Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorsiklet Eldiveni Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hero Dash Vx
    Arkadaşlar 70-80 lira arası su geçirmeyen rüzgar almayan motorsiklet eldiveni istiyorum 4 mevsim olanlardan mı aliyim yoksa kışlık yazlık ayrı mı ? Korumalı olursa iyi olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aklıma öyle bir eldiven gelmedi onerebilecegim
    ama aliexpress e bakarmısın
    https://www.google.com.tr/amp/s/m.tr...ke-gloves.html

zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    70 - 80 tl ye bulabilirsen fazla fazla al kışlık yazlık ayrı al bence, kışlık eldiven bilekli olmalı yoksa ceketten soğuk giriyor. Haliyle bilekli olunca yazın giyemezsin. Ekipman satan yerlerde deneyerek al.

Motosikleti
    MT-07
    En f/P olanı bana göre scoyco mc17b. Tek handikabı fermuarlarının kırılması yada benimkileri ben hayranlıkla kırdım. Bugün terziye gidip yaptırabiliyorsam yaptırayım hatta. Dünya para olmuş herşey

Motosikleti
    Hero Dash Vx
    Kappa Gkw 202 gördüm Hepsiburada da 97 tl ye düşmüş iyi mi dır bu, hissiyatı nasıl???

Motosikleti
    MT-07
    Kışlık eldiven isteyip, yazlık eldiven nasıldır die mi soruyorsun?

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    kanka o paraya su geçirmez ve rüzgar geçirmez.Soğuk için bişey diyemem.Baktın çok soğuk oluyo normal eldivenlerin üstüne tak bunları suyu keser.Kardeşim fiyatların bir haayli kopuk oldugu dönemde ancak bu şekilde kullanabiliriz.
    https://ibb.co/L94pcKn
    pintus ve Metela bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hero Dash Vx
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aklıma öyle bir eldiven gelmedi onerebilecegim
    ama aliexpress e bakarmısın
    https://www.google.com.tr/amp/s/m.tr...ke-gloves.html
    Türkiyede ki fiyatlara göre iyi ama nasıl sıkıntı olur mu???

zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Alıntı AtahanT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyede ki fiyatlara göre iyi ama nasıl sıkıntı olur mu???
    Hiç sıkıntı olmaz ben korumalı deri ceket, pantolon, ayakkabı aldım kapına kadar geliyor. Hatta şuanda bu eldivenin siparişini verdim bile.

pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Bende Scoyco'nun yazlık MX14 eldiveni var. Güzel eldiven ama bugün -4'te iyiden iyiye soğuğu hissettim ellerimde. Gerçi -4 e gerek yok 10 derece altında ellerimde soğuğu hissediyorum bu eldivenle zaten. Neyse kışlık eldiven almak şart oldu, araştırdım biraz az bütçeye pek bir alternatif bulamadım. 2 gün önce Suomy'nin kışlık eldivenini sipariş verdim AliExpress'ten. Yorumlar olumlu genel olarak. Bakmanı öneririm https://tr.aliexpress.com/item/SUOMY...df6b6e3b6f4f-1

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bugün eski Dainese'leri emekli ettim, iyi bakmadım 2 sezon sonra su almaya başladılar. Yerine (çok amatör görünmesine rağmen) Tucano Urbano Seppia aldım, internet'te yorumları çok iyi (su geçirmezliği başarılı deniyor - benim için en önemlisi o), fiyatı kalitesine göre çok iyi; Rapi'de 227TL. Bir inceleyin isterseniz. (70-80TL'ye nasıl iyi kışlık eldiven olur ben bilmem; Dainese'lerim 90€ idi ve anca 2 sene kurtardı...)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

Amatör görünmesi şu: hiç motosiklet eldiveni gibi durmuyor, full koruma falan var ama hepsini bir dış kumaş altına saklamışlar (dokunmadan motosiklet eldiveni olduğu anlaşılmıyor...), sol başparmakta silecek var, dışarıdan bakınca ancak oradan anlarsınız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:52 ----------

