiyor. Bu yolu sürekli olarak kullanırım ve en erken 11 dakika en geç 30 dakika içerisinde toplu taşıma "Otobüs ile" Gaziemirde bulunmuş olurum. Ama tabi cahile laf anlatmak zor olsa gerek. Ha bu arada Sağnak yağış dolayısıyla 13:30'da evden çıkmış olmama ve 16:00'da sınava alınmayacağımı öğrenmemle yola koyulmam da bir oldu şimdi üzerimdeki ıslak kıyafetlerimi çıkartabildim.

İyi forumlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam kusura bakmayın da çok önemli bir işiniz yoksa son dakikaya kadar neden beklediniz, bi 10 dakika daha erken çıksanız hiç problem olmazdı.

Sağnak yağış ve izban seferlerinin olmayışı Trafiği çoğu alanda felç konuma getirmişti normal şartlarda zaten oraya 4 defa gitgel yapabilecek bir süre ayırmıştım. Kullandığım yokda otoyol orada bile trafik vardı anlayacağınız. Olacağı varmış sözüm yok devletin kasasında para kalmadığı için yaptıkları şey ayıp sadece.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:02 ----------

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef gelmeyen olsa bile bir sonraki sınava girecek kişi kendi saatini bekliyor. ama 10 dakikaya kadar sorun olmaz denmişti bu güne kadar eylem grev falan derken tıkanmıştı heryer.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun komisyonda değil, şartlarını bilerek girdikleri işte daha sonrasında %22 zammı beğenmeyen, millete eziyet eden sorumsuz izban çalışanlarında
    Komisyona sözümyok zaten bizde bize söyleneni yapıyoruz dediler. Otobüste beklerken valla bi motorcu beklemedim değil böyle duran trafiğin ardından beyaz atlı prems gibi :D

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Önceden böyle bir şey yoktu sanırım bu 2016 dan beri sınav çok sıkı olmaya başlamı. Ben 2013 de girdiğimde sınav aynı idi fakat sınav saati olarak geniş bir aralık veriliyordu kimin hangi sırada sınava gireceği o gün belli oluyordu. Kızlara iltimas geçildiğine de şahit oldum kendi pcx motoru ile sınava girdi kukalardan geçti sekiz çizdi platforma çıktı mı bilmiyorum ama trafiğe çıkarmadan geçirdiler. Ben de platformu ıskaladım hiç çıkamadım hoca bir daha geç dedi 2. de geçtim. O zaman platform çok saçma idi şimdi halen öyle mi bilmiyorum 15 cm eninde metal ve yüksekçe bir şeydi çıkması zor üstünden düşersen tekrar çıkmana imkan yoktu. Bir de benim şansıma o gün hava yağmurlu ve kaygan bir zemin vardı. Neyse ki düşmeden hata yapmadan geçtik.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Üzücü fakat diyebilecek birşey yok.. Benim sınav zamanı benden önceki erken bitmis beni erken aldılar. Hatta bana biraz dolaş gel sonra başlayalım falan demişlerdi. Rahatlardi yani. Demekki kisiden kişiye değişiyor..

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Özel bir durumun var onu okudum anlıyorum da ama dediğim gibi özel durumunun olup olmamasi kimseyi ilgilendirmiyor maalesef.
    "Sınav saati belli mi? Belli. geç kalmış mısın? Kalmışsın. o zaman olay bitmiştir"

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    5 dakikaya kadar opsiyon vardır 5 dakikadan sonra yoktur muhtemel o 5 dalikadan sonra 3 dakikalık bir geçikmen olmuş artık tabletler var ve sınav sürenden dolayı sınavını başlatmıyor.Belirtilen süre içerisinde resminin çekilip sisteme yüklenmesi ve sınavının başlatılması lazım süre dolmuşsa kralı gelse başlamaz sınavı. Mesela sınavın 13:15 de başlıyor 13:20 ye kadar girebilirsin bu zaten yasal olan opsiyondur fakat 13:21 de hiçbirşey yapılamaz geçmiş olsun

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Grev anayasal bir hak diye biliyorum.
    GezeGeze, Shrieker, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Ben de sınava kimliği almadan gitmişim,dur kalk zar zor yetistim işin kötüsü adam kimliğime bile bakmamıştı

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Kusura bakma da kardeş haketmişsin herşeyin başı disiplin.
    Hele ki böyle konularda dikkatli olmanı öneririm bizim Türk milletinin en pis özelliklerindendir herşeye son dakika yetişmeye çalışmak
    Her sene haberlerde görüyoruz 1 sene hazırlandı 2 dk eç kaldı diye sınava giremedi diye sonra ağlıyorlar.

Hiç unutmam benim direksiyon sınavım saat 15:30 da idi ben saat 10:00 orda olmuştum sınav nasıl yapılıyor nelere dikkat etmem lazım sınavdan kalanlar hangi hataları yapıyor diye erkenden gitmiştim sınav saatim gelince de çatır çatır kusursuz geçtim sınavdan.

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Ben de bugün otomobil ehliyeti için sınava girdim. Antalya'da hava o kadar yağışlı ki sel ve taşkın uyarısı yapıldı. 24 saattir hiç durmadan sağanak var, ona rağmen 1 saat önceden otobüsle sınav yerine gidip bekledim ne olur ne olmaz diye.
    Aslında haklısın 3 dakika geç kalmanı görmezden gelebilirlerdi ve kimse onlara hesap sormazdı ama sen de erken gitmeyi kafana koyarak ona göre çıkabilirdin. Yani pek hayıflanmasan ve ders alsan senin için daha iyi olur sanırım. Geçmiş olsun.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    2009da yarım saat gecikmiştim. 20 puan eksik başlayacaksın dediler. 80le geçmiştim.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üç dakika için alınmamak üzücü. Sonuç itibariyle atıyorum 20 dakika ayırdılar kişi başı. Kalan on yedi dakika değerlendirme için yeterdi yerine başkalarını almadığı varsayimiyla, insiyatif kullanmamislar..
    Para lazim kismina da katilirim..
    Üniversite sınavı ile benzer bir taraf yok bence olayda, bi kaç kisilik bi olay burda farklı durumun oluşmasına imkan yok v.s. Kaldı ki iki saat önce gitmek üzere plan yapmışsın daha ne olsun..Keşke kurstakiler senle irtibata geçip bağlasaymiş durumu..Her yere iki saat önce git nereye kadar, öyle boş vakit nerde, seninki biraz şanssızlık olmuş diyelim..
    Benim sınav zamanı sinav yerine beş dakika önce gitmiş ve ilk kez gördüğüm ters vitesli kurs motoru yüzünden bikac tür atayım alışayim derken bikac dakika geç girmiştim MEB görevlilerinin gözü önünde. .

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Bu izban nedir necidir hiç bilmem. izban ve grev kelimeleri aklımda yer etmiş. Bunlar yeni çeri ocağı gibi bişey galiba. Durup durup ayaklanıyolar.

Motosikleti
    Kuba SL200
    Adam zaten fazlaca tedbirli davranıp çok erkenden çıkmış halen daha neden erken çıkmadın deniyor ne diyeyim sağlık olsun hayırlısı buymuş birdahakine girersiniz artık

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grev anayasal bir hak diye biliyorum.
    Yemişim öyle hakkı. Binlerce insan saatlerce metro-tren bekleyip, bir de varacakları yere x4 sürede gidiyorlar.
    Bu grev değil gevşeklik.
    Ayrıca ; “Grev hakkı ve lokavt iyi niyet kurallarına aykırı tarzda, toplum zararına ve millî serveti tahrip edecek şekilde kullanılamaz.”

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)