Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Semtin haylazı Semaverde Çay içmeye gölbaşına gider...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX

sıcak bir istanbul günüydü kafamda acaba bu gün ne yapsam soruları beni yiyordu..
    Atımı yükleyip yola çıktım ...

sıcak havaya rağmen sıcak filtre kahvem ve soğuk suyum eksik olmazdı her fırsatta durmak şarttı

hava sıcaklığı bir ara 41 dereceyi gösterdi gelsin artık bolu tüneli

hemi kahve hemi toto molası şart...

GİT GİT bitmiyor desemde zevkli geçiyor...

ANKARAYA 30 KM KALA ...

VE MUTLU SON...
    Ankaraya gidilir gölbaşında semaver de çay içilir

Semtin Haylazı- MOTOSİKLETGÜNLÜĞÜ
    mete_han, RoofRoof, GT250rAlanya ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    imam hatip mezunu din kültürü öğretmeni tipin africa twine hiç uymamış abicim. ama güzel gezi.
    ewo bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imam hatip mezunu din kültürü öğretmeni tipin africa twine hiç uymamış abicim. ama güzel gezi.

dediklerinle uzaktan yakından alakam yok ama eyvallah...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Usta başligi gorunce,Aralik ayinin kuru ayazinda angaraya gittin sandim..

Motorcunun hası diyecektim..

Boyle makina olacak,adanaya şırdan yemege gitmezsem namerdim..

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Motoru servise bırakmış ve güzel Antalya pazarında arabayla gezmiş birisi olarak kıskandım.

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta başligi gorunce,Aralik ayinin kuru ayazinda angaraya gittin sandim..

Motorcunun hası diyecektim..

Boyle makina olacak,adanaya şırdan yemege gitmezsem namerdim..
    Yazın gideriz inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru servise bırakmış ve güzel Antalya pazarında arabayla gezmiş birisi olarak kıskandım.
    Bende kuru hava motora biniyorum

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    abi diyosun ki neyin var neyin yok sat al bir africa twin

Kral be bende yeni motorcuyum küçüğüm biraz senden keşke sabahtan yazmış olsaydın birlikte içerdik sohbet muhabbet
    Düzeltme:abi daha önceden gelmişsin herhalde ben yeni sandım dikkat etmedim bugünde güzeldi hava Ankara da 8 derece ama güzel :D

Motosikleti
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi diyosun ki neyin var neyin yok sat al bir africa twin
    Neyi var derlerse dayalı döşeli africa sı var deriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Alıntı Halilibo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kral be bende yeni motorcuyum küçüğüm biraz senden keşke sabahtan yazmış olsaydın birlikte içerdik sohbet muhabbet
    Düzeltme:abi daha önceden gelmişsin herhalde ben yeni sandım dikkat etmedim bugünde güzeldi hava Ankara da 8 derece ama güzel :D
    Ankara buz gibi yeni iyileşmesem gelirdim

Motosikleti
    MT-07
    Açık ve net söylüyorum. Dün accık motorla gezdim ve yeterince üşüdüm. Muhtemelen senenin son sürüşünü yaptım, eve gelmeden 1km önce depoyu doldurdum ve motoru bıraktım. Bugün sözde zinciri yağlayacaktım onu da unuttum. Bir ara yağlarım die düşünüyorum. Sonuç olarak sizlerin tekerlerinizin düz basmasını temenni eder ve servis yada araba ile İstanbul trafiğinde mutlu mesut sıkışırken, yanımdan geçen motorculara gıpta ile bakıp iç geçireceğim

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açık ve net söylüyorum. Dün accık motorla gezdim ve yeterince üşüdüm. Muhtemelen senenin son sürüşünü yaptım, eve gelmeden 1km önce depoyu doldurdum ve motoru bıraktım. Bugün sözde zinciri yağlayacaktım onu da unuttum. Bir ara yağlarım die düşünüyorum. Sonuç olarak sizlerin tekerlerinizin düz basmasını temenni eder ve servis yada araba ile İstanbul trafiğinde mutlu mesut sıkışırken, yanımdan geçen motorculara gıpta ile bakıp iç geçireceğim
    hava cidden soğuk buz gibi

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende cumartesi çıktım motorla ama sıkı giyindiğim için hiç üşümedim

Alt, termal içlik, kadife pantolon, bilekten diz üstüne kadar rüzgarlık onunda üstüne dizlik.