Bu fiyata 2 sezon götürse işini hakkıyla yapmış olur...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Vexo King eldivenlerim en soğuk havada bile 2 kış idare etti. Lakin nasıl becermişsem işaret parmağının altını aşındıra aşındıra delmişim. Ben de kışlık yeni eldiven bakıyorum.

yosunum83 bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Aliexpressten aldım yaklaşık 2 kış kullandım. Kesinle rüzgar geçirmiyor. Elini sıcak tutuyor
    Motosiklet eldivenleri Adam Dokunmatik Ekran Kış Sıcak Su Geçirmez Windproof koruyucu eldivenler Guantes Moto Luvas Motosiklet Eldiveni
    https://s.click.aliexpress.com/e/XYosy0h
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Link açılmıyor sanırım hocam

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Toptan 2018 motosiklet demir eldiven ONEAL MX motokros kir bisiklet TLD Off-Road ATV MTB erkek dişli eldiven
    https://s.click.aliexpress.com/e/bgCOkMXm

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    o fiyata bana göre motosiklet eldiveni yok ama su ve rüzgar geçirmeyen eldiven bulabilme ihtimali var, motosiklet eldiveni demek seni sadece soğuk, yağmur rüzgar vs. değil asıl kaza esnasında koruması, üzerinde koruyucu bir katmanı olmalı, parmaklarda koruma olmalı, bilek ve avuç içi için slider'ı olmalı, bu gibi özelliği yoksa zaten sıcak kuru tutan bir çok motosikletle alakası olmayan marka var, tabi düşersen korumaz.

Motosikleti
    MT-07
    Ben aliexpress'ten çok alışveriş yaparım ama bu koruma ekipmanlarını nasıl gözünüz kapalı alabiliyorsunuz aklım almıyor.

1- Kesinlikle kalitesi şüpheli ve korumaları standartlara uygun mu bilmiyorsunuz.
    2- Avrupada Euro ile satılan, kendi ülkesi fiyatları belli olan bir ürünü, dolar üstünden ve çok daha ucuza almak nasıl mantıklı geliyor?
    3- Kesinlikle ve kesinlikle kanser şüphesi var. Allah korusun cilt kanseri olma riskiniz var.

Bu eşyaların temel görevi sizi sağlık ve hayatta tutmak. Sağlığınızı bozup, ölümle burun buruna getirmek değil!..
    zekeriyaimam ve sultanselim bunu beğendiler.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler biraz önce decathlondan geldim.
    Motosiklet eldiveni değil bisiklet eldiveni ( avuç içleri süet gibi deri, dışı rüzgar ve yağmur geçirmez kışlık diye geçiyor) gördüm gezerken, he yumruk kısımlarında koruması yok sadece..50 lira kampanyalı fiyatı, iş eldiveni ile gezen ya da çakma ürün kullananlar için idare eder ve sıcak tutacak alternatif bir ürün gibi geldi bana..En azından yağmur-rüzgar için idareten çantaya atmakta fayda olabilir..Yoksa eldivenler malum uçyuz beşyüz. .

Genel olarak 5-10 derecelerde kullananlar memnun yorumlara göre, motorda kullananlar da varmış. .

https://www.decathlon.com.tr/500-eld...d_8315315.html

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link açılmıyor sanırım hocam
    link aliexpress

Motosikleti
    R25
    Alıntı pintus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Scoyco'nun yazlık MX14 eldiveni var. Güzel eldiven ama bugün -4'te iyiden iyiye soğuğu hissettim ellerimde. Gerçi -4 e gerek yok 10 derece altında ellerimde soğuğu hissediyorum bu eldivenle zaten. Neyse kışlık eldiven almak şart oldu, araştırdım biraz az bütçeye pek bir alternatif bulamadım. 2 gün önce Suomy'nin kışlık eldivenini sipariş verdim AliExpress'ten. Yorumlar olumlu genel olarak. Bakmanı öneririm https://tr.aliexpress.com/item/SUOMY...df6b6e3b6f4f-1
    Bu eldivenden var bende isterseniz satabilirim size iki kez giydim beğenmedim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)