Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

AMAZONDAN DERİ CEKET ALMAK ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT 25
    https://images-na.ssl-images-amazon....L._SL1500_.jpg

Arkadaşlar birçoğunuzun bildiği üzere yeni motor aldım ve ekimanları yavaş yavaş tamamlıyorum. Kaskımı bu pazartesi deneyerek alacağım hiç şüphesiz. Türkiyede Carbon deri adı altında 1000 liraya satılan deri ceketler mevcut. Amazonda gezerken 120'dolara yani 630 liraya Dirsek ve omuz CE korumalı 1.3mm dana derisinden yapılmış bu tarz ceketleri gördüm ? sizce alınmaya değerler mi ?? Burada 400-600 liraya prohel almak mı mantıklı yoksa deri almak mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Ben aliexpressten aldım suni deri 78 dolardı. Aslında gayet memnunum ruzgar ve yagmur geçirmiyor ama korumaları CE falan diyolar ya onlar hikaye, bildigin sert köpük. Illa deri olsun istiyorsan bak derim ama burada prohell almak daha mantıklı geliyor. Git dene bak gör al temiz...

Motosikleti
    MT 25
    1.3mm hakiki deri ile tekstil mont yani bende bilemedim size sorayım dedim içindeki korumalar bi şekil değişir değişmese bile deri olduğu için alınır mı ki ?

Motosikleti
    Ninja 300
    Korumaları degistiririm diyorsan alabilirsin ben beğendim ama hakiki deri degil tekrar belirteyim. Duhan marka, siteye girince görebilirsin. Bir de sicak memlekette yaşıyorsan izmir antalya gibi deri cekete ihtiyaç yok tekstil daha mantıklı astarli al yaz kış kullan

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı zekvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korumaları degistiririm diyorsan alabilirsin ben beğendim ama hakiki deri degil tekrar belirteyim. Duhan marka, siteye girince görebilirsin. Bir de sicak memlekette yaşıyorsan izmir antalya gibi deri cekete ihtiyaç yok tekstil daha mantıklı astarli al yaz kış kullan
    https://www.amazon.com/M-Boss-Motorc...e%3A6461718011

https://www.amazon.com/Leather-Jacke...e%3A6461718011

https://www.amazon.com/Titanium-Moto...%2Bjacket&th=1

3 üründe de açık açık hakiki deri olduğu yazılmış amazon bu konuda güvenilirdir hiç şüphem yok %100 deri olmasına ama korumasız ya da omuz dirsek korumalı 1.3mm deri ceket mi yoksa tekstil mi ??

Motosikleti
    Ninja 300
    Simdi baktım keşke daha önce bu linki görseydim dedim. Korumalarına guvenmeyerek alabilirsin ama yazın çok sıkıntı bilgin olsun. Gerçek deri olduğuna emin isen düşünmeden al.. Bir de bazı arkadaslar deri ceket alıp terzide astar diktirip koruma takiyorlar öyle bir terzi bulursan daha uygun olabilir bu secenegi bir degerlendir derim...

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Ürün fiyatını doğru hesaplamak lazım, 120 dolarla bitmiyor malesef. 120 $ ürün %20 gümrük vergisi desek 144 $ ediyor gönderi ücretleri 60-80$ aralığında ortalama 70 desek 214 doları buluyor. Güncel kurdan 1100 tl gibi bir rakama tekabül ediyor. Benzer fiyatlara denenerek alınabilecek deri ürünler mağazalarda mevcut.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Hacı abi 2.el bi ceket bak sarı siteden.

travel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok.
    Merhaba,

Ilgilenirseniz ben satiyorum. Gayet temiz ve iyi durumda.

Fiyat konusunda elimden geldigince yardimci olurum.

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...31858695/detay

Motosikleti
    Ninja 300
    Alıntı Zato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürün fiyatını doğru hesaplamak lazım, 120 dolarla bitmiyor malesef. 120 $ ürün %20 gümrük vergisi desek 144 $ ediyor gönderi ücretleri 60-80$ aralığında ortalama 70 desek 214 doları buluyor. Güncel kurdan 1100 tl gibi bir rakama tekabül ediyor. Benzer fiyatlara denenerek alınabilecek deri ürünler mağazalarda mevcut.
    Ben aldığımda gümrük falan uğraşmamıştım ürün Türkiyeden alınmış gibi ptt kargo ile kapıma geldi. Amazon farklı ise bilmiyorum ama bu işi yapan siteler onu bir şekilde hallediyorlar sanırım.

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    motosiklet ceketleri netten alırken daima bir beden büyük mü alınmalıdır?
    benim normal mağaza montu kalıp L, üstelik fitness ile uğraşıyorum ebat genişliyor git gide.
    XXL mi XL mi almalıyım?