Üst, kışlık uzun kollu atlet, termal içlik, boğazlı yün kazak, polar uzun kollu hırka, kısa kollu yün yelek, içliği geçirilmiş 4 mevsim mont, reflektif yelek, balaklava.

Sadece biraz elim üşüdü. Oda kışlık eldivenle maneti tam hissedemiyorum orta karar deri eldiven kullanmaktan.

Tam robocop gibiydim
    Havada çok soğuk değildi.

muyago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kilit plakanın üzerini kapatmasa daha iyi olacak, ki bir çok kişi bunu yapıyor...

Motosikleti
    Alıntı muyago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kilit plakanın üzerini kapatmasa daha iyi olacak, ki bir çok kişi bunu yapıyor...
    Bir günde otoyolda 101 km den 8 tane ceza geldi . Polis 475 lira ceza yazsa daha karlıyım bir tırın altında kalmaktansa . Tır lar 108 ile gidebiliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:46 ----------

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende cumartesi çıktım motorla ama sıkı giyindiğim için hiç üşümedim

Alt, termal içlik, kadife pantolon, bilekten diz üstüne kadar rüzgarlık onunda üstüne dizlik.

Üst, kışlık uzun kollu atlet, termal içlik, boğazlı yün kazak, polar uzun kollu hırka, kısa kollu yün yelek, içliği geçirilmiş 4 mevsim mont, reflektif yelek, balaklava.

Sadece biraz elim üşüdü. Oda kışlık eldivenle maneti tam hissedemiyorum orta karar deri eldiven kullanmaktan.

Tam robocop gibiydim
    Havada çok soğuk değildi.
    Tam ekipmanlı olmama rağmen risk almıyorum

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ooo, oltayı yeni farkettim. Ben de çoğu zaman bağlarım oltayı motora, bazen hiç kullanmadan dönsem bile. Lakin iki parça spin kamışları sabitleme sıkıntı oluyor.
    Dün ben de dolaştım biraz, sabahtan çıkarken alt-üst termal taytları falan giymiştim, bir ara terledim bile. Motosiklet açısından gerçekten çok şanslı bir coğrafyada yaşadığımızı bir kez daha anladım.

muyago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bunun öyle böyle bahanesi olmaz, bu iş doğru değil... ben ve bi sürü arkadaşım bunu yapmıyor, ki yapsa ilk ben tepki veririim...

Motosikleti
    Alıntı muyago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bunun öyle böyle bahanesi olmaz, bu iş doğru değil... ben ve bi sürü arkadaşım bunu yapmıyor, ki yapsa ilk ben tepki veririim...
    doğruluğunu savunmuyorum zaten ama yapıyorum gizlemiyorum köpru ve otoyol girişlerinde açıyorum .

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:08 ----------

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo, oltayı yeni farkettim. Ben de çoğu zaman bağlarım oltayı motora, bazen hiç kullanmadan dönsem bile. Lakin iki parça spin kamışları sabitleme sıkıntı oluyor.
    Dün ben de dolaştım biraz, sabahtan çıkarken alt-üst termal taytları falan giymiştim, bir ara terledim bile. Motosiklet açısından gerçekten çok şanslı bir coğrafyada yaşadığımızı bir kez daha anladım.
    balık çay kahve bahane oluyor

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Cumartesi hava güneşli idi bende yaklaşık 100 km gezdim.ustümde mont ve kot pantolon vardı.80-90 km hızlarda sürdüm üşümedim

Motosikleti
    falcon flash 100
    Hocam motosiklet melez mi? ana tarafından honda, baba tarafından yamahagillerden.

Motosikleti
    Alıntı karaca3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi hava güneşli idi bende yaklaşık 100 km gezdim.ustümde mont ve kot pantolon vardı.80-90 km hızlarda sürdüm üşümedim
    Evet mis gibi hava vardı bu hafta sonu

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:41 ----------

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam motosiklet melez mi? ana tarafından honda, baba tarafından yamahagillerden.
    Yan çantalar etiketçi her etiketi yapıştırırım . Yamaha logosunun içinde lakabım olan semtin haylazı yazıyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)