Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Alkollü Chpli Başkan Motosiklet Sürücüsüne Çarptı Farkına Bile Varmadı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alkollü CHP Çınarcık İlçe Başkanı Ali Zara'nın, karşı yönden gelen motosiklet sürücüsüne çarptığı anlar, güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi. Alkolün etkisiyle kaza yaptığını fark etmeyen Zara, motosikletin üstünden geçmeye çalıştı.

KAZA YAPTIĞINI BİLE FARK ETMEMİŞ

CHP Çınarcık Başkanı Ali Zara, 180 promil alkol ile direksiyon başına geçince, motoru ile evine gitmek isteyen Erşen Yücel'e çarptı. Kaza yaptığını bile fark etmeyen Zara'nın motorun üstünden geçmeye çalıştığı görüntüler güvenlik kameralarına yansıdı. Motosiklet sürücüsü Erşen Yücel'in ikazları ile duran Zara, "Neden durdurdun beni" diye camı açarak sordu.

MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ, ŞİKAYETÇİ OLDU

Kazadan kaskı ve koruma ekipmanları sayesinde hafif sıyrıklarla kurtulan Yücel, Çınarcık Emniyet Müdürlüğüne götürüldü, burada CHP Çınarcık İlçe Başkanı Ali Zara, "Şikayetçi olma, ben hasarı karşılarım" dedi ancak motorda 25 bin liralık hasar olduğunu öğrenince sözünden vazgeçti. Yücel hastane raporları ile kaza tespit raporlarını alarak, Zara hakkında şikayetçi oldu.

KAZA ANINI ANLATTI

Motosiklet sürücüsü Erşen Yücel yaşadıklarını kaza yaptığını şu şekilde anlattı:

"Gece 11 buçuk 12 sularıydı, kafeden çıkmıştım. Evim hemen ilerde. Yolda giderken bir arabanın üzerime sürdüğünü gördüm. Hiçbir tepki vermeden çarpıştığını hissettim, attım kendimi. Sürüklenme sesine kendime geldim, yokuştan aşağıya doğru sürükledi motorumu. Ancak ağır olduğu için gidemedi. Durdurdum adamı. 'Ne oldu' diye bir cevap verdi bana. Ben de motora çarptığını söyledim ama farkında değildi. O anda sarhoştu zaten. Alkol raporlarında da bu şekilde. Yani buradan geçen bir yaya olsaydı, eminim ki fark etmeden ezip geçerdi"

Kaynak ve video : https://www.sondakika.com/haber/habe...klet-11538159/
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlçe başkanı icin CHPLİ BAŞKAN haber başlığı atmak da bi garip.

25 bin lira masraf; motor ney ki acep

al birini vur ötekine.

siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haberi yapan iktidar yanlısı ise ondan yazmıştır, fişlemek için.
    pintus bunu beğendi.

İlçe başkanıymış işte ne diye başlık açacakmış arkadaş.
    olayın siyasi boyutunu boşverin adam cinayete teşebbüs etmiş motorun yerinde arkadaşta olabilirmiş ezilen,
    Vuran x partiden olunca normalmi oluyor bu olay şimdi ben anlamadım.
    YERUÇAĞI ve RawShed bunu beğendiler.

Motosikleti
    xv250
    kazanın farkında değilmiş bunlarneyin farkında oldu ki?
    yosunum83, RawShed ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

Motosikletin fiyatının bir önemi yok. Sorun şu ki ordan bir can gidebilirdi. Sadece şans eseri hayat'ta kalmış. Çok şükür 30 kisilik guruba denk gelmemiş. Onuda farketmezdi.
    Allkol kullanan kim olursa olsun buna müsade etmemeliyiz. Trafik polislerini görevinin başına çağırıyoruz.
    Herkese teşekkürler

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Hemşerim sen dua et başkanın chpli olduğuna.şu meşhur partiden olaydı, alkol den işlem yapılamazdı. belki seni bile haksız gösterirlerdi... Yat kalk dua et.
    demirarch, maktama, foxtrot ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

