Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Forza 250 Garanti Bankası Desteği İle Aylık 550 Tl'den Başlayan Taksitlerle..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Honda ile Garanti Bankası iş birliği ile 'anında motosiklet kredisi'

Honda, Türkiye'de satışa çıktığı günden beri yoğun talep gören Forza 250 modeli için müşterilerine, Garanti Bankası iş birliği ile yeni bir kredi kampanyasını hayata geçirdi

Honda ile Garanti Bankası iş birliği kapsamında başlatılan "anında motosiklet kredisi" ile ayda 550 liradan başlayan taksitlerle Forza 250 sahibi olmak mümkün olacak.
    Honda'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, şirket, Türkiye'de satışa çıktığı günden beri yoğun talep gören Forza 250 modeli için müşterilerine yeni bir kredi kampanyasını hayata geçirdi.

Türkiye'ye özel olarak geliştirilen 250 cc'lik motorlu Forza ve ürün gamına yeni katılan akıllı anahtar sistemi ile bağlantılı arka çantalı versiyon için Aralık ayı boyunca Garanti Bankası'nın anında kredi kampanyası ile aylık 550 liralık taksit imkanı sunuluyor.

Kampanya, Garanti Bankası iş birliği ile Hondaseverler için sunuluyor.

Timetürk..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:47 ----------

Arkadaşlar belki ihtiyacı olan olur kullanmak isteyen çıkar diye açtım konuyu kitlemeyin hemen :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    15.000 TL veriyor 48 ay vade ile. Ödeme sonunda 26.400TL ödemiş oluyorsunuz. Yani neredeyse 20 ay faiz ödemiş oluyorsunuz.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    • Kampanya 01-31 Aralık 2018 tarihleri arasında Forza250 sıfır km motosikletler için geçerlidir.
    • Kampanya kapsamındaki Forza250 modelimiz için 200 adet stokla ve Forza250 çantalı versiyonu modelimiz için 200 adet stokla sınırlıdır.
    • Kampanya Forza250 ve Forza250 çantalı versiyonu için liste fiyatları üzerinden geçerlidir.
    • Bu fiyatlara; plaka, ruhsat, trafik sigortası, plaka harçları ve Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) dahil değildir. Bu bedeller müşteri tarafından karşılanacaktır.
    • Honda Türkiye A.Ş. model, teknik özellik, renk, donanım ve fiyatları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Garanti Bankası Kredi Koşulları;

• Kampanya kapsamında maksimum motosiklet bedelinin 100.000 TL'ye kadar olan kısmı için %70, 100.000 TL üzerindeki kısmı için %50 kredilendirme yapılabilmektedir.
    • 0 km araçlarda kredilendirme oranının belirlenmesinde aracın nihai fatura değeri dikkate alınacaktır.
    Bireysel müşterilere kullandırılacak 15.000 TL, 48 ay vade ve aylık % 2,16 faiz oranlı motosiklet kredisinde tahsis ücreti 78,75 TL, eşit taksitli ödeme planına göre aylık taksit tutarı ise 550 TL’dir.
    • Kredinin yıllık maliyet oranı %36,42 olup; toplam geri ödeme tutarı 26.400 TL olmaktadır.
    • Kampanya kapsamında hayat sigortası ve kasko zorunluluğu bulunmamaktadır.
    Teminat olarak krediye konu aracın rehni alınmakta olup, finans kuruluşu gerekli gördüğü durumda ilave teminat isteyebilir.
    • Kredi başvuruları, yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması ve finans kuruluşunun gerekli gördüğü şart ve koşulların mevcut olması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir.
    • Finans kuruluşunun; kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır.
    * Tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar olup, ayrıca %5 oranındaki BSMV tutarı ilave edilmiştir.
    ** Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına tüm vergiler dahil edilmiş ancak sigorta masrafları dahil edilmemiştir.
    *** Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Nerde yoğun ilgi görmüş ben daha yollarda adam akıllı bir tane forza gördüğümü hatırlamam nadir tek tük ...

