Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Moto Guzzi V85 TT Nisan Ayında Türkiye’de

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    İtalyan Moto Guzzi, Enduro geleneğinin son temsilcisi V85 TT’yi gün yüzüne çıkardı. Yepyeni bir şasi üzerinde geliştirilen V85 TT, farklı sürüş modları sayesinde hem arazide hem de uzun yol kullanımlarında yüksek sürüş keyfi sunarken, 80 HP gücündeki çift silindirli motoruyla performans arayan motosiklet severlere hitap ediyor.

Moto Guzzi, V85 TT modeliyle motosiklet dünyasına yepyeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Neredeyse 1 asra dayanan İtalyan geleneğinin son temsilcisi V85 TT’deki “TT” ibaresi, İtalyanca “tutto terreno” yani “tüm yol şartları” anlamına geliyor. Paris-Dakar Rallisi’nin 80’lerdeki efsanevi günlerinden ilham alınarak geliştirilen Moto Guzzi V85 TT, klasikleşmiş Enduro tasarım özelliklerinin hepsini bir arada sunuyor. Yüksek rüzgar koruması ve konforlu sürüş pozisyonuyla dikkat çeken motosiklet, 208 kg’lik ağırlığı 830 mm sele yüksekliğiyle rahat bir sürüş sağlıyor. Yüksek konumlu ön çamurluk ve estetik çift far da Moto Guzzi'nin geçmişinde önemli yeri olan 1996 NTX 650 ve1989 Quota 1000 modellerine atıfta bulunuyor.

Gerçek bir modern klasik!

Mandello Kartalı’nı gururla taşıyan Moto Guzzi V85 TT’te, 90 derece açılı, çift silindirli, 853 cc hacminde V motor kullanılmıştır; 100 HP/litre gibi çok iyi bir güç-litre oranına sahip olan motor, 80 HP güç ve 5000 d/dak’da 80 Nm tork üretiyor. 21 litrelik yakıt deposu ile V85 TT, 400 km’ye varan menzil sunabiliyor. Önde dört pistonlu Brembo fren kaliperleri ve Continental ABS fren sistemi ile donatılan motosiklette, yol, yağmur ve arazi olmak üzere 3 farklı sürüş modu sunuluyor. MGCT çekiş kontrol sistemi ve telli gaz kontrolü sayesinde V85 TT, safkan bir Enduro sürüş keyfi vaat ediyor. Moto Guzzi V85 TT, 2019 yılının Nisan ayında ülkemizde satışa sunulacak.

Dha
    ________ bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav haci, su platformda adminlerden daha fazla mesai harcıyorsun ve fakat hala bir moderatörlük ile taltif edilmiş değilsin!

seninki amme hizmeti mi, sevabına mı, yoksa aşırı derecede işsizlikten mi?

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav haci, su platformda adminlerden daha fazla mesai harcıyorsun ve fakat hala bir moderatörlük ile taltif edilmiş değilsin!

mavzer-i, kanucan ve uugguurr86 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250

İyi dedin gıral

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bana mı yürüyonuz lan ikiniz :D

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017

bence artık bi moderatörlük verilsin motosiklet.net'de hachiko olmasa dünyadan haberimiz olmayacak.
    Anfibi ve uugguurr86 bunu beğendiler.

Alıntı alp010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence artık bi moderatörlük verilsin motosiklet.net'de hachiko olmasa dünyadan haberimiz olmayacak.
    verilsin bence de. emek veriyor adam.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Motora kimse yorum yapmamış; hastasıyız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:19 ----------

Alınabilir bir fiyata geleceğini zannetmem. Hatta geleceğini bile zannetmem (anca para peşin kırmızı meşin siparişle belki...) Elde halen 2016 2017 sıfır V7'ler var bayilerde

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    bunu göstermeyeydin iyiydi, zaten v7 racer sever biri olarak, yanına da bunu almak ne güzel bir hayal, şehir içi v7 racer şehir dışı bu ah ah, hayaller ve gerçekler..

Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu göstermeyeydin iyiydi, zaten v7 racer sever biri olarak, yanına da bunu almak ne güzel bir hayal, şehir içi v7 racer şehir dışı bu ah ah, hayaller ve gerçekler..

http://www.advpulse.com/wp-content/u...orcycle-2a.jpg

https://media.motoservices.com/media...V7%20Racer.jpg
    Hocam herkesin kendi zevki ama v7 gibi bir sanat eserinin yanında ucube gibi duruyor bence bu motor :D

Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.advpulse.com/wp-content/u...orcycle-2a.jpg

https://media.motoservices.com/media...V7%20Racer.jpg
    oğlum bu nasıl bir motor tasarımı lan, motor yan yatsa direkt silindir kapağının üzerinde düşüyor?!?!?

Motosikleti
    Artık Yok...
    2006 yılında bir arkadaşla çanakkale kortejde tanışmışdık bu guzzinin 750 liği vardı çok güzel aletti.. satıyorum demişdi o zaman neyse 2010 yılında tesadüf alaçatıda gördüm altında aynı motor vardı satmamışsın demişdim hala satılıkda demişdi.. ufak bir bug anı geçirdik sonra ben bir mavi ekran verdim resetledim kendimi sistem açıldıkdan sonra bir kahkaha tufanı ..
    uzay gemisi bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Millet burnundan kıl aldırmıyor ama; ben de epeyidir takip ediyorum, satışa giren çıkan hep aynı motorlar, fiyat düşmüyor ama.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Arka amortisörün yeri çok garip.

Tengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto CLX700 Heritage
    Çok güzelmiş.. 16+5 lt depo da büyük bir artısı gibi duruyor. Lakin forumlarda İtalya fiyatının 11.500 Euro olacağından bahsediliyor; şayet gelirse Türkiye fiyatı cep yakan cinsten olacak gibi..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet burnundan kıl aldırmıyor ama; ben de epeyidir takip ediyorum, satışa giren çıkan hep aynı motorlar, fiyat düşmüyor ama.
    guzzi alınır harika motor ama hangi kafayla alınır hani ben motor sayfasını kapadım artık, unumu eledim eleğimi duvara asdım..
    bundan sonra bu motor benle ölene kadar gider kafasıyla alınır..

al satçı motoru değil. yani alırım 2 sene sürer satarım motoru değil.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    o V motor adamın ayağını yakmaz mı

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ya nedense ben hazetmedim pek bu motordan maxiscooter hastası olduğum için sanırım burgman 650 alsam yeter inan daha istemem bişi .. :/

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzzi alınır harika motor ama hangi kafayla alınır hani ben motor sayfasını kapadım artık, unumu eledim eleğimi duvara asdım..
    bundan sonra bu motor benle ölene kadar gider kafasıyla alınır..

al satçı motoru değil. yani alırım 2 sene sürer satarım motoru değil.
    Evet bu yeni 850 TT tam evladiyelik. Ben de bu motoru alsam başkasına bakmam. Hastasıyım Motoguzzi'lerin zaten.
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)