Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bu zamanda R25 almalı mıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    20 bin km bandında bulunur.Hasar kaydı olayına bişey diyemam lakin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

20 bin çok fazla usta geçenlerde 17000 tl bandında 8000 km vardı zaten motorun sıfırı 21.000 tl

AliR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    ben 3,5 ay düşündüm, hergün yeni ilanları araştırım, sıfır almak istemiyordum, bi gün yine ilanlara bakarken şansım yaver gitti ikinci el ama sıfır gibi bir motor buldum, aradım konuştuk gittim baktım aldım toplam noter expertiz falan 2 saat zamanımı aldı. sende öyle yap bence sabah akşam yeni ilanlara bak, elbette acil satacak çıkıyor, 17.000 e güzel r25 biraz zor gibi ama nasip kısmet işi bunlar. Sen motoru almayı kafaya koyduysan kimseye sorma artık aradığın ilanı bul ve al.. Şimdiden hayırlı olsun.

Alıntı AliR25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 3,5 ay düşündüm, hergün yeni ilanları araştırım, sıfır almak istemiyordum, bi gün yine ilanlara bakarken şansım yaver gitti ikinci el ama sıfır gibi bir motor buldum, aradım konuştuk gittim baktım aldım toplam noter expertiz falan 2 saat zamanımı aldı. sende öyle yap bence sabah akşam yeni ilanlara bak, elbette acil satacak çıkıyor, 17.000 e güzel r25 biraz zor gibi ama nasip kısmet işi bunlar. Sen motoru almayı kafaya koyduysan kimseye sorma artık aradığın ilanı bul ve al.. Şimdiden hayırlı olsun.
    özel mesaj attım usta

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)