Birde fırsatmış gibi reklam yapılmışda 15 bin liralık motoru 27 bin liraya almanın neyi fırsat .. hani üstüne bir 3 bin daha eklesen peşin paraya 2 forza alırsın o fiyata ..

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Kredi kartı ile alsam daha düşük faiz öder rehin koydurmam. Veyahut daha düşük yada aynı faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çeker yine rehin koydurmam. Yinede teşekkür ederiz garanti bank a ve hondaya......umarım satış yapabilirler 😂😂😂😂

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    ben 12 çekip 16 ödüyorum diye şikayet ediyordum şu faiz oranına bak alan kim merak ediyorum

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alana satana hayırlı olsun yine de bir bankanın motosiklet kredisi vermesi güzel sey . Ben hayallerimi ertelemem

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alırken 2 motor parası ödiyceksin satarkende 1.5 motor parası zarar ediceksin.. kimse senin 27 bin tl ye aldığın motora ikinci elde 25 bin tl vermiycek o zaman motorun ikinci el piyasası 13-14 bin tl ise onu vericek.. böyle yatırımlar yapan biri hayatta bir adım ileri atamaz hep zarar eder devamlı başkalarını zengin eder durur..
    levend84 ve Thracian bunu beğendiler.

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Keriz silkeleme.Net!

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    keriz söğüşleme kampanyası.
    bu bankalar kadar dünyada başka orman çocuğu oluşum yok.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birkaç sene önce maaşım 3.000 lira idi. forza tipi bir motor yaklaşık 8.000 lira idi. bankaya gidip 8.000 lira kredi çeksem en fazla 11.000 ödeyip çıkardım.

şimdi maaşım 3.500 lira. forza 15.000 lira, kredi çeksem geriye 27.000 lira olarak ödeyeceğim.

meh!

hacidayi bunu beğendi.

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birkaç sene önce maaşım 3.000 lira idi. forza tipi bir motor yaklaşık 8.000 lira idi. bankaya gidip 8.000 lira kredi çeksem en fazla 11.000 ödeyip çıkardım.

şimdi maaşım 3.500 lira. forza 15.000 lira, kredi çeksem geriye 27.000 lira olarak ödeyeceğim.

meh!

https://i.hizliresim.com/OvZ0z3.gif
    su an hissettiklerimiz yazmışsın :D

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su an hissettiklerimiz yazmışsın :D
    gel sana kredi verelim dediklerinde ben:

Remzidemir41 ve tugrulbora bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    (550,00TLx48ay)=26.400,00TL+14.000,00TL(29.000 farki)=40.400,00TL iyiymis

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alırken 2 motor parası ödiyceksin satarkende 1.5 motor parası zarar ediceksin.. kimse senin 27 bin tl ye aldığın motora ikinci elde 25 bin tl vermiycek o zaman motorun ikinci el piyasası 13-14 bin tl ise onu vericek.. böyle yatırımlar yapan biri hayatta bir adım ileri atamaz hep zarar eder devamlı başkalarını zengin eder durur..
    Yorumda son nokta..bakın bu tavsiyeyi kardeş kardeşe vermez..

Adam,elma logolu son model telefonu,beyaz esya satan yerden senetle 48 ay vadeli iki kati fiyata aliyor 9.000tl x 2 vay babam vay..(elin japonu tuşlu telefon kullaniyor)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    2.16 dan kredi çeksek yaaa

Yamaha geçenlerde yapmıştı Mart ayında sanırım 0.99 faiz oranından Teb bankası aracılığı ile ihtiyac kredisi gibi gösteriyordu motosiklette rehin falan da olmuyordu şimdi ki oranlar ve fiyatlara bakıyorsun baya fark var.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı gondors1990 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha geçenlerde yapmıştı Mart ayında sanırım 0.99 faiz oranından Teb bankası aracılığı ile ihtiyac kredisi gibi gösteriyordu motosiklette rehin falan da olmuyordu şimdi ki oranlar ve fiyatlara bakıyorsun baya fark var.
    ben mayıs ayında 1.58 faizle çekmiştim en düşük oydu şuan 0.99 faiz bulsam yine çekerim
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)