Evet. Bu konudada acılıyız. Adalet terarisinde princr kum koyuyorlar 😀

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemşerim sen dua et başkanın chpli olduğuna.şu meşhur partiden olaydı, alkol den işlem yapılamazdı. belki seni bile haksız gösterirlerdi... Yat kalk dua et.
    Zaten o meşhur parlak partiden Adalet beklemek Bülent Ersoy'dan Bebek beklemek gibidir.
    ender99108 bunu beğendi.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    bir kereden birşey olmaz yaw abartmayin bu kadar

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    seçim propagandası gibi haber

Motosikleti
    NC750X
    Arkadaşlar siz ne yapıyorsunuz gerçekten.. bir insan ölümden dönmüş ucuz atlatmış.. 10 tane cevap gelmiş bir tane geçmiş olsun diyen yok kaza yapan arkadaşa (gıyabında da olsa).. niye bu kadar gerginsiniz arkadaşlar. hayatınızda siyasetten başka şeylere de yer açın.. alkollü bir insan bir motorcuya çarpmış. bunu niye kaza olarak görmüyorsunuz ki sadece..

haberin yayınlandığı sitede alttaki yorumlara bakınca zaten hangi güruha hitap ettiği belli. kaza haberini bile siyaset malzemesi haline getiriyorlar siz de balıklama atlıyorsunuz.. adamların amacı zaten bu kaosu yaratıp bundan beslenmek.. bu ne zaman bir siyaset malzemesi olur söyleyeyim, bu kazayı yaptıktan sonra kazaya sebep olanın ait olduğu gruptaki güç sahipleri, çıkıp "ben senin önüne yatarım, merak etme" tarzında cümleler kurup o ilçe başkanını koruyup kollamaya çalışırsa, olayı örtbas etmeye çalışırsa o zaman çık bunu siyaset meselesi yap. "bunların hepsi böyle işte" dersin o zaman.. şu anda bu sadece alkollü bir insanın karıştığı yaralanmalı bir kazadan ibarettir. Cezasını çeksindir. Kimsenin buna itirazı yoktur.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamiyle katılıyorum
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Mesele adamın chp ilçe başkanı olması mı, alkollü araç kullanması mı? Adam Polis olup alkollü araç kullanırsa mesela daha mı az suçludur ya da akp'li olsa, ne biliim diyanet işleri başkanı olsa filan.
    Sen alkollü chp'li başkan diye başlık atarsan orada dikkat çekmek istediğin nokta başkanın chp'li olması olur, yakında da yerel seçimler var nasılsa nerden vurursak kardır'a döner iş, ki ilk okuyunca başlığı belediye başkanı intibası uyandarıyor oysa adam ilçe başkanı falan filan, bu kafalarla hiç bi zaman adam olmayız bu kesin.
    Yani kazanın kendisinden çok işin başka boyutunu yansıtıyor başlık anlatabildim mi? Sonra vay çocuk ölüyomuş sen ne diyon filan demeyin, demişsiniz ya yukarıda ondan dedim. Olayın kendisi zaten vahim ve feci, başkan neci olursa olsun. Ama iması başka yere çekiyor olayı, acı olanı bu haberi yapan başlığı açan açısından.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Haber “Bir siyasi partinin alkollü ilçe başkanı” diye geçseydi hepimiz önce acaba hangi partinin diye merak edecektik. Merakımız haber başlığında giderilmiş işte.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Ya hu Akp'li başkan dersin, savunucuları çıkar hemen atlar...
    Chp'li başkan dersin, savunucuları hemen atlar "Akp olsaydı yazmazdiniz" felan ağlar :D

Hani biraz absürt bir benzetme olacak ama isimlere ve cisimlere takılmayın;
    "İt, ite "Vay it oğlu it" demiş".

Alınmak gücenmek yok, yarasi olan gocunsun "Siyasi bir partinin içten ice bile olsa taraftarı olmak GERİZEKALILIKTIR".

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alınmak gücenmek yok, yarasi olan gocunsun "Siyasi bir partinin içten ice bile olsa taraftarı olmak GERİZEKALILIKTIR".
    Doğru söze ne denir? Kadeh kaldırılır. Çay bardağı da olur yahu, kızmayın hemen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Gs 1200 Adv
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten o meşhur parlak partiden Adalet beklemek Bülent Ersoy'dan Bebek beklemek gibidir.
    senin silahındaki mermi ters dönmüş aslanım, dikkat et de kendini vurma ;)

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Geçmiş Olsun. Umarım cezasını çeker diyelim geçelim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)