Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

R25 abs ne zaman alınmalı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ehliyetimi aldım.14 aralıkda honda güvenli sürüş 2 eğitimine gideceğim.Daha sonra da r25 abs almayı düşünüyorum ama herkes sıfır fiyatına satıyor bildiğin. 24.500 tl ye şuan 2017 sıfır modeli var sizce alınır mı yoksa daha fazla beklemeli miyim ? (Ocağa kadar felan)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne kadar erken alırsan o kadar iyi. Çok büyük ihtimalle Ocak’ta zam geleceği için ikinci ellerin de fiyatı yükselir.

zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Alıntı esekherif adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ehliyetimi aldım.14 aralıkda honda güvenli sürüş 2 eğitimine gideceğim.Daha sonra da r25 abs almayı düşünüyorum ama herkes sıfır fiyatına satıyor bildiğin. 24.500 tl ye şuan 2017 sıfır modeli var sizce alınır mı yoksa daha fazla beklemeli miyim ? (Ocağa kadar felan)
    Abi parasını hak etmeyen tek motor bence... Aynı paraya Ninja 300 ABS almak daha mantıklı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    valla ben olsam beklerim.abs olanlar çok tutmadı 25 bin tl yi 250cc ye gömmek her babayiğidin harcı değil.neden beklerim çünkü yeni kasa r25 çıktı illaki gelicektir türkiyeye onlar gelince abs modellerinde bir indirime gidilebilir bence.abs olmayanları ayrı tutuyorum çünkü piyasası ve 2.eli var.daha uygun fiyata alabilir şansını deneyebilirsin bu fiyattan daha pahalıya zaten artık satılamaz.ayrıca 2017 model diyorsun 1 ay sonra 2 yıllık motor olucak.en kötü 25 e şu anki modelini değil belki yeni kasasını alırsın bellimi olur.tabi motor fuarını beklemen gerekicek yeni r25 de 2019 fuarında illaki tanıtılıcak.

arkadaşlar 1-2 ay sonra almayı düşünüyorum en kötü 2 ay ozamana ne olur sizce çünkü eğitim alıcam soğumiyim eğitimden sonra sürmek istiyorum duke 250 2017 de alabilirim ne tavsiye edersiniz r25 abs 2017 model 24.500 şuan

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Senin içine sindiyse görüntüsü al şimdiden.Seni pişman etmeyecek bir motor.Ekipmanının olduğunu varsayıyorum

Motosikleti
    Şu an yok..
    Ben de motosiklet alıcam.Sana tavsiyem bekleyip acele etmemendir.
    Ocak zam gelse bile şatışlar düşük şu an kimse hazır parasına dokunmuyor.
    Belki ötv iner.Belki de bir kampanya vs olabilir.
    Yine de senin kararın tabi..

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Bu pazartesi :D

ZXCornering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 -YBR esd
    Boyun 1.80 üstü değilse Ninja 250SL

O parayı r25 vercegine CBR 500r al . Sonra her r25 gördüğünde bana dua etmeyi unutma . Parayı mok gibi harcayıp buluyor isen düşünme al r25

Motosikleti
    MT-07
    2017 modeli benim bildiğim Abs'siz. Bence yeni nesilini alabiliyorsan al derim. Misal ben 2017 MT-25 abs'siz aldım. İyikide almışım. Gene zamlandı. İnan bana zararım yok. Fakat tecrübeli olduğumdan keşke MT-07 baksaydım diyorum. Abs'lilerini bilmiyorum ama titreşimi hissetmeyeyim diyorsan ya 90 bandında gideceksin yada 160 bandında. Devirlendikçe motor, üstündekini büyüler. Sürekli gaz açmanın sonunu buraya yazmak istemiyorum. Gönlüne göre olsun fakat alır almaz koruma takozlarını tak.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Motosiklet almayı planlıyorsanız zaman kaybetmeyin. Küçük bir öneri...

Veya bu hayali boşverip paranızı farklı şekilde değer kaybından korumaya çalışın. Fazla sürmez bomba patlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)