Motosikleti
    Ninja 300
    Alıntı emirs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet ceketleri netten alırken daima bir beden büyük mü alınmalıdır?
    benim normal mağaza montu kalıp L, üstelik fitness ile uğraşıyorum ebat genişliyor git gide.
    XXL mi XL mi almalıyım?
    hayır öyle bir genelleme yapma yanılırsın. Uluslararası ticaret sitelerinde beden ölçülerini yazarak neyin uygun olduğunu bulabilirsin. Ben M giyiyordum baktım sitede benim ölçülerim L ye uygun L sipariş verdim. Sonra mağazaya boyumu kilomu söyledim ingilizce çeviri yaparak bana XL daha uygun dediler değiştirin dedim ama az da olsa büyük geldi. Türkiyede sipariş vereceksen boyunu kilonu söyle göndersinler, olmazsa zaten değişim imkanın var.

https://urun.n11.com/mont/andes-conc...E&gclsrc=aw.ds

Linkteki ürünü kullanıyorum gayet memnunum. İçerisinde çıkarılabilir astar da var. Korumaları da impactec korumalarla değiştirirsen mis gibi.

Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Alıntı zekvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aldığımda gümrük falan uğraşmamıştım ürün Türkiyeden alınmış gibi ptt kargo ile kapıma geldi. Amazon farklı ise bilmiyorum ama bu işi yapan siteler onu bir şekilde hallediyorlar sanırım.
    Ürün fiyatı ne kadardı? 2018'de sınır 22 euro civarına çekildi, daha önceki tarihlerde daha yukarıdaydı aynı sınır. Ben de limitin 70 euro 100 $olduğu dönemlerde alışverişlerimi gümrük ödemeden yaptmıştım ama artık sınırı geçen ürünler için ptt görevlisi kapıda direk gümrük ücretini tahsil ediyor diye biliyorum

Motosikleti
    Ninja 300
    Alıntı Zato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürün fiyatı ne kadardı? 2018'de sınır 22 euro civarına çekildi, daha önceki tarihlerde daha yukarıdaydı aynı sınır. Ben de limitin 70 euro 100 $olduğu dönemlerde alışverişlerimi gümrük ödemeden yaptmıştım ama artık sınırı geçen ürünler için ptt görevlisi kapıda direk gümrük ücretini tahsil ediyor diye biliyorum
    78 dolar Kasım ayında aldım. Hatta toplam alışverişim 200 dolar civarındaydı. Ürünlerin yarısını teslim aldım hiçbir şey ödemedim gümrükle ilgili.. Bildiğim kadarı ile sizden tahsil edilen tutar gümrükte gösterilen tutarla farklı, gümrükte ürünü daha ucuz gösteriyorlarmış tabi bu bilgi kulaktan dolma gerçeklik payını bilmiyorum.

Motosikleti
    MT 25
    Arkadaşlar kargo amazon karşılıyor yukaridaki arkadasın dedigi gibi ptt ile gumrukten kapimiza geliyor ek olarak vergiler dahil fiyat ödüyoruz ve ceket elimizde yani fiyat vergi ile 22dolar artiyor.
    İlla vergi vermek istemiyorum diyen saticiyla konuşup tutari ucuz girebilirainiz ama amazon yapmiyor bunu. Her üreticinin kaliplari farkli mesela ben lcwda l giyerkem defacto da m giyiyorum. Linklerini attigim yerlerde ölçüler mevcut ona göre istenen bolgeleri ölcüp sana uygun olani istiyorsun

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Amazon farklı fiyat yazmaz. Bazen gümrük vergisini ödeme aşamasında sizden tahsil eder, ek masraf çıkmadan ürün size teslim edilir.

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://urun.n11.com/mont/andes-conc...E&gclsrc=aw.ds

Linkteki ürünü kullanıyorum gayet memnunum. İçerisinde çıkarılabilir astar da var. Korumaları da impactec korumalarla değiştirirsen mis gibi.
    Derinin kalınlıgı nedir acaba

Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kargo amazon karşılıyor yukaridaki arkadasın dedigi gibi ptt ile gumrukten kapimiza geliyor ek olarak vergiler dahil fiyat ödüyoruz ve ceket elimizde yani fiyat vergi ile 22dolar artiyor.
    İlla vergi vermek istemiyorum diyen saticiyla konuşup tutari ucuz girebilirainiz ama amazon yapmiyor bunu. Her üreticinin kaliplari farkli mesela ben lcwda l giyerkem defacto da m giyiyorum. Linklerini attigim yerlerde ölçüler mevcut ona göre istenen bolgeleri ölcüp sana uygun olani istiyorsun
    Amazon kargoyu nasıl karşılıyor? Yukarıda link verdiğin ceketleri satın almaya kalktığında kargo ücreti ekliyor en düşük olan 60 küsür $.

nalpergok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 660 Sport
    Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derinin kalınlıgı nedir acaba
    Ben de bu montun siyah olanını kullanıyorum ve çok memnunum..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)