Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

moralim bozuk

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Ben ara gaz veriyorum bazen sinirlenince aöa kendimde duymuyorumki egzozun sesini ����
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Uzun farların trafikte görünürlüğünüzü artırdığını düşünmüyorum. Aynadan sürücünün gözünü aldığından aslında görünmezliğinizi artırıyor.

Var bir parlak bir cisim ama ne olduğu, ne taraftan geldiği, ne edeceği belli değil...

Uzun farlarınızı açmamanızı, normal farlar ile, kısalarla, devam etmenizi tavsiye ederim.

(Doğru bir şey olsaydı, zaten, default olarak motoru çalıştırdığınızda kısa farların sürekli yanması yerine uzun farları sürekli yakarlardı, fabrika çıkış ayarı olarak.)

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    oncelikle gecmis olsun iyiki cok daha kotu bisey olmamis.

bahsettiginiz tunelde hiz siniri var tavsiyem 70 i gecmemeniz benim 3 arkadasim aralik ayinda hiz ihlalinden ceza yedi..

diger soyleyecegim seyde,motosiklet kullanirken hareketleriniz arabalar tarafindan tahmin edilebilir olsun.zaten arabacilarin cogu mal.. bir elinde telefon camlar kapali dis dunya umrunda degil..

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı pcmnyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sollama yapmayıp napıyım arabanın arkasındanmı gidiyim 50 km hızla.
    İşte problem tam da burada, siz sollama yapmadınız. Sağlama yaptınız, yani en tehlikeli kural ihlallerinden birini.

Motorcular olarak farkında olmadığımız, çok normal gibi yaptığımız bir şey. Araçların sağından geçmek, kazalarımızın belki de %90 sebebi.

Araçlar refleks olarak sağa geçerken çok fazla dikkatli olmaz, sağdan gelene dikkat etmezler.

Çünkü beynimiz sağdan gelenin bizden hızlı olmadığını kodlamıştır, aslında soldan akan trafiklerde en önemli kural olmasının sebebi budur.

Geçmiş olsun
    levend84 ve Danmark16 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    sağlamış mı birde ben okurken ona dikkat etmemişim belki ettimde beynim kabullenememiş neyse gaz açmaya devam ..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)