Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Alırım bi hayırlı olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Yıllar önce gördüğümde çok arayıp bulamamıştım. Hatta sonra kendimde yapmaya çalıştım ama böylesi olmamıştı.

Arkadaşımda gördüm. Babası yokken kamyona attım götürdüm. Böylelikle almış oldum. O kadar istiyordum ki fiyatı bile konuşmamıştım sonradan hallettik.

30 cc tek silindir tork canavarı. 29.9 hızı rahat yapabiliyor. Arazi vs her şartta gidebiliyor. Rampalarda zorlanmaması için bende destek çıkıyorum tabi.

Öndeki

wing41, mombohunter, kurubuz ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı olsun kaça geldi bu motorlu bisiklet?

Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kaça geldi bu motorlu bisiklet?
    Sağolasın. 1000e aldım.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun kardeş.

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın. 1000e aldım.
    1000 tl mi?
    bin tl?
    10 tane yüz lira yani
    aynı zamanda 20 tane 50lik.

aboooo. paran çoktu harcayacak yerin yoktu sanırım.
    Remzidemir41 bunu beğendi.

Tengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto CLX700 Heritage
    Güle güle, kazasız belasız kullanın.. İvmelenmeyi elcikten mi yapıyorsunuz?

Hayırlı olsun. Çalıştırmak için ip mi çekiliyor? İki zamanlı motor muhtemelen. Sesi nasıl? Deposu motorun üstünde mi? Arka selede ki nedir? Yağ haznesi ayrı mı? Yoksa benzine mi karıştırıyorsunuz?
    Tengri bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Görünüş olarak tam bir klasik. Sepeti de güzelmiş.

Hayırlı olsun, güle güle kullan.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Hayırlı olsun. Ben de geçen hafta bu tipte birşeyler alarak yeni projeye başladım. Şu sıralar ciddi bir yoğunluğum olduğundan ilgilenemedim ancak iyi birşeyler çıkarmayı planlıyorum. Moralinizi bozman gibi olacak ama ben bisiklet dahil toplamda 240 TL' ye aldım. Tabi ki arasındaki fark benimkinin motoru henüz çalışmıyor Yeni bir motopet doğabilir, Cafe Racer' dan daha çirkin bir proje yapmak istiyorum. Seviyorum böyle şeyleri ne yapayım

Tekrardan hayırlı olsun, zevkle kullanın, tadını çıkarın

Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeş.
    Sağolasın.

Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 tl mi?
    bin tl?
    10 tane yüz lira yani

Bence ucuza bile aldım. Üstündeki motorun orjinaline ebaydan baktım 600 küsür dolar. Bisiklet zaten bi sürü para. Bu tip klasik bisiklete bikaç bin istiyorlar. 2000 dese yine alırdım. Ben kamyon şoförüyüm ve şehiriçinde veresiye toplamak için mükemmel araç bu. Scooter alacaktım o daha pahalı.

Alıntı Tengri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle, kazasız belasız kullanın.. İvmelenmeyi elcikten mi yapıyorsunuz?
    Evet sağ elcikte kolu var. Birde üstünde kilidi var. Kilit kapanınca kol dönmüyor. Bisiklet olarak sürerken kapatıyorum.

Alıntı Blackhoney adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Çalıştırmak için ip mi çekiliyor? İki zamanlı motor muhtemelen. Sesi nasıl? Deposu motorun üstünde mi? Arka selede ki nedir? Yağ haznesi ayrı mı? Yoksa benzine mi karıştırıyorsunuz?
    Amin sağolasın. Evet solda ip var. Sürerken tam selenin soluna denkgeliyor. Sürerken çekilebiliyor yani ip. İki zamanlı. Arka seledeki benzin deposu. Yağ benzine karıştırılıyor.

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görünüş olarak tam bir klasik. Sepeti de güzelmiş.

Hayırlı olsun, güle güle kullan.
    Amin sağolasın. Kaç model bilmiyorum ama baya eski. Zamanında yurtdışından biri getirmiş. Sepet aldığımda vardı sökmeye kıyamadım. Tipsiz duruyor ama çok işe yarıyor.

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Ben de geçen hafta bu tipte birşeyler alarak yeni projeye başladım. Şu sıralar ciddi bir yoğunluğum olduğundan ilgilenemedim ancak iyi birşeyler çıkarmayı planlıyorum. Moralinizi bozman gibi olacak ama ben bisiklet dahil toplamda 240 TL' ye aldım. Tabi ki arasındaki fark benimkinin motoru henüz çalışmıyor Yeni bir motopet doğabilir, Cafe Racer' dan daha çirkin bir proje yapmak istiyorum. Seviyorum böyle şeyleri ne yapayım

Motor olarak ne kullanacaksın? Bende daha önceden bu tip Avrupa bisiklete hızar motoru takmıştım. Pek randımanlı olmadı. Devir düşürmek çok uğraştırıyor. Yaptım bitirdim ama motorun sürekli şişmesi yüzünden kullanamadım. Nasıl bi motor aldığını merak ettim. Bisikletle beraber 240 lira iyi rakam. Ama kendin yapacaksan o masraf dahada artabilir. Böyle bi projede kullanılacak en iyi motor pocketbike motoru bence.

Resimler silinmiş ama yazılar duruyor yaptığımın.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-%5Bdiy-do-it-yourself%5D/175886-motor-bisiklet.html
    chaqalqarlos ve Tengri bunu beğendiler.
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

Motosikleti
    xv250
    bunun taha temizine binmiştim yandan çantalı güzle birşeydi ama çekmiyor alet pedala destek oluyordu

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın.

Motor olarak ne kullanacaksın? Bende daha önceden bu tip Avrupa bisiklete hızar motoru takmıştım. Pek randımanlı olmadı. Devir düşürmek çok uğraştırıyor. Yaptım bitirdim ama motorun sürekli şişmesi yüzünden kullanamadım. Nasıl bi motor aldığını merak ettim. Bisikletle beraber 240 lira iyi rakam. Ama kendin yapacaksan o masraf dahada artabilir. Böyle bi projede kullanılacak en iyi motor pocketbike motoru bence.

Resimler silinmiş ama yazılar duruyor yaptığımın.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...-bisiklet.html
    Biz zannettik ki Çin malının hası. Meğer çok eski bir İtalyan motoru imiş, yedek parça bakarken e-bay' den anlaşıldı. CECCATO diye bir marka, eski ama güzel bir motor. Şimdi oynanma sırası onda

Bizim motoru e-bay' de vatandaş 200 Euro' dan satıyor. Marka yazan minik pul 15-35 Euro. Oynamayıp temizleyip vitrine koyasım geldi.
    ...

Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı allegromod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun taha temizine binmiştim yandan çantalı güzle birşeydi ama çekmiyor alet pedala destek oluyordu
    Düz yolda kalkışta pedallasam yetiyor. Yoksa zor kalkıyor. Birde rampada destek oluyorum. Neyseki Aksaray dümdüz.

Biz zannettik ki Çin malının hası. Meğer çok eski bir İtalyan motoru imiş, yedek parça bakarken e-bay' den anlaşıldı. CECCATO diye bir marka, eski ama güzel bir motor. Şimdi oynanma sırası onda

Bizim motoru e-bay' de vatandaş 200 Euro' dan satıyor. Marka yazan minik pul 15-35 Euro. Oynamayıp temizleyip vitrine koyasım geldi.
    Bi hikayeyi anımsattı bu mevzu. Biçok insan için hurda metal diye görülen parça değerli bi motor işte. Resmi var mı merak ettim. Kaç cc?

Hikayede bu
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Ilk başta okuduğumda hangisinden bahsettiğiniz anlamamıştım . Hayırlı olsun proje mesajlarını dört gözle bekliyorum.
    Ekarademir bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Hayırlısı olsun. Güle güle, eğlene eğlene kullan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Abi bak haftasonları dehşet canım sıkılıyor. Al hafasonları yanına çırak die. Çok pis takım toplarım arkadan, çok piste takım getiririm tabladan. Evden kovuyorlar, çık git bıktık senin can sıkıntından die
    Ekarademir bunu beğendi.

Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun. Güle güle, eğlene eğlene kullan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Abi bak haftasonları dehşet canım sıkılıyor. Al hafasonları yanına çırak die. Çok pis takım toplarım arkadan, çok piste takım getiririm tabladan. Evden kovuyorlar, çık git bıktık senin can sıkıntından die
    İlk fırsatta

Şu aşırı yoğun tempo bir düşsün de. Sabah 07:00' de başlayan mesaim hala devam ediyor (saat 23:05). Bu şekilde çalışmada bu aralıksız üçüncü haftam. Artık beyinde ne fosfor kaldı ne B12

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vaay, bence birkaç "hayırlı olsun"u birden hak eder bu alet :D Bisiklet zamanlarımda çok özeniyordum motorlu bisikletlere, "ufak tefek bir şey de olsa ses etmem" diyordum. Salcano NG650'nin üstüne 25-50cc motoru sıkıştırıp 600 liraya satan adam vardı bir tane. Bu tarz bir güzelliği bin liraya bulsam ilana çıktığı gün alırdım herhalde :D
    Ekarademir bunu beğendi.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Çok güzel makine, 1000 lira da gayet iyi para. Bugün bulsam bende alırım. Gayet hoş nostaljik. Sadece güzel,temiz,ustaca bir boyaya ihtiyacı var. Güle güle kullanın.
    Sepet aynen kalsın. hiç sökmeyin.
    Eğer her parçası orjinal ise asla değiştirmeyin. Küçük bir tavsiye. Yıllar sonra çok çok daha güzel paralara satılır.
    Orjinal değilse de markasından orjinaline bakın. Orjinale çevirin.
    Ekarademir bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Hayırlı olsun abicim 1000 tl çok değilmi ya gerçi muhtemel sende çocukluk hayali gibi birieydir daha önceki konulardan az çok kestiriyorum bisiklete takılan kitler vardı motorlu testereden bile yapanlar oluyor youtube da denk geliyorum zaman zaman daha ekonomik bir şekilde halledebilirdin ama sende durum dediğim gibi biraz farklı hayırlı olsun
    Ekarademir bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Gs 1200 Adv
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 tl mi?
    bin tl?
    10 tane yüz lira yani

çok ağır fakirsin belli
    Ekarademir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)