Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosikletten ve bu forumdan beni galiba sadece Ölüm ayıracak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Biraz eğitim almak lazım senden o zaman... Pek motorla ilgili bir şey kalmadı ama bilgi deposu olarak duruyor..
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    .

nörüyonuz asi motorcu gençlik

bugünde ölmedim aney ... sabah Oyak Sitesinde bir egea sıkıştırdı..ulan bendeki şans hep polise denk geliyom..küfür ettim polis çıktı ters kelepçe takmaya niyetlendi..dedim bana kelepçe takacak polis henüz yemin edip mesleğe başlamadı ))

aq yaş 41 oldu vukuat bitmedi...

neyse sonra konu tatlıya bağlandı...e akraban polis başmüfettişi olursa sıkıysa bağlanmasın tatlıya ...

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav bak ölüm falan diyon üzüyon bizi.

bugun doblo sıkıstırmasında olen arkadaşımın 1. yılı. içim bir garip zaten.

tekerin düz bassın abi
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav bak ölüm falan diyon üzüyon bizi.

bugun doblo sıkıstırmasında olen arkadaşımın 1. yılı. içim bir garip zaten.

tekerin düz bassın abi
    aga inan her sabah kontağı çevirirken bu akşam eve dönebilecekmiyim diye düşünüyorum...ölmekten değilde engelli olup yürüyememekten uzuv kaybından bakıma muhtaç kalmaktan korkuyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Senede 1 gün şarkısındaki o 1 sensin dimi
    mete_han bunu beğendi.

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin ��
    mete_han bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .

bugünde ölmedim aney ... sabah Oyak Sitesinde bir egea sıkıştırdı..ulan bendeki şans hep polise denk geliyom..küfür ettim polis çıktı ters kelepçe takmaya niyetlendi..dedim bana kelepçe takacak polis henüz yemin edip mesleğe başlamadı ))

neyse sonra konu tatlıya bağlandı...e akraban polis başmüfettişi olursa sıkıysa bağlanmasın tatlıya ...
    Reis mıknatıs gibi belayı çekiyorsun..

Kendine mukayet ol.
    Kafaya sadece kask tak..

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    750 den sonra 150 de sıkılmıyor musun . hemde uzun yolda.

Trafikte sıkıştırılmaktan bıkıp uzananlara yüksek hacimli açık egzozlu curiser önerilirim. markası çok önemli değil ne kadar büyük ve gürültü olursa o kadar iyi

Şaka yapmıyorum mt25’de 10 araba sıkıştırıyorsa harleyde 1 2 araba sıkıştırıyordu. UltraGlide, Goldwing falan gibi devasa bir model olsa muhtemelen o 1 2 arabada sıkıştırmazdı.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Ben de diyorum bu profil nerden tanıdık geliyor, CB125E kullanıcıları konusunu açmışsın zamanında :D

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .

Bu ülke düzelmez cografya kader diyorlar ya galiba haklılar.
    Olaya bak her hangi bir x vatandaş birisi ne küfür ediyor, buraya kadar adi vaka her zaman olabilir sorun yok.
    Vatandaşın küfür etigi polis , şimdi olay başlıyor .
    Polis ters kelepçe takmaya kalkıyor , senin ne hakkın var sende benim gibi vatndaşsın o esnada görevde değil isen sen de savcıya suç duyurusunda bulunursun , sende savcılık kararı ile hakaret için tazminat alırsın veya almazsın olaya da hakim karar verir.

Burada bitiyor mu andavallık YOOOK bitmiyor vatandaş , Y kodaman nın akrabası polis efendi geri vites yapıyor .

Vatandaş diyor ki bana yapamaz ben y bin yigeniyim.. vatandaş bunu normalmiş gibi anlatıyor .. Pes dogrusu .

Bu ülkeden bir bok olmaz ..

Görün görün Berlin'de hakimler var..

https://youtu.be/IIuRrVm9ySQ

Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olaya bak her hangi bir x vatandaş birisi ne küfür ediyor, buraya kadar adi vaka her zaman olabilir sorun yok.
    Polis ters kelepçe takmaya kalkıyor , senin ne hakkın var sende benim gibi vatndaşsın o esnada görevde değil isen sen de savcıya suç duyurusunda bulunursun , sende savcılık kararı ile hakaret için tazminat alırsın veya almazsın olaya da hakim karar verir.

Burada bitiyor mu andavallık YOOOK bitmiyor vatandaş , Y kodaman nın akrabası polis efendi geri vites yapıyor .

Vatandaş diyor ki bana yapamaz ben y bin yigeniyim.. vatandaş bunu normalmiş gibi anlatıyor .. Pes dogrusu .

Ne taraftan bakarsan bak aynı şey.
    Güçlünün hukuku. Olay basit aslında hukukun üstünlüğü

Mete_han hoşgeldin.
    Ben de geçenlerde düşünüyordum; böyle biri vardı acaba nerdedir, ne alemdedir diye.
    2007 lerde bende foruma üye olmuştum, o zamandan bu yana profil resmini hatırlarım çünkü hiç değiştirmedin.
    Merhabalar vesselam.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Gelir gelmez yine ban yemiş benim banstarım , Modlardan ricam hükmün açıklanmasını sonraya bırakıp metehanı şartlı tahliye etmeleri. Metehansız tadı olmuyor.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Bence de bu forumu bırakmamak lazım,ben senin kadar uzun olmazada 7 yıldır geziyorum ve yazıyorum,benim yaş senden biraz fazla ama elini öpeceklerin kadar fazla değil, ama motorsiklet inan vazgeçilmiyor, Eskişehir den selamlar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

HerveauX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 2021
    Abi başlığı yanlış açmış bence bu forumdan ban yemekte ayırabiliyormuş :D
    fz6_fazer bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Alıntı HerveauX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden ban yemiş acaba? Son mesajlarına baktım da bir terslik göremedim.

Motosikleti
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senede 1 gün şarkısındaki o 1 sensin dimi
    benim bir özelliğimde yazılan herşeye cevap yazmam..bu yüzden seviliyor olabilirim ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin ��
    hoşgördük Dostum...

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reis mıknatıs gibi belayı çekiyorsun..

Kendine mukayet ol.
    Kafaya sadece kask tak..
    bak yemin ediyorum sana bende bir kaşıntı var..uzun süredir birinin bana sataşmasını kavga çıkarmasını istiyorum..laf atıyorum olmuyor saldırıyorum yok tahrk ediyorum yok...ulan beni dövecek biri yokmu diye g.tüm başım oynuyor ama yok abi kimse bana bulaşmıyor seviyeme inmiyor...öyle psikopat bir tipimde yok yani..selam sevgiler...

Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    750 den sonra 150 de sıkılmıyor musun . hemde uzun yolda.

asla sıkılmıyorum dostum bak 3 hafta izindeyim...Bursa Balıkesir Avşa Marmara Adası yapıcam haftaya nc var ama cbf150 ile takılcam..benzin fiyatlarındanda değil sadece sakişn bir gezi olsun istiyorum...2015 den beri nc var...ama 2007 ocak ayından beri de cbf150 var...

Alıntı nyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafikte sıkıştırılmaktan bıkıp uzananlara yüksek hacimli açık egzozlu curiser önerilirim. markası çok önemli değil ne kadar büyük ve gürültü olursa o kadar iyi

Şaka yapmıyorum mt25’de 10 araba sıkıştırıyorsa harleyde 1 2 araba sıkıştırıyordu. UltraGlide, Goldwing falan gibi devasa bir model olsa muhtemelen o 1 2 arabada sıkıştırmazdı.
    beni sıkıştıracak araç muhtemelen alokllüdür veya benim kankamdır şakadan sıkıştırır...

Alıntı zeynelhazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de diyorum bu profil nerden tanıdık geliyor, CB125E kullanıcıları konusunu açmışsın zamanında :D
    aga zamanında makara olsun diye çok konu açtım inan...gelene geçene atar gider neler yaşadık neler...eleştiri vs herşey olmuştur...

Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sende haklısın aga...bu memleket düzelmez..eleştirine katılıyorum başrolünde bende olsam

Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne taraftan bakarsan bak aynı şey.
    Güçlünün hukuku. Olay basit aslında hukukun üstünlüğü
    +1

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelir gelmez yine ban yemiş benim banstarım , Modlardan ricam hükmün açıklanmasını sonraya bırakıp metehanı şartlı tahliye etmeleri. Metehansız tadı olmuyor.
    neyin tadı varki aga o 2005 ler başkaydı herşey...buraları öyle ciddiye alırdık ki sanal alemin esiri olduğumuz dönemler...

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de bu forumu bırakmamak lazım,ben senin kadar uzun olmazada 7 yıldır geziyorum ve yazıyorum,benim yaş senden biraz fazla ama elini öpeceklerin kadar fazla değil, ama motorsiklet inan vazgeçilmiyor, Eskişehir den selamlar
    evet Hocam...burada olan herkesi motosiklet kullanan herkesi sevdim severim ...öyle insanlar tanıdımki bu ortamdan çoğuyla irtibat halindeyim...

Alıntı HerveauX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiden ban yedikten sonra admini modları sıkıştırır rica minnet cezaları düşürürdük yalvar yakar ))

Alıntı Zeybeks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden ban yemiş acaba? Son mesajlarına baktım da bir terslik göremedim.

hep kavga gürültü küfür kurallara riayet etmemek modlara laf somak vukuat yani...saysak 100 ban yemişimdir 5-6 tanesi süresiz ban ))) sonra yine döndük ortamlara...ama eski tad tuz yok tabi...yaşlandık ...ama motorcu ruhu devam ediyor...
    levend84 bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    @mete_han

Abi aradan 3 sene gecmis,sagligin keyfin yerinde dir umarim.selamlar

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Metehan selam , iki sene önce Tamer'le Batı Karadeniz e sürüyorduk seni biryerde gördük ama neresi hatırlayamadım , NC nin canını almıştın yahu bu arada Tamer ayak bileğini kırdı yatıyor